چه آزمونی شرکت کنم

چه آزمونی شرکت کنم

پیشنهاد انسانی یار

کنکوری‌ها حتما آزمون شرکت کنند. یازدهمی‌های و دهمی‌ها اگر می‌خواهند در طی سال تحصیلی آزمون شرکت کنند، حواسشان باشد اولویت با مدرسه است. اما آزمون تابستان را کاملا جدی بدانند و درس‌های سال قبل خود را همان تابستان طبق بودجه‌بندی آزمون ببندند!

اگر شرایط آزمون ندارید

اگر به هر دلیلی (دسترسی، نبود نمایندگی، توان اقتصادی یا ...) نمی‌توانید آزمون شرکت کنید، حتما دسترسی به اینترنت دارید که این مطلب را می‌خوانید. پس آزمون‌های موسسه انتخابی خودتان را که چند روز بعد از برگزاری (و اغلب همان روز آزمون) منتشر می‌شود، دانلود کنید و طبق شرایط و زمان‌بندی دفترچه، خودتان جدی آزمون را برگزار کنید!

معیارهای آزمون استاندارد

مهم‌ترین معیارهایی که باید مدنظرتان باشد: 1) تعداد داوطبان حاضر در هر آزمون. 2) تعداد سوالات هر درس که مطابق با کنکور باشد. 3) زمان‌بندی مطابق با دفترچه کنکور سراسری. 4) بودجه‌بندی متناسب با فاصله زمانی دو آزمون. 5) کیفیت سوالات متناسب با هر رشته و هر درس. (در این مورد بیشتر می‌خوانید در همین مقاله.مشاوره)

چه آزمونی شرکت کنم

خدمات آزمونی مهم

بعد یا قبل از هر آزمون برایتان مهم باشد هر کدام یک از این خدمات را با چه کیفیتی دارید:

1) کارنامه سریع پس از آزمون. 2) تحلیل کارنامه توسط مشاور متخصص. 3) مشخص کردن اشتباهات آزمون هر داوطلب در هر آزمون. 4) هدف‌گذاری منطقی، دقیق و شخصی براساس شرایط، 5) نیاز آموزشی و توانایی هر داوطلب. (نه همه داوطلبان با هم یا یک نسخه برای همه پیچیده شود).

کدام آزمون بروید

مرکز مشاوره انسانی یار دو آزمون در طی سال تحصیلی را پیشنهاد می‌کند: قلمچی و گزینه دو.

یکی از این دو را با معیارهایی که برایتان گفتیم، و طبق شرایط و دسترسی خودتان انتخاب کنید و تمام آزمون‌های حضوری آن را جدی بخوانید و شرکت کنید!

یه سوال مهم: اصلا آزمون برم یا نه.

این مطلب را بخونین تا بدونین آزمون نرفتن بهتر است از اینه که با این شرایط آزمون شرکت کنین: آزمون برم یا نه

آزمون جانبی

اگر مشاورتان درست و لازم بداند که نیاز به آزمون جانبی دارید، برای آزمون تکمیلی یا جانبی می‌توانید هر آزمون، سوالات آزمون موسسه دیگر را که شرکت نکردید دانلود کرده و بعد از رفع اشکال یا در ایستگاه‌های جمعب‌ندی و مرور آن‌ها را کار کنید. 

آزمونی که حتما بروید

به هرحال و در هر شرایط یا سطح آمادگی که هستید، آزمون‌های جمع‌بندی و جامع شرکت تعاونی سازمان سنجش را از دست ندهید. از اسفندماه یادتون باشه.

معیارهای آزمون آزمایشی رشته انسانی

آزمون آزمایشی رشته علوم انسانی در نظام جدید آموزشی باید مثل کنکور علوم انسانی باشه با این ویژگی‌ها:

1) سوالات عربی نباید تعریب و تشکیل داشته باشد. (یعنی همون ترجمه از فارسی به عربی و حرکت گذاری  همه حروف یک کلمه) 

2) سوالات اقتصاد میتواند تا چند سطر ادامه داشته باشه و این ویژگی طولانی بودن سوالات برای درس اقتصاد کنکور طبیعی شده است.

3) سوالات درس جامعه‌شناسی باید چیزی فراتر از جملات و کلمات کتاب باشد و با مفاهیم در ارتباط باشد.

4) سوالات درس روانشناسی، از نظر طول سطر کلمات، از کیفیت و استاندارد بیشتری برخوردار است. 

و یک آزمون به تمام معنا علوم انسانی!

جمع‌بندی

1) کنکوری‌ها حتما از مهرماه یک آزمون حضوری شرکت کنند.

2) دهمی و یازدهمی با اولویت درس و امتحانات مدرسه، طی سال تحصیلی می‌توانند آزمون شرکت کنند.

3) دهمی و یازدهمی حتما آزمون تابستان برای بستن درس‌های سال گذشته را جدی شرکت کنند.

4) اگر شرایط مناسب یا دسترسی لازم برای شرکت در آزمون را ندارید، پیشنهاد داده شده در متن را اجرا کنید.

5) آزمون جانبی یک پبشنهاد ویژه برای حرفه‌ای شدن است؛ البته زمانی که به سطح آن رسیدید و  مشاور شما آن را لازم و به نفعتان بداند.

 

دوستدار شما انسانیهاheart

مرکز مشاوره انسانی یارblush

 

برای مطالعه بیشتر

آزمون آزمایشی چیزی فراتر از یک آزمون چند هفته یکبار است و می‌توان گفت داوطلبی که هدفی مشخص دارد و می‌داند برای چه می‌خواند، آزمون آزمایشی یک سنگ محک جدی برای اوست و می‌تواند درس‌های بسیار جدی به او بیاموزد؛ مشروط به اینکه بداند و بتواند از آن استفاده کند.
هدف از آزمون چیزی فراتر از درصدها و تراز و رتبه است. در واقع مهم‌تر از اعداد و ارقام کارنامه هر آزمون، تجربه‌ها و درس‌هایی است که داوطلب زیرک کنکور می‌باید از آزمون بدست بیاورد. اینکه چه درس‌هایی را می‌تواند از یک آزمون برای روز و جلسه کنکورش کسب کند، به توانایی و مهارت‌آموزی او بستگی دارد. قطعا داشتن یک مشاور خوب سرعت، دقت، کیفیت و پیشرفت او را بیشتر خواهد کرد. 

موفق باشید و بمانید؛ رستم جو

35 نظر

پنجشنبه 31 مرداد 1398

سلام یعنی کسانی که گاج میرند اشتباه میکنند؟چون بنده گاج شرکت میکنم و از سوالاتش راضیم گزنیه ۲ مشکلش سه هفته ای بودنش هست و قلم چی و گاج ۲هفته یکبار است!

پاسخ انسانی ها

جمعه 1 شهریور 1398

سلام. همونطور که در متن توضیحات گفته شد، چند معیار اصلی برای این دو انتخاب و پیشنهاد داشتیم. آزمون گاج بزرگترین نقطه ضعفش جامعه اماری پایین هست.بخصوص در رشته انسانیو در آزمون گزینه دو حجم مطالب هر آزمون متناسب با سه هفته هست و یک نقطه قوت بسیار خوب در آزمونهای گزینه که هر ساله هم اعلام شده تشابه بالا و واقعی سوالات با کنکور هست. امتیازی که کتابهای پیشنهادی مرکز مشاوره انسانی یار (مشاروان آموزش) هم دارند.

به هرحال انتخاب با شماست و اینها یک مشاوره تخصصی است!

موفق باشید. انسانی یار

جمعه 1 شهریور 1398

سلام به مشاوران انسانی😍 عاشقتونم. من از تابستون گزینه دو میرم. راضیمش ازش. البته اون چندتا پیشنهاد جالب هم توی پست شما خوندمحتما اجرا میکنم

جمعه 1 شهریور 1398

من آزمون گزینه 2شرکت ممکنه حدود همین درصدهای که تو آزمون میارم تو کنکور سراسری بیارم برا تشابه سوال میگم

پاسخ انسانی ها

جمعه 1 شهریور 1398

سلام. در مورد تخمین رتبه باید این موارد را بدونین: در آزمونهای غیر جامع، درصدهای شما در هر آزمون محدود به تعداد صفحاتی مشخص و معین بوده که از قبل با موضوعات اون به طور مشخص آشنایی کامل داشتین. ضمن اینکه مباحث به نسبت آزمونهای جامع از کل کتابهای منبع کنکور، خیلی محدودتر است. 

منطقی تر اینه که روی آزمونهای جامع بیشتر حساس باشین و برای اونها برنامه ریزی و هدفگذاری کنین.

البته میتونین نظر سازمان سنجش درباره این تخمین رتبه ها  را از این لینک بدونین:

نظر سازمان سنجش درباره تخمین رتبه های موسسات مختلف

موفق باشید و بمانید. رستم جو

شنبه 2 شهریور 1398

سلام خسته نباشید. ما یازدهمیا الان ازمون شرکت کنیم برای سال تحصیلی، از درس های دهم و یازدهم بهمون سوال میدن و اینکه برنامه شون با برنامه ی تدریس مدرسه هماهنگه یا کلا از سه پایه سوال میدن؟ینی سوالای ازمون ۱۴۰۰یی ها از ۹۹‌یی ها جداست؟ماهان

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 3 شهریور 1398

سلام. بودجه بندی ازمونهای آزمایشی در طول سال تحصیلی از دروس همان سال تحصیلی طرح میشن. یعنی شما که یازدهم هستین همون دروس مدرسه یازدهم را خواهید داشت. مقدار پیشروی آزمونهای مختلف در زمان مدرسه متفاوت است اما اغلب خیلی سریع پیش نمیرن که بتونن با مدرسه هماهنگ باشن. 

در برنامه مطالعاتی هدفدار ویژه کنکور 1400 که مرکز مشاوره انسانی یار تنظیم کرده و منتشر خواهد شد، شما ضمن خواندن درسهای مدرسه، برای کنکور 1400 هم آماده خواهید شد. بزودی برنامه را  در نسخه اولیه منتشر خواهیم کرد.

موفق باشید. انسانی یار

شنبه 2 شهریور 1398

گاج که بهتره از گزینه دو و قلمچی

پاسخ انسانی ها

شنبه 2 شهریور 1398

سلام. 

لطفا چند شاخص را مهم و جدی بدانید: کیفیت سوالات+جامعه آماری+خدمات پس از آزمون

ضمن اینکه این آزمونها پیشنهاد انسانی یار بوده  وشما در انتخاب آزمون خود  کاملا آزاد هستید.

 

موفق باشید؛ انسانی یار

شنبه 2 شهریور 1398

سلام خسته نباشید تربیت معلم چه رتبه ای لازم هست. و رتبه باید چند باشه.ممنون میشم راهنمایی کنید 🍃💐

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 3 شهریور 1398

سلام. برای تربیت معلم به تراز حداقل 6500 و معدل کل 15-16 نیاز دارین. این شرایط برای سال 98 بوده که تقریبا ثابت هست ولی احتمال تغییر را هم بذارین. هرچقدر تراز شما بالاتر از این حداقل باشه  شانس دعوت به مصاحبتون بیشتر هست.

البته توی این چند مطلب براتون کامل توضیح دادیم  شرایط دانشگاه فرهنگیان چطوری هست: شرایط و رتبۀ قبولی دانشگاه فرهنگیان و جزئیات دانشگاه فرهنگیان در انتخاب رشته 98 و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان؛ شبیه‌سازی جلسه به همراه سوالات

(کلمات لینک دار هستن)

پنجشنبه 14 شهریور 1398

سلام.خسته نباشید.💞ببخشید من به علت توان اقتصادی نمیتونم توی آزمون هایی با هزینه ی بالا مثل قلمچی شرکت کنم.شما چه آزمونی رو پیشنهاد میکنید که هم خوب باشه و هم هزینش زیاد بالا نباشه؟بعد من بازم به همون علته توان اقتصادی نمیتونم مشاور بگیرم. به نظر شما مشکلی نداره بدون مشاور خودم رو برای کنکور و البته به کمک سایت شما آماده کنم؟

پاسخ انسانی ها

شنبه 16 شهریور 1398

سلام به شما دوست عزیز انسانی
چقدر خوب است که شرایط خانوادگیتان را در نظر میگیرید و مطابق با آن میخواهید تصمیم بگیرید
باید بگم دمتون گررررم:)
توصیه میکنم برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آزمون همین مطلب را با دقت بیشتر بخونین که گفتیم اگر نمیتونین آزمون شرکت کنید  چکار کنید.
در کتابخانه سایت انسانیها آزمون های آزمایشی از گزینه دو و سنجش گذاشته میشود که شما با دانلود آنها میتوانید از انها استفاده کنید پس تا ما را دارید غم ندارید:)

در خصوص سوال دومتان باید بگم 
 هیچی مشاوره حضوری نمیشه ولی میتونین روی سایت ومرکز مشاوره انسای یار حساب باز کنید. البته یادتون باشه که مشاروه خصوصی یا حضوری کمک های بدون محدودیتی به شما خواهد داشت. که از طریق سایت هم امکان ندارد.


با آرزوی موفقیت برای شما.

پنجشنبه 14 شهریور 1398

سلام خسته نباشیدمیخواستم بدونم که مصاحبه و گزینش در روند قبولی تاثیر داره؟یعنی به حدی هست که بتونم با رتبه۱۷۰۷۴ومعدل بالای ۱۷.۷۷و تراز بالای ۶۶۰۰در همه زیرگروه ها،و همچنین براساس بومی پذیری و اولویت بندی،در رشته مورد علاقه دردانشگاه فرهنگیان قبول بشم؟درضمن من در بین نفرات شهرستان نفر دهم هستم.

پاسخ انسانی ها

شنبه 16 شهریور 1398

سلام. در مطلب و کامنتهای این مشاوره کامل توضیح دادیم که چه اندازه رتبه و مصاحبه اهمیت دارن. اما به طور کلی شما اگر مصاحبه عالی داشته باشید، رتبه چندان اهمیت نخواهد داشت. مصاحبه و شرایط شما با رقبای دیگر مقایسه میشه.

لینک مطالب مرتبط: شرایط و رتبۀ قبولی دانشگاه فرهنگیان و مصاحبه دانشگاه فرهنگیان؛ شبیه‌سازی جلسه به همراه سوالات 

موفق باشید و بمانید. رستم جو

شنبه 16 شهریور 1398

سلام خسته نباشید یه سوال منظوراز ویژه داوطلبان ازاد، ینی چی؟ که روی پاسخنامه های تشریحی ازمونا وکه مربوط به حقوق دانش اموزا هستش مینویسن

پاسخ انسانی ها

شنبه 16 شهریور 1398

سلام. متاسفانه سوالتون خیلی واضح و گویا نیست. حقوق دانش آموزان؟ 

یکشنبه 17 شهریور 1398

سلام‌با‌تشکر‌از‌زحماتتون👍اگر‌ما‌در‌تابستان‌یک‌ازمون‌‌مثلاگزینه‌دوشرکت‌کنیم‌و‌در‌مهر‌ماه‌مثلا‌قلم‌چی‌شرکت‌کنیم‌نظرتون‌در‌مورد‌این‌کا‌ر‌چیست؟؟

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 17 شهریور 1398

سلام. اگه بنظرتون خدمات یا سوالات کانون براتون مناسبتره اینکارو انجام بدین. آزمون پیشنهادی ما هم قلمچی یا گزینه دو هست. البته در زمانی هم آزمون سنجش شرکت کنید. 

نفس گل افروزی

یکشنبه 17 شهریور 1398

سلامممیخاستممم بدونم اگه ازمون شرکت نکنیم خیلی بده؟ضروریه؟ینی واجبه برا کنکوریااااگ برا دروس مهم کلاس بریم چی؟ما چون دو کنکوری در دو رشته متفاوت هسیم هزینهه ها دو برابره و خیلی سنگین .اگه واجبه کودوما هزینه ش کمتره؟

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 17 شهریور 1398

خانم گل افروزی سلام.

شرکت در آزمونها پیشنهاد ما به کنکوریهاست. اگر شرایط شرکت در آزمون را ندارید، براتون توی متن همین مطلب راهکار پیشنهادی دادیم. البته زمان شرکت در آزمون را هم گفتیم. چون اگر فارغ التحصیل یا دانش آموز باشید یا در چه سطحی از آمادگی باشید، مهمه.لطفا مطلب را با دقت بیشتری بخونین.

موفق باشید و بمانید. 

شنبه 23 شهریور 1398

سلام ببخشيد نميشه همزمان توي ٢تا ازمون سنجش و گزينه ٢شركت كرد؟؟؟

پاسخ انسانی ها

شنبه 23 شهریور 1398

سلام. البته که میشه. اگر تداخل روز برگزاری آزمون نداشته باشند. اما این کار تنها برای داوطلبان خاصی توصیه میشه. حتما با مشاورتون همفکری کنید .

موفق باشید و بمانید. رستم جو

شنبه 23 شهریور 1398

سلام برای روانشناسی چع رتبع باید بیاریم؟

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 24 شهریور 1398

سلام . خب مهم اینه مد نظرت کدوم دانشگاه باشه . و بستگی به این هم داره که اون سالی که داری کنکور میدی تقاضا برای روان شناسی چقد باشه .
اما در کل رتبه کشوری حداکثر 2000 کشوری در  دانشگاههای تهران امکان قبولی در روان شناسی دانشگاه دولتی را دارد . (امکان داره  ها )
اما باید به ضریب ها هم توجه کنی . به جدول اعداد انسانیها مراجعه کن تا بدونی کدوم درسا تاثیر بیشتری داره . جدول اعداد پشت جلد کتابهای مشاوران هست و هم توی این مطلب سایت انسانیها: جدول اعداد انسانی‌ها

ریحانه همت یار. دانشجوی روانشناسی دانشگاه تهران

دوشنبه 25 شهریور 1398

ایا سنجش ثبت نام کنم خوبه؟

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 25 شهریور 1398

اول سلام داریم خدمت شما.

و دیگر اینکه پاسخ سوال شما به طور کامل در متن اصلی داده شده. لطفا متن را با دقت مطالعه کنید.

موفق باشید. انسانی یار

ﺳﻪشنبه 26 شهریور 1398

سلام خسته نباشید.من امسال میرم یازدهم و از تابستون دارم تو آزمون های گاج شرکت میکنم.اما جامعه آماری خیلی پایینی داره.حدودا600نفر.حالا سال دیگ برا دوازدهم گزینه دو برم یا قلمچی؟کدوم برا رشته ما انسانی ها بهتره

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 26 شهریور 1398

سلام. موضوع این مطلب هم راهنمایی و پاسخ به این سوال شماست. لطفا مطلب را با دقت بخوانید.

موفق باشید و بمانید. رستم جو

چهارشنبه 27 شهریور 1398

سلام.برای منی که دوساله از درس دور بودم و خدمت سربازی بودم و درسمم خوبه و متوسطه.چه کنکوری خوبه بدم؟انسانی نظام جدید یا قدیم؟؟چه منابع و چه کانونی ثبتنام کنم؟؟

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 27 شهریور 1398

سلام دوست خوب انسانیها. سوالاتت را باید مفصل و کامل جواب بدیم. برای همین هر یک سوالت را با یه مطلب راهنمایی میکنم. (متن ها  لینک دار هستن)

برای انتخاب نظام آموزشی کنکورتون: حق انتخاب برای کنکوری‌های 99

برای انتخاب منبع و کتاب کنکور نظام جدید: راهنمای خرید و معرفی کتابهای مشاوران آموزش و این مطلب: بهترین منابع کنکور99 انسانی نظام جدید

برای انتخاب آزمون: همین مطلب را بخونین که سوالتون را در اون فرستادین. 

در انتها اگر تصمیمتون بر این شد که آزمون برین، از این برنامه ریزی هفتگی برای آزمون رفتن استفاده کنید: برنامه‌ریزی هفتگی مطابق با آزمون قلمچی و اگر نخواستی آزمون شرکت کنی تا وقتی خودت یه بار درسهاتو بخونی، این برنامه را شروع کن: برنامه‌ریزی هفتگی برای پشت‌ کنکوری‌های 99

موفق باشید و بمانید. رستم جو

شنبه 30 شهریور 1398

سلام در خصوص این کع گفتین برای قبولی روانشناسی باید داشنگاه مد نظرتون بگین من میخوام دانشگاه گیلان قبول بشم بازم باید رتبم حداقل ۲۰۰۰باشع؟

پاسخ انسانی ها

شنبه 30 شهریور 1398

سلام دوست انسانیها. متاسفانه چون قبل از ارسال کامنت، ثبت نام انجام ندادین که در حساب کاربریتون، پیامهای قبلیتون هم دیده بشه نمیتونیم جواب سوالتون را بدیم.

حتما برای پاسخدهی بهتر، در سایت عضو شوید. عضویت رایگان و سریع است. از این لینک

دوشنبه 6 آبان 1398

سلام خسته نباشید مرررسی از راهنماییا خوبتون ، من الان سنجش شرکت کردم ولی بعضیا میگن سطح سوالات سنحش اسونه؟ الان من باید چکار کنم بنظرتون برم گزینه دو امتحان بدم بهتره؟ و اینکه اون آزمونا جامع پایانی سنجش بهتره یا ی ازمون دیگه؟

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 8 آبان 1398

سلام. انتخاب نهایی آزمون به عهده شماست. اگر از آزمون و پیشرفت خودتون در اون راضی هستید، میتونین بعد از نیمسال دوم به آزمون دوم فکر کنید و با همین برنامه فعلی پیش برید. چون تغییر برنامه و چندبرنامگی بدتر از بی برنامه بودن هست. 

البته با مشاورتون هم مشورت کنید. 

موفق باشید و بمانید. رستم جو

دوشنبه 6 آبان 1398

مشاور مدرسه گاج رو پبشنهاد داد بهم؟!

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 8 آبان 1398

سلامممم به شما و مشاور گرامیتون.

این ها پیشنهاد و توصیه ماست. انتخاب با شماست.

موفق باشید . انسانی یار

جمعه 10 آبان 1398

سلام و خسته نباشید،میخواستم بدونم برای نظام قدیمی ها هم این آزمونهای آزمایشی هست،چون دنبال موسسه گزینه دو بودم که شماره تلفنش رو پیدا نکردم ، خیلی دوست دارم تو این کنکورهای آزمایشی شرکت کنم،لطفا راهنماییم کنیدمنصوره فرشاد

پاسخ انسانی ها

شنبه 11 آبان 1398

سلام خانم فرشاد. اگر به موقعیت آمادگی و دانش لازم برای سنجش رسیدین، حتما ازمون لازم هست وگرنه آزمون رفتن برای داوطلبانی که تسلطی نسبی روی کتاب نداشته باشند، بیشتز از هرچیز استرس هست. 

و اما برای ثبت نام آزمونها./  سایت موسسات را در گوگل سرچ کنید. تلفن نمایندگیهاش هست حتما. 

یادتون باشه آزمون برای سنجش است. برنامه برای نظم. هیچ کدام برای وادار کردن شما به درس خواندن نیست. کسی که بتواند و بخواهد درس بخواند، .... و کسی که نخواهد و نتواند ....

موفق باشید و بمانید. رستم جو

شنبه 11 آبان 1398

سلام منصوره فرشاد هستم،میشه پاسخِ سوالی که کردم رو بدینباتشکر فراوان از شما💐

پاسخ انسانی ها

شنبه 11 آبان 1398

سرکار خانم فرشاد سوالتون پاسخ داده شده. با عرض پوزش به دلیل زیاد شدن حجم سوالات در سایت، کمی با تاخیر به سوالات جواب داده شد امروز.

 

چهارشنبه 15 آبان 1398

سلام و خسته نباشید و یه دنیا ممنون از زحماتتون. کنکوری هایی که نمیتونن ازمون شرکت کنن اگه ازمون هارو دانلود کنن و تو خونه اجرا کنن خودشون میتونن به درصد قابل توجهی برسن؟مثلا زیر هزار؟یا شرکت نکردن در ازمون خیلی برامون گرون تموم میشه؟من ازمون شرکت نمیکنم و نمیتونم شرکت کنم و همش استرس دارم چیز بزرگیو از دست داده باشم.

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 19 آبان 1398

سلام. ممنونیم از قدردانی شما. 

 اون فایل ها برای اینه که شما ازمون های مختلف را ببنید. توصیه میکنیم از نیسمال دوم آزمون شرکت کنید، تحلیل کنید و براتون مهم باشه. اما اجرای ازمون ها:

دانش اموزان با شرکت در ازمون ها ، چند هدف دارند . اول اینکه با شرکت در ازمون ، دانش اموز دانسته های خود را محک میزند و میبینه که معلوماتش در چه سطحیه  ،در چه درس هایی مشکل داره و چه مباحثی هنوز براش مبهمه . دوم اینکه جایگاهش رو بین دانش اموزان دیگه پیدا میکنه . سوم اینکه با شرایط ازمون دادن اشنا میشه و میفهمه که چطور باید زمان و انرژی خودش رو سر جلسه کنکور مدیریت کنه . خب حالا بیا ببین تو که در ازمون شرکت نمیکنی ، چطور میتونی به این اهداف برسی . تو میتونی شبیه سازی بکنی و خودت رو سر جلسه ازمون فرض کنی . یعنی تایم همون تایم باشه یعنی از 8 تا 12 . لباس هم باید لباس فرمتو بپوشی . سر یک میز و صندلی بشین و  یک مراقب رو بالا سرت فرض کن که نمیذاره تکون بخوری . حالا ازمونتو بده و بعد تصحیح کن و تحلیل انجام بده . تو با این جور ازمونه دادن ، هم متوجه شرلیط جلسه ازمون میشی و بهش عادت میکنی و هم معلومات خودت رو میسنجی . تنها چیزی که ممکنه از دست بدی اینه که نمیدونی الان رتبه ات در چه حدیه و نمیتونی ترازتو با دفعات قبل محاسبه کنی . ولی خب این نمیتونه مانع موفقیت تو بشه .

موفق باشید. ریحانه همت یار

شنبه 9 آذر 1398

سلام،،من تغییر رشتہ ای ھستم و میخوام کنکور ۹۹انسانی بدم و تا حالا آزمونی شرکت نکردم و گفتم اول یک بار کامل و دقیق کتابا رو بخونم بعد آزمون شرکت کنم،،بنظر شما این تصمیم درستی بود و چ موقع آزمون شرکت کنم؟و چہ آزمونی شرکت کنم؟

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 10 آذر 1398

سلام. تصمیم شما چیزی هست که ما ترجیح میدیم و توضیه میکنیم. اما این یک پیشنهاد کلی است. باید شناخت کاملتری داشته باشیم که راه درستتر را به شما توصیه کنیم. چون ممکنه شما در سطحی باشید که با برنامه آزمون بتونین پیشروی کنید و خودتون را هماهنگ کنید. حتما با یک مشاور متخصص علوم انسانی مشورت کنید. یادتون باشه شما از حد معمول، مقداری دیرتر شروع کردید. پس با دقت بیشتری عمل کنید.

موفق باشید

چهارشنبه 27 آذر 1398

سلام و خسته نباشید خدمت مشاوران عزیز این سایت،اینکه رشته فلسفه چ خوبی هایی داره و کدوم دانشگاه رو میشه متناسب با همین رشته رفت که درآن پیشرفت کرد!واقعا به رشته فلسفه علاقه دارم،و فقط یه توضیح جامع میخوام!که هیچوقت کسی به من چنین اطلاعات و توضیحی رو نمیده،اگه شما بگید سپاسگذارم❤

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 28 آذر 1398

سلام به شما دوست عزیز

اولا جا داره ابراز خوشحالی کنیم از اینکه انسانیهایی مثل شما هستن که با جرات علاقشون به رشته های مادر علوم انسانی رو ابراز می کنن و به این علاقه بی توجه نیستن و پیگیرشن.

به نظر من حقیقتا کسی که به فلسفه علاقه منده می تونه در تمامی رشته های علوم انسانی به سطح قابل توجهی از پیشرفت برسه چرا که فلسفه مادر تمامی علومی هستش که ما امروزه می خونیمشون.

از اون جایی که تنوع قابل توجهی بین دروس دانشگاهی علوم انسانی وجود داره چند تا توصیه براتون دارم که با عملی کردنشون می تونید به درستی از میان این همه رشته نسبتا متفاوت رشته ای که مناسب شما هست رو پیدا کنید.

1-به تمامی رشته ها توجه کنید و همشون رو بررسی کنید نه اینکه فقط به بررسی چند تا رشته معروف و مطرح بپردازید.شاید مسیری که شما میخواید از یکی از همین رشته های ناشناخته می گذره.

2-به سایت دانشکده های مختلف دانشگاه های معتبر سر بزنید.با این کار تا حد زیادی فضای دانشگاهی اون رشته دستتون میاد.

3-واحد های درسی دانشگاهی و کتاب هایی که برای هر واحد معرفی میشه رو بررسی کنید.

4-با دانشجویان رشته های مختلف مشورت کنید.هیچ کس به اندازه اونا اطلاعات به روز و همه جانبه در مورد رشته ی دانشگاهی خودشون نداره.

موفق باشید

دشتبان

ﺳﻪشنبه 3 تیر 1399

سلام خسته نباشید ببخشید درکل کدوم آزمون ها برای دهمی هابهتره

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 3 تیر 1399

سلام. به توضیحات داده شده در متن و مطلب مربوط ازمون ازمایشی مراجعه کنید

فاطمه پورسربندان

جمعه 13 تیر 1399

سلام من یازده انسانی هستم .. موندم بین گزینه دو و قلمچی .... واقعا کدومش بهتره هر کسی یه چیزی میگه ... خیلی هم تفاوت قیمت دارن واقعا ادم میمونه کدومشو بره خواهشا کمک کنید

پاسخ انسانی ها

جمعه 13 تیر 1399

سلام. اول باید ببینید آیا آموزش لازم را برای یادگیری کامل طی کردید که الان به دنبال سنجش و آزمون باشید؟ 

آزمون برای سنجیدن آموخته ها و مهارت های تست زنی هست.

حتما این مطلب را با دقت بیشتر مطالعه کنید.

پنجشنبه 9 مرداد 1399

سلام من ورودی دهم انسانی هستم. برا انسانی قلم ڃی بهتره یا سنجش یا گزینه دو؟

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 9 مرداد 1399

سلام. هر دو و هیچکدام

مطلب را با دقت مطالعه کنید لطفا

پنجشنبه 9 مرداد 1399

سلام من ورودی دهم انسانی هستم. برا انسانی قلم ڃی بهتره یا سنجش یا گزینه دو؟

پاسخ انسانی ها

جمعه 10 مرداد 1399

سلام. مطلب را بخونین لطفا

جمعه 18 مهر 1399

سلام.من فکر کنم دانلود برنامه ها و آزمون های موسسات شرعی نیست.درسته؟

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 23 مهر 1399

سلام به شما.

هر مؤسسه ای که فایل های مربوط به آزمون های خود را در اختیار سایت ها و کانال ها میگذارید، استفاده از آن ایرادی ندارد.

دوشنبه 8 دی 1399

سلام من مشاور خصوصی ندارم و می خوام با آزمون ها برنامه بریزم و پیش برم به نظرتون برای کسی مثل من کدوم آزمون برام بهتره؟

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 9 دی 1399

سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز ، خسته نباشید . شما اول از همه باید طبق یک برنامه ریزی منظم درس بخوانید .سپس برای آزمودن خود می توانید در آزمون های مختلفی مثل قلم /گزینه 2 شرکت کنید.
"شقایق ذکری امیر "

ﺳﻪشنبه 9 دی 1399

اگه سوالایه گزینه دو از همه به کنکور شبیه تره جامع آماریه قلم چی چرا تو همه پایه ها و رشته ها بیشتره؟

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 11 دی 1399

سلام به شما 
خب این به سیاست های انتشاراتی ها برمیگرده 
قلم چی قدیمی تر هستش و خب آشنا تر 
اما خب گزینه ۲ در سوالات انسانی بهتر کار میکنن 
حالا شما اگه هدفتون اینه که جایگاه خودتون رو بین رقبا بدونید قلم چی بهتره ولی اگه میخواید در سطح کنکور پیش برید و تست تمرین کنید گزینه ۲ بهتره براتون 
نگار رفیقی

جمعه 12 دی 1399

1)از لحاظ برنامه راهبردی و کارنامه آزمون کدوم برا ما انسانی ها بهتره؟2)اگه شما الان دانش آموز بودید کدوم آزمون رو شرکت می کردید؟لطفا پاسخ بدید و بی نهایت بخاطر سایتتون ممنووون*^____^*

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 15 دی 1399

سلام به شما 
ممنون از لطفتون به سایت 
خب ببینید کارنامه جایگاه شما رو تو ازمون م بین رقبا نشون میده برنامه هم که اسمش روشه و قابل قیاس نیستن 
اگر نظر من رو بخواید چون ازمون ها مجازی شده نتیجه هاشون دقیق نیست 
و خب آنچنان تفاوتی ندارن با هم 
شما هر کدوم رو قبول دارید ثبت نام کنید 
نگار رفیقی

چهارشنبه 29 اردیبهشت 1400

سلام ، من در سال یازدهم ازمون های قلم چی را دادم ولی راضی نیستم و می خواهم تابستان گزینه دو بروم ، به نظر شما اینکار خوب است ؟ یا ن ... و اینکه راجب تعیین کتاب ها هم کمک ام کنید ممنون

پاسخ انسانی ها

شنبه 1 خرداد 1400

سلام به شما 
ازمون های آزمایشی بیشتر جنبه جامعه آماری اون ها مهمه اما خب برای انسانی گزینه ۲ شنیدم که بهتره اما در کل هر آزمونی که میدین به جامعه اماریش بیشتر دقت کنین 
تعیین کتاب ها اگر منظورتون اینه که از چه انتشاراتی بخونین باز هم بستگی به خودتون داره اما من فلسفه و منطق ، اقتصاد و روان شناسی مشاوران آموزش رو تایید میکنم 
نگار رفیقی

دوشنبه 3 خرداد 1400

سلام من هم در آزمونهای گاج در سال دهم و هم سال یازدهم شرکت کردم. خواستم بپرسم که برای تابستون هم شرکت کنم؟

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 20 مرداد 1400

سلام به شما اگه این دو سال که شرکت کردید راضی بودید تابستون هم شرکت کنید. اما نتایجی که در مهر ماه خواهید داشت دقیق تر هستش و هر چی به کنکور نزدیک تر بشید جامعه آماری آزمون ها قابل استناد تره 
نگار رفیقی

پنجشنبه 27 خرداد 1400

سلام خسته نباشید کلاس کنکور قلمچی بهتره یا گاج ؟🤦🏻‍♀️

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 6 مرداد 1400

سلام به شما 
بستگی به خودتون داره که ویژگی های کدوم کلاس کنکور زو دوست داشته باشین. ارزیابی کنین اسم اساتید رو بپرسین و تو اینترنت سرچ کنید و ارزیابی شون کنید. ازمون ها و کتاب هایی که کار میکنن رو بررسی کنید. کاملا به خودتون بستگی داره ولی حتما قبل از ثبت نام تمام مواردی که گفتم و موارد دیگه ای که براتون مهم هست رو ارزیابی کنین 
نگار رفیقی

نظر شما چیست؟