برنامه ریزی هفتگی یازدهم انسانی و کنکور 1400

برنامه ریزی هفتگی یازدهم انسانی و کنکور 1400

میخواهیم کنکور ۱۴۰۰ را متفاوت رقم بزنیم

این برنامه ریزی هفتگی برای کنکور 1400 است؛ یعنی داوطلبانی که هم اکنون پایه یازدهم انسانی هستند و ما در مرکز مشاوره انسانی یار می خواهیم کنکور 1400 انسانی را متفاوت رقم بزنیم. 

ویژگی کلی برنامه

دو هدف داریم از این برنامه ریزی برای شما 1400یهای عزیزheart

1) مطالعه دروس مربوط به یازدهم برای نتیجه گرفتن در مدرسه

2) مطالعه و پرکاری تستی برای دروس کلیدی و رتبه ساز در کنکور که رتبه ساز هستند. این دروس شامل

منطق؛ اقتصاد؛ فلسفه ۱۱؛ روانشناسی که تاکنون خوانده اید یا در حال خواندن آن هستید. 

در واقع هدفمان این است که از الان که در پایه یازدهم هستید کنکورشناسی مربوط به این چهار درس را یادبگیرید تا در سال کنکور با خیالی آسوده و بدون استرس پیش بروید.

کارهایی که در این برنامه انجام می دهید

از شنبه تا چهارشنبۀ هر هفته به مطالعۀ پایۀ یازدهم میپردازید تا در مدرسه پیشرفت داشته باشید.

پنجشنبه دو کار دارید: تست زنی دروس دهم یا یازدهم یا هر دو؛ مرور درس های هفته قبل یازدهم.

جمعه سه کار دارید: استراحت مفید. ادامه تست زنی پایه دهم یا یازدهم یا هر دو. آماده شدن برای روز شنبه.

چگونه درس هر روز را بخوانید

1) درس هر روز را همان روز بخوانید؛ هرگز این کار را به هفته بعد یا فردای آن موکول نکنید.

2) درس هر روز را همان روز بخوانید؛ هرگز این کار را به هفته بعد یا فردای آن موکول نکنید.

3) سعی کنید بخش بیشتری از تمرینات و سوالات تشریحی همان درس را از کتاب هدفدار مشاوران کار کنید. 

4) تست هایی که برایتان در هر درس از کتاب هدفدار یازدهم گذاشته شده، در اولویت دوم و بعد از حل سوالات و تمرینات تشریحی باشد.

5) پرکاری تستی درس های یازدهم که در برنامه لحاظ نشدند، در روز چهارشنبه و یا بعد از آنکه تمرینات و سوالات تشریحی درس روز را تمام کردید.

پُرکاری تستی

پرکاری تستی یعنی سعی کنید تمام تست‌های مطلب خوانده شده را کار کنید. زمان گرفتن در این تست‌ها هم می‌تواند مهم باشد و هم می‌شود اولویت دوم شما باشد. این که تست را با لحاظ کردن زمان استاندارد کار کنید یا خیر، بستگی به سطح تسلط و نیازِ آموزشی-سنجشی شما دارد. به مطالعۀ و پرکاری تستی 4 درس مهم (منطق و اقتصاد و روان و فلسفه) میپردازید و دربارۀ اینکه دو درس اقتصاد و منطق چه زمانی تمام میشود در ادامه توضیح خواهیم داد.

بدانید: مرکز  مشاوره انسانی یار در تابستانی که گذشت، دو فاز مختلف برنامه مطالعاتی هفته به هفته منتشر کرد.  لینک مشاهده: برنامه های 1400

برنامه ریزی هفتگی کنکور 1400 انسانی

روش مطالعه درس به درس

اولین موضوع اینکه در هفته اول و دوم برنامه ریزی، بیشتر از دو کتاب منطق و اقتصاد تنظیم شده است. به این دلیل که تدریس کتابهای روانشناسی و فلسفه در هفته های ابتدایی مدرسه، با کندی پیش میرود. 

روش مطالعه منطق

از کتاب منطق هدفدار مشاوران که سال گذشته داشتید، تمام تست های آن را پاسخ بدهید. مشروط به اینکه تمام سوالات تشریحی آن را پاسخ داده باشید و نیازی به تکمیل آموزش و یادگیری پایه نداشته باشید. 

توجه: منتظر بمانید کتاب منطق و فلسفه پایه کنکور 1400 انسانی ویژه خود شما چاپ شود که کنکور 98 و 99 انسانی را خواهد داشت.

روش مطالعه اقتصاد

با همان تقسیم بندی و پیشروی برنامه ریزی که داده ایم، اقتصاد را بخوانید. از کتاب اقتصاد جامع کنکور مشاوران استفاده کنید، نه کتاب هدفدار دهم. ضمن آنکه فصل های کتاب اقتصاد یا تنها شامل مباحث مفاهیم اقتصادی می شود یا مفاهیم و مسائل را با هم دارد.

در درس هایی که مسائل و مفاهیم با هم هستند، ابتدا مفاهیم را میخوانید، سپس مسائل اقتصادی. و در درس هایی که فقط مفاهیم هست، به نسبت حجم درس به شما پیشنهاد شده است چه مقداری را بخوانید. اقتصاد را خوب بخوانید.

روش مطالعه فلسفه

از هفته سوم مهرماه درس فلسفه را در برنامه هفتگی اضافه کردیم تا کمی از تدریس مدرسه بگذرد و شما یادگیری پایه را داشته باشید از کتاب فلسفه هدفدار مشاوران این درس را بخوانید. سعی کردیم مرورهای چنددرس یکبار را هم در نظر بگیریم.

منتظر بمانید کتاب فلسفه منطق پایه کنکور مشاوران آموزش چاپ شود که کنکور 98 و 99 انسانی را داشته باشید. چون کتابهایی را در بازار نشر دیدیم با عنوان کنکور 1400 اما بدون اعمال تغییرات کتاب درسی منتشر شده اند!

روش مطالعه روانشناسی

درس روانشناسی نیز مانند فلسفه از هفته سوم اضافه کردیم. این کتاب را درس به درس تنظیم نکردیم. بلکه هر درس را به دو یا سه زنگ تنظیم شدند. برای این درس، تست هایی که با شماره زوج هستند، به شما پیشنهاد دادیم. تکمیل تست ها و کارکردن همه تست ها را تابستان به شما توصیه می کنیم که براساس کتاب جامع کنکور مشاوران خواهد بود. برای این کتاب نیز مانند دیگر درس ها، توصیه می کنیم هر روز درس همان روز را بخوانید و تمرینات و سوالات تشریحی را به اندازه نیازتان کار کنید. 

منبع دوم بعد از روانشناسی هدفدار یازدهم که بخواهید برای تست زنی از آن استفاده کنید روانشناسی جامع کنکور مشاوران است. که البته در پایه یازدهم چون اولویت با درس و امتحانات مدرسه هست، ضرورت آموزشی ندارد. و با همان تعداد تست هایی که در کتاب هدفدار دارید، کارهای لازم را انجام خواهید داد.

چرا 4 درس را انتخاب کردیم؟

تک درس بودن، کلیدی و رتبه ساز بودن، میانگین بالای کشوری، تاثیر گذاری بالا در  رتبه و تراز کنکور شما از مهمترین دلایل این انتخاب بودند.

اگر در آزمون شرکت می کنید

به این موضوع توجه داشته باشید که نتیجه ای که در آزمون های آزمایشی میگیرید چندان اهمیتی ندارد و اگر نتیجۀ بدی به دست آوردید، نباید از نتیجۀ آن دلسرد شوید. مهم این است که درس مدرسه را عالی پیش ببرید؛ عالی تنها به معنای نمره 20 نیست! یادگیری کامل را معیار عالی بودن بدانید.

مطلب پیشنهادی: آماده‌باش برای کنکور1400 انسانی

اضافه کاری و تغییرات شخصی

لطفا برای پایۀ دهم اضافه کاری نکنید چون لازم نیست و همین که این دو درس را با روند آهسته اما پیوسته ای که برایتان قرار دادیم پیش بروید باید بگوییم واقعا کنکور 1400 را متفاوت رقم میـــــــــزنیــــــد. اگه در پایۀ یازدهم پیش نیازی از دهم را باید میخواندید کم کاری نکنید و جدیش بگیرید مثل درس 1 عربی دهم.

فایل برنامه قبل از پایان هر ماه بارگذاری می شود. به همین مطلب مراجعه کنید.

سه جمله آخر

1) راستییییییییی برنامه را فقط خودتان استفاده نکنید. به دوستان و همکلاسیهاتون هم معرفی کنید. 

2) همراهی شما دلگرمی بیشتر ما در مرکز مشاوره انسانی یار هست.

3) دوستدار شماheartمرکز مشاوره انسانی یارblush

فایل های ضمیمه

فایل برنامه ریزی هفتگی یازدهمیها.کنکور 1400 هفته اول مهرماه

فایل برنامه ریزی هفتگی یازدهمیها.کنکور 1400 هفته دوم مهرماه

فایل برنامه ریزی هفتگی یازدهمیها.کنکور 1400 هفته سوم مهرماه

فایل برنامه ریزی هفتگی یازدهمیها.کنکور 1400 هفته چهارم مهرماه

فایل برنامه ریزی هفتگی یازدهمیها.کنکور 1400 هفته پنجم مهرماه

فایل طراحی شده برنامه ریزی هفتگی یازدهمی ها+کنکور 1400 مهرماه تا 1 آذر98

فایل برنامه ریزی هفتگی یازدهمیها.کنکور 1400 از 2-9-98 تا 8-9-98

فایل برنامه ریزی هفتگی یازدهمیها.کنکور 1400 از 9-9-98 تا 15-9-98

فایل برنامه ریزی هفتگی یازدهمیها.کنکور 1400 از 16-9-98 تا 22-9-98

فایل برنامه ریزی هفتگی. هفته اول نیمسال دوم

فایل برنامه ریزی هفتگی. هفته دوم نیمسال دوم

79 نظر

ﺳﻪشنبه 26 شهریور 1398

لطفا تا تاریخ و جغرافیای ۱و۲را هم به برنامه اضافه کنید

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 26 شهریور 1398

اول سلامـــــــــــــــــم

دوست عزیز مطمئنی توضیحات برنامه 1400 رو درست خوندید؟!! ومطمئنی سوالتو در جای درستی فرستادی.

درس تاریخ و جغرافی دهم جزو دروس کلیدی و رتبه ساز نیست

تاریخ و جغرافی یازدهم رو که همزمان با مدرسه میخونید.

موفق باشید

معصومه محمدزاده

ﺳﻪشنبه 26 شهریور 1398

سلام در این برنامه گفتید روانشناسی که خوندید یا در حال خوندن هستید اونایی که اصلا نخوندن چیکار کنن ممکنه بخاطر این مورد لطمه وارد بشه به برنامشون

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 26 شهریور 1398

سلام به شما دوست عزیز انسانی

درس روانشناسی از هفتۀ سوم وارد برنامه میشود و پرکاری تستی اش از هفتۀ سوم شروع میشود

در مدرسه از اول مهر ماه درس روانشناسی به شما تدریس خواهد شد و مطابق طرح درس دبیرتان پیش روید و چون اولین بار است که این درس را مطالعه میکنید حتما تمارین تشریحی کتاب هدفدار روانشناسی مشاوران را حل کنید و از هفتۀ سوم وارد پرکاری تستی برای این درس شوید و اینگونه لطمه ای به برنامه تان وارد نمیشود.

موفق باشید و بمانید. رستم جو  

ﺳﻪشنبه 26 شهریور 1398

سلام من تابستان دهمم را اصلا درس نخواندم والان به یازدهم می روم معدل دهمم۱۷/۸۷شد چطوری باید درس های نخوانده را جبران کنم خواهش می کنم راهنمایی کنید(ابوالفضل) در ضم هیچی از دهمم هم یادم نمیاد همه رو فراموش کردم خواهش می کنم کمکم کنید یه جکری جبران کنم...

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 26 شهریور 1398

سلام. اولویت امسالتان درس یازدهم باشه. روی درس یازدهم متمرکز شو. از دهم همون دو درس که توی برنامه گذاشتیم، بخون. مگر اینکه در درسهایی مثل عربی و زبان و ریاضی نیاز به مرور دهم داشته باشی. که از همین الان شروع کن به مرورشون. 

اگر با برنامه ما در تابستان همراه می شدید، میتونستین کتابهای مهم دهم را مرور کنید. به هرحال این برنامه را هم از دست ندین.

اگه خیلی نیاز به مرور دهم دارید، با یک مشاور خوب و انسانی شناس، مشورت کنید. 

موفق باشید. انسانی یار

ﺳﻪشنبه 26 شهریور 1398

سلام یادم رفت اینم بگم بنده از زبان انگلیسی هیچی بلد نیستم وبرای کنکور او را حذف کرده ام با تو جه به این قضیه باید چطور درس بخوانم که درصد های درس های دیگر رو بالا ببرم تا زبان زیاد به چشم نیاید کنککری۱۴۰۰(ابوالفضل)

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 26 شهریور 1398

سلام. برای درس زبان، به شما هم توصیه ای را میگم که در کامنت قبلی گفته شد: مطالب اختصاصی اتاق علمی زبان را بخونی: از این لینک

موفق باشید

ﺳﻪشنبه 26 شهریور 1398

سلام خسته نباشید لطفا یه برنامه برای تاریخ و جغرافیا و یا درس جامعه شناسی دهم در مهر بدین بخاطر اینکه اکثر دوستان چون حجم این دروس زیاد بوده بخصوص تاریخ و جغرافیا رو در طول تابستان بخوبی مرور نکردن شایدم من اینجور باشم. در کل ممنون میشم یه برنامه مختصری به مایی که تاریخ و جغرافیا رو مرور نکردیم و یادمان رفته بگین با تشکر.

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 26 شهریور 1398

سلام. شما درس تاریخ و جغرافیا برای سال یازدهم نیاز نیست. برای اینکه اهمیت تاریخ جغرافی را بدونین به این مطلب برین: اهمیت تاریخ و جغرافیا در کنکور انسانی

موفق باشید و بمانید. رستم جو

ﺳﻪشنبه 26 شهریور 1398

یک سوال دیگر شما فرمودید کتاب جامع کنکور اقتصاد رو مطالعه کنیم یعنی کتاب های هدف دار اقتصاد دهم که فقط برای 1400 ها بود مناسب نیست؟ یا جامع چاپ ۹۸ را تهیه کنیم

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 26 شهریور 1398

سلامـــــــــــم

کتاب هدفدار اقتصاد دهم برای شما که وارد پایۀ یازدهم شده اید کافی نیست ما منبعی را که معرفی کرده ایم (کتاب جامع کنکور اقتصاد) برای شما یازدهمی ها کامل تر وجامع تر است.

توصیه میکنم مطلب"آماده باش برای کنکور 1400"را مطالعه کن.

موفق باشید.مشاوران انسانی یار

ﺳﻪشنبه 26 شهریور 1398

سلام خسته نباشید. کسایی که توتابستان منطق و اقتصاد رو خوندن بازهم باید بخونن؟

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 26 شهریور 1398

سلامــــم به شما دوست عزیز انسانی

ما منظورمان ازخواندن تست زنی و پرکاری تستی برای این دو درس است، نه مطالعۀ صرف.

اگر در تابستان تمامی تست های این دو درس را کار کرده اید و کار کتابهای اقتصاد جامع کنکور و منطق هدفدار 10 را تمام کرده اید حتما باید دروس جایگزینی دیگری را در برنامه جای دهید که در این صورت باید با مشاور متخصص برنامه ریزی کنید.

موفق باشید.انسانی یار

ابوالفضل نظامی

ﺳﻪشنبه 26 شهریور 1398

سلام من زبان رو کلا از مطالعم حذف کردم و تابستون دهم خوب درس نخواندم چطور می تو نم جبران کنم

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 26 شهریور 1398

ابوالفضل جان سلام.

برای درس زبان نیاز به مطالعه های کوتاه اما همیشگی داری. پیشنهاد میکنم مطالب اختصاصی اتاق علمی زبان را بخونی: از این لینک  به اتاق علمی زبان انگلیسی برو. 

موفق باشید و بمانید. رستم جو

ﺳﻪشنبه 26 شهریور 1398

سلام کسانی که آزمون دارن باید چیکار کنن؟ چون طبق این برنامه مطالعاتی فک نکنم وقت داشته باشیم برای آزمون هم بخونیم

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 26 شهریور 1398

سلام. پاسخ سوالتون توی متن اصلی توضیحات هست. لطفا متن را با دقت بیشتری بخونین.

 

ﺳﻪشنبه 26 شهریور 1398

سلام می تونیم به جای کتابای مشاوران از کتابای تست دیگه ای هم استفاده کنیم چون قبلا برای دهم خریدم واگه امکانش هست لیست کتابایی که تو یازدهم لازمه رو تو کانال لیست کنید ممنون

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 27 شهریور 1398

سلام. کتابهای پیشنهادی و معیار این برنامه ریزی که توسط مرکز مشاوره انسانی یار تنظیم شده، از انتشارات مشاوران هست. چون تنها ناشر تخصصی رشته شما عزیزان انسانی هست.

معیار ما برای معرفی و انتخاب مشاوران آموزش را در این مطلب بخوانید: بهترین منابع کنکور99 انسانی نظام جدید

این مطلب را بخوانید؛ نه اینکه با معیارهای ما آشنا بشید. بلکه بدانید قبل از انتخاب کتاب برای خواندن، باید بر چه اساسی مقابیسه کنید!

موفق باشید و بمانید. رستم جو

چهارشنبه 27 شهریور 1398

گوش دادن به فایل صوتی دروس دهم در طول سال کارساز هست؟

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 27 شهریور 1398

سلاممممsad

منبع یادگیری میتونه فایل صوتی باشه. اما مهمتر اینه که آیا آموزش شنیداری متناسب با درسهای رشته انسانی هست یا خیر؟ آیا میشه با این روش درسی مثل منطق و فلسفه یا روانشناسی را با همان کیفیتی یادگرفت که همزمان چشم و دست و گوش به کمک یادگیرنده میان؟ در کدام حالت یادگیرنده تمرکز بیشتری داره؟ و . . . 

چهارشنبه 27 شهریور 1398

سلام 😍الان باتوجه به برنامه و مطلبی که در این صفحه گذاشتید من یک چیزیو متوجه نشدم که برای درس های یازدهم که هروز باید همونارو بخونیم و اخر هفته هم تست اونارو کار کنیم کتاب های هدفدار کافیه یا خیر جداگونه کتاب تست هم بگیریم .

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 27 شهریور 1398

سلام عزیزم😊
توصیه میکنم مطلب " اماده باش برای کنکور ۱۴۰۰ " را بخوان تا دستت بیاید چه باید کنی.
در ضمن منحصراً برای درس روان شناسی باید خدمتت بگم که هم از کتاب هدفدار روان شناسی یازدهم میتونی استفاده کنی و هم از روانشناسی جامع کنکور
انتخاب با خودته.
موفق باشی❤️زینب سلیمی

چهارشنبه 27 شهریور 1398

سلام 😍الان باتوجه به برنامه و مطلبی که در این صفحه گذاشتید من یک چیزیو متوجه نشدم که برای درس های یازدهم که هروز باید همونارو بخونیم و اخر هفته هم تست اونارو کار کنیم کتاب های هدفدار کافیه یا خیر جداگونه کتاب تست هم بگیریم .

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 28 شهریور 1398

سلام عزیزم😊

اولویت شما درس های مدرسه هست. بعد تست زنی و آماده برای کنکور. برای این دو کار، در سطح پایه یازدهم که خیلی هم ضروریه براتون، کتابهای هدفدار یازدهم را بخونین. که به دلیل اهمیت و اولویت درسها و امتحانات یازدهم، پر است از سوالات تشریحی و به همان اندازه که نیاز دارید، سوالات تستی دارد؛که آشنا بشین با کنکور اون درس و تست زنی اون درس.

نتیجه اینکه: مجموعه کتابهای هدفدار یازدهم منبع اصلی شماست. بجز برای اقتصاد که جامع کنکور را باید داشته باشین. 

اگر تست های مجموعه هدفدار را تموم کردین و تحلیل کردین و خواستین کار ویژه انجام بدین، از مجموعه تستیک یا مجموعه تیزشیم یا مجموعه جامع کنکور استفاده کنین. انتخاب از بین این کتابها را با مشورت از طریق همین مطلب انجام بدین و سوالتون را همینجا بفرستین.
موفق باشی❤️

چهارشنبه 27 شهریور 1398

با توجه به برنامه کتاب های هدفدار خوبه برای درس های همان روز و پرتستی اخر هفته یا کتاب های جامع کنکور

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 27 شهریور 1398


اول سلام😊
توصیه میکنم مطلب " اماده باش برای کنکور ۱۴۰۰ " را بخوان تا دستت بیاید چه باید کنی.
در ضمن منحصراً برای درس روان شناسی باید خدمتت بگم که هم از کتاب هدفدار روان شناسی یازدهم میتونی استفاده کنی و هم از روانشناسی جامع کنکور
انتخاب با خودته.
موفق باشی❤️زینب سلیمی

چهارشنبه 27 شهریور 1398

سلام.باتوجه به برنامه مهرماه برای مطالعه هردرسی تو همون روز و پر تستی اخر هفته اگر دانش اموزی باشیم ک دهم را جمع بندی نکردیم و نخوندیم کتاب های هدفدار رو بگیریم یا جامع کنکور ده و یازده. من باتوجه به مطلب اماده باش کنکوری ۱۴۰۰فهمیدم ک اگر دهم و جمع بندی نکردیم هدفدار یازدهم و بگیریم

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 28 شهریور 1398

سلام به شما دوست عزیز انسانی
برای پایه یازدهم خود مجموعه کتاب های هدفدار رو بخون
فقط باید توجه داشته باشی که از مهر ماه به طور جدی پایه یازدهم رو بخونی و همزمان با پایه یازدهم دو درسی که از پایه دهم(اقتصاد و منطق) گذاشته شده رو حتما و حتما بخونی
برای این دو کتاب از دهم منابعی که باید داشته باشی: 
منطق هدفدار ۱۰ که پارسال داشتی.
اقتصاد جامع کنکور. 
فقط یادت باشه از مهر ماه با جدیت شروع کن و کم نزار تا کم کاری هات تا حدی جبران بشه
برای بقیه دروس پایه دهم از تابستان سال بعد استارت پایه دهم رو بزنی.
موفق باشید

پنجشنبه 28 شهریور 1398

آقای رستم جو سلام با توجه به اینکه داره مهر میاد ومدارس شروع میشه چطوری وقت می کنیم مطالب دهم رو بخونیم که فراموش نشن چون بالاخره امتحان هستو وقت خواروندن سر هم نداریم خواش می کنم یه راهنمایی برای مطالعه دهم درهین سال جاری یازدهم بدید ارادتمند ابوالفضل نظامی

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 28 شهریور 1398

سلام ابوالفضل جان. 

نمیدونم تابستون از برنامه هفتگی انسانی یار استفاده کردی یا نه، چون با اون برنامه خیلی از درسهای دهم را خوب تموم کرده بودین. به هرحال وقتی سال یازدهم هستی، باید بیشتر از نصف تمرکز و زمان مطالعه برای همون درس های یازدهم باشه. اگه دقت کرده باشی برنامه ریزی هفتگی شما را هم با همین هدفگذاری تنظیم کردیم: اولویت با درس های یازدهم هست. برای همین هم فقط دو درس مهم منطق و اقتصاد دهم را توی برنامه دارید؛ آخر هفته. یعنی زمانی  که مطالب درس های یازدهم را خونده باشید. 

اما در مورد فراموشی: قطعا اگر یادگیری و مطالعت عمیق باشه، با گذشت زمان، اگر هم مطالب خوانده شده کامل توی ذهنت نمونن، با مرورهای درست، خیلی سریع بازیابی خواهند شد. مهم اینه که مطالعه مفهومی داشته باشی. مطالعه مفهومی را براتون کامل توضیح دادم. این مطلب را بخون: روش مطالعه مفهومی

کاری متفاوتی که در تست زنی باید انجام بدهی:

🔆کافیست وقتی تست می زنید این مراحل و کارها را انجام دهید:
1) همه گزینه های تست را بخوانید و دلیل نادرستی گزینه های غلط را بررسی کنید.
2) پاسخنامه تشریحی را بخوانید.
اگر مطلب جدیدتری نسبت به حرف های خودتان بود، آن را یاد بگیرید.
3) به صفحه یا صفحات کتاب درسی بروید که تست از آن طراحی شده و در پاسخنامه به آن اشاره شده است. و آن بخش را از کتاب درسی بخوانید.

با این روش، شما با هر یک تست، کلی مطلب را هم یاد گرفتید و هم دوره کردید و مهم تر اینکه "در یادتان خواهد ماند".

این روش یادگیری و مطالعه در واقع همان تحلیل تست هم هست.

📜 منبع: جامعه شناسی هدفدار دوازدهم مشاوران آموزش. صفحه 13

موفق باشید و بمانید

شنبه 30 شهریور 1398

مهساسلام.میخواستم بپرسم که ما باید تو این مه ماه فقط همین چهار تا درس رو بخونیم؟یا ماه های آینده درس های جدید تری ب برنامه اضافه میشه؟چون کتاب هایی ب مثاله ریاضی ،جامعه،ادبیات،علوم وفنون هم مهم هستند

پاسخ انسانی ها

شنبه 30 شهریور 1398

سلام . بله همین چهار درس تا اخر سال گذاشته شده . چون اگه برنامه سنگین بشه ممکنه بچه ها زده یا خسته بشن و همون چهار درس رو هم انجام ندن . اگر این چهار درس با تست جمع بندی بشه , خیلی جلو میفتی. 
اگه میبینی میتونی ساعت بیشتری توی  پنجشنبه و جمعه درس بخونی و توانش رو داری , میتونی برای خودت دوره درس های دیگ رو هم بزاری . چون اون دیگ دستِ خودته . اما نزار این مرور و جمع بندی ساعت خیلی زیادی طول بکشه و به درس مدرسه ات اسیب بزنه . 
ارادت . همت یار

شنبه 30 شهریور 1398

سلام مثلا درس ادبیات که هم تو دروس تخصصی هست وعمومی چه فرقی باهم دارند سوالاتشون چه تفاوتی داره

پاسخ انسانی ها

شنبه 30 شهریور 1398

سلام .  ادبیات عمومی و تخصصی در کتاب های متوسطه اهداف متفاوتی دارد . ادبیات عمومی برای اشنایی با مفهوم و عمق متون و اشعار است . بنابراین ما در ادبیات عمومی بیشتر با لغات و معنی و مفهوم اشعار و متون سروکار داریم و ساختار جملات مورد سوال هستند . 
اما مبحث اصلی فنون , تاریخ ادبیات , سبک های موجود در ادبیات ,  صنایع ادبی مورد استفاده در اشعار و متون و همچنین اوزان شعری هستند . 
با این وجود , این دو به هم مربوط هستند و نمیتونیم از هم جداشون کنیم . چون برای تشخیص سبک و ارایه و صنایع ادبی در ادبیات , به فهمیدن مفهوم و معنی آنها نیاز داریم . 
سوالات غلط املاایی, دستور زبان مخصوص ادبیات عمومی 
سوالات وزن و تاریخ ادبیات مخصوص ادبیات اختصاصی 
اما ارایه و سوالات قرابت و لغت برای هر دو استفاده می شوند .

این مطلب را بخون:منابع کنکور 99 انسانی نظام جدید

شنبه 30 شهریور 1398

سلام خسته نباشید در سایت یک سری از کتاب هارو نمیشه پیدا کرد و گزینه جستجو وجود چیکار کنیم؟

پاسخ انسانی ها

شنبه 30 شهریور 1398

سلام. باید با سایت مشاوران تماس بگیرید. 

معصومه محمدزاده

شنبه 30 شهریور 1398

سلام وقت بخیر .کتابهایی که گفتید باید داشته باشیم برای روانشناسی کتاب جامع و هدفدار مشاوران بود و برای منطق و فلسفه کتاب پایه مخصوص 1400 و برای اقتصاد کتاب جامع مشاوران پس به غیر اینها به کتاب دیگه ای نیاز نداریم؟و اینکه برای بقیه درس ها چیکار کنیم نباید بخونیم و تستی بزنیم ؟اللخصوص کسانی که تابستون با شما همراه نبودند . اگر قرار نباشه بخونیم درس های دیگر رو پس چه زمانی باید وقت بزاریم ؟

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 31 شهریور 1398

سلام به شما دوست عزیز انسانی😊
منابع رو درست گفتی فقط برای منطق کتاب منطق هدفدار ۱۰ و برای فلسفه کتاب هدفدار فلسفه ۱۱ را داشته باشی که برای ۱۴۰۰ هستش. وگرنه کتاب منطق فلسفه پایه کنکور 1400 هنوز چاپ نشده عزیز جان.
از الان که یازدهم هستید اگر حتما و حتما طبق برنامه پیش روید تا جا نمانید برایتان کافیسیت و دیگر نیازی نیست از الان بر روی درس های دیگر دهم تمرکزی داشته باشید فقط کار های مربوط به درسهایی که در برنامه هفتگی ۱۴۰۰ گذاشته شده است را تمام و کمال انجام دهید.
مطالعه درس های دیگر از پایه دهم و یازدهم را در تابستان ۱۴۰۰ کار میکنید پس نگران نباااشید❤️
موفق باشید.زینب سلیمی

معصومه محمدزاده

دوشنبه 1 مهر 1398

سلام وقت بخیر میشه رشته های بورسیه دار انسانیهارو معرفی کنید و بگید چه رتبه ای برای بورسیه شدن کسب کنیم.ممنون میشم

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 2 مهر 1398

سلام معصومه خانم. 

رشته های بورسیه انسانی: دانشگاه فرهنگیان. دانشگاه شهید رجایی (که هر دوتاش همون تربیت معلم هستن). برای اطلاع از شرایط قبولیشون این مطلب را بخون: شرایط و رتبۀ قبولی دانشگاه فرهنگیان رشته دیگه میتونه دانشگاه علوم قضایی باشه. دانشگاه وزارت اطلاعات هم همچنینه. البته اگه دفترچه انتخاب رشته98 را از بخش کتابخانه سایت انسانیها دانلود کنین، اطلاعات بیشتری خواهید داشت. 

ﺳﻪشنبه 2 مهر 1398

سلام و خسته نباشید و یه عالمه تشکر. من کنکوری ۱۴۰۰تابستون امسال درسای دهم رو نخوندم و نبستم بنظرتون الان به علاوه ی اجرای برنامه شما همزمان با خوندن درسای یازدهم اونارو هم بخونم یا فعلا یازدهمو ببندم تابستون بعدی دهم و یازدهمو با هم بخونم؟

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 3 مهر 1398

سلاااام به شما دوست عزیز انسانی
خوشحالم که راضی هستی😊
سلام. اولویت امسالتان درس یازدهم باشه. روی درس یازدهم متمرکز شو. از دهم همون دو درس که توی برنامه گذاشتیم، بخون. مگر اینکه در درسهایی مثل عربی و زبان و ریاضی نیاز به مرور دهم داشته باشی. که از همین الان شروع کن به مرورشون.
چرا 4 درس را انتخاب کردیم؟

تک درس بودن، کلیدی و رتبه ساز بودن، میانگین بالای کشوری، تاثیر گذاری بالا در  رتبه و تراز کنکور شما از مهمترین دلایل این انتخاب بودند. 
ولی تمرکز برای پرکاری تستی بر روی این چهار تا درس باشه. 
چون این کاری که تو قراره انجام بدی قد یه دنیا ارزش داره پس با قدرت پیش بروووو💪
در تابستان سال کنکور با جدیت تموم برای مطالعه دروس دیگر پایه وقت بزار. 
موفق باشی❤️زینب سلیمی

چهارشنبه 3 مهر 1398

سلام برای کنکور میشه از این موسسات تلوزیونی که تبلیق می کنن استفاده کرد

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 3 مهر 1398

سلام

نمیدونم چه برنامه را دیدی و چه محصولی بهت پیشنهاد شده. اما چندتا موضوع را خوب دقت کن:

1) تخصص در رشته انسانی. 2) تجربه ای که در زمینه تخصص مورد نظر وجود داره. 3) تنوع منابع، موجب میشه دچار وسواس مطالعه بشی و هدفت را گم کنی و زمان از دستت بره.

 رستم جو

چهارشنبه 3 مهر 1398

سلام. من کنکوری 1400هستم اگر در طول سال فقط درس های مدرسه یعنی یازدهم رو بخونم و بعضی درس هارو تست کار کنیم مشکلی نداره؟ یعنی تابستون که اومد از برنامه استفاده کنم!

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 4 مهر 1398

سلام عزیز جان. برنامه ما پیشنهادی هست. یعنی میتونین متناسب با ویژگی ها و سطح امادگی و هدفگذاری خودتون پیش برین. 

اما برای تابستون 99 ویژه کنکور 1400 برنامه ویژه خواهیم داشت با هدفگذاری های  متناسب اون وقت. 

ولی اگر بتونین دروس یازدهم را عالی بخونین خودش کار خوبیه. 

یکشنبه 7 مهر 1398

سلام . اگر بجای کتاب های هدفدار که هم تست زنی و هم تشریحیه فقط کتاب های جامع کنکور و بگیریم مثلت جماعه شماسی که درس دنباله دار جامعه ده و یازدهو بگیریم مشکلی پیش میاد ؟!اصلا مطابق کتاب درسیمون هست ؟ شما کتاب های جامع رو پیشنهاد میدین یا هدفدار .

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 7 مهر 1398

سلام. در کامنت های امروز سوال مشابه شما پرسیده شده که پاسخ دادیم. لطفا سوالات همین بخش را با دقت مطالعه کنید. 

یکشنبه 7 مهر 1398

سلام کنکوریه ۱۴۰۰ هستم بنظر شما بین کتاب های هدفدار جامع ده و یازده و تستیک کدوماش بهتر برای یازدهم چون هر سه درسنامه و تست دارن

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 7 مهر 1398

سلام. حتما این دو مطلب را با دقت بخونین که بتونین انتخاب درستی برای کتابهاتون داشته باشید:

راهنمای خرید و معرفی کتابهای مشاوران آموزش و آماده‌باش برای کنکور1400 انسانی

ﺳﻪشنبه 9 مهر 1398

سلام وقت بخیر بنده امسال یازدهمم و کتاب های پایه و جامع شما رو خریداری کردمتنها کتاب منطق و فلسفه هست که تغییر کرده و نمیتونم ازش استفاده کنم ولی بقیه قابل استفاده چون تغییراتشون محسوس بودهسوال بنده این هست برای منطق و فلسفه ای که دارم که قابل استفاده نیست؛امسال اصلا کتاب پایه منطق و فلسفه مطابق ۱۴۰۰ میاد یا نه باید تا بعد از برگزاری کنکور۹۹ صبر کنیم؟چون الان بدون تست موندم؟

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 9 مهر 1398

سلام به شما داوطلب هدفدار انسانی.

برای شما که اینطور پیگیر و با برنامه شروع کردین، بنظرم صبر کنین کتاب ویژه کنکور 1400 بیاد. 

برای این برنامه از کتاب منطق دهم پارسال مشاوران و فلسفه که جدیدا چاپ شده  حتما استفاده کن.

موفق باشید و بمانید. رستم جو

ﺳﻪشنبه 9 مهر 1398

سلام وقت بخیرپس امسالو با فلسفه هدفدار یازدهم طی کنم تا سال بعد پایشو بگیرم؟

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 9 مهر 1398

سلام دوستان عزیز. لطفا دقت کنین پاسخ سوالات شما را ویژه هر کسی میدیم که ممکنه برای کسانی دیگه خیلی قابل استفاده نشه. به خصوی در این موارد که میخواین کتاب تهیه کنین. متاسفانه چون بدون مشخصات و ثبت نام در سایت هم سوالاتتون را ارسال میکنین، نمیشه جواب یکسانی به یک سوال داد. 

اما در مورد این کتاب: اگر بخواین میتونین با کتاب فلسفه هدفدار سال یازدهم، مدرسه و ازمون آزمایشی را پیش ببرین که کتاب پایه ویژه کنکور 1400 چاپ بشه. 

موفق باشید.

شنبه 13 مهر 1398

باسلام وخسته نباشید خدمت شما آقای رستم جو میخواستم از شما بپرسم که منی که کنکوری1400هستم از تابستونم برای درس خوندن استفاده نکردم وهمچنین تاحالاهم اقدامی برا درس خوندن کنکوری نکردم واینکه خیلی خیلی دوست دارم کنکورمو البته با تلاش وپشتکار خودم به نحوه احسن رقم بزنم وخودمو به خودم ثابت کنم باید دقیقا از کجا شروع کنم؟واینکه آیا خیلی دیر شده برا جدی خوندن کتاب ها؟؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید بازهم خدا قوت.

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 14 مهر 1398

سلام عزیز جان. ببخشید که سوالتون را به دلیل حجم زیاد کامنت ها  با تاخیر جواب دادم. ای کاش اسمت را میگفتی. 

به هرحال اینکه دوست خوبم الان که یازدهم هستی باید و باید تمرکزت را بذاری روی درسهای یازدهم و مدرسه. نذاری هیج درسی از امروز به هفته بعد برسه. دیگه اینکه روزهای از مدرسه که برنامه درسیتون سبک هست چندتا کار را انجام بدی که توی همین مطلب توضیح دادیم و براساس همون هم برنامه ریزی برات انجام شده. فایل های برنامه را دانلود کن و شروع کن به اجراشون. دو هفته از برنامه عقب هستی ولی اصلا نگران نباش. چون هنوز درسهای مدرسه حجم زیادی پیش نرفتن و میتونی از پایه دهم که برات گذاشتیم، جبران کنی. 

راستییی بزودی یه مجموعه تصویری از مشاوره ویژه کنکور 1400 براتون منتشر میشه. ویژه نظام جدید. 

برای تو و همه 1400یها آرزوی موفقیت دارم و داریم. heart

یکشنبه 21 مهر 1398

سلام کنکوریه ۱۴۰۰هستم اگر برای گرفتن کتاب تست از کتابای جامع ۱۰و۱۱کنکور نود و نه استفاده کنیم ایراد داره؟

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 22 مهر 1398

سلام. در این درسها میتونین استفاده کنید: زبان. عربی. افتصاد. ریاضی. تاریخ. جغرافی. روانشناسی و جامعه شناسی (با اندکی تغییرات جزئی) که جدی نیست. اما فلسفه منطق و دروس دیگر تغییرات دارند و منتظر کتابهای مشاوران برای کنکور 1400 بمانند. 

راستیی این فهرست را براساس کتابهای مشاوران عرض کردم نه ناشران غیرتخصصی!

موفق باشید و بمانید. رستم جو

دوشنبه 22 مهر 1398

منونم از مطالب مفیدتون

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 23 مهر 1398

ممنونیم از دلگرمی هاتون که میدین به انسانیهاblush

یکشنبه 5 آبان 1398

سلام وقت تون بخیر من تازه امروز دیدم این سایت ۵ ابان اشکال نداره از همین امروز با برنامه شما پیش برم ؟؟من یازدهم هستم . دهم رو به بطالت گذروندم😣😣 معدلم ۱۹.۶۲ شد

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 6 آبان 1398

سلام به شما دوست جدید انسانی😍
اول اینکه از معدلت مشخصه که دهم رو اونقدر ها هم که فکر میکنی به بطالت نگذروندی و همین که از همین الان به طور جدی میخوای شروع کنی،
اگر از الان به طور جدی قصد داری دو درس مربوط به یازدهم را هم بخوانی و هم پرکاری تستی اش را به اتمام برسانی و هم دو درس مهم از دهم را که یک بار به طور کامل خوانده ای و الان نیز قرار است بار دیگر هم بخوانی و پرکاری تستی اش را به سر انجام برسانی تا در سال کنکور که سال بعد است خیالت از بابت این دروس مهم راحت باشد پس نگرانی برایت معنایی ندارد.
فقط ساعت مطالعه کمی بیشتر می توانی تا جاهای خوبی پیش روی از روز های تعطیل و آخر هفته ها نهایت استفاده را کن تا هم به دروس مدرسه برسی و هم از اول مطابق برنامه پیش روی.
یادت باشه تو داری کاری متفاوت از بقیه رقیب هایت انجام می‌دهی پس نه نگران باش و نه مغرور شو.
موفق باشی❤️زینب سلیمی

پنجشنبه 9 آبان 1398

ببخشید من تازه با برنامه ریزیتون اشنا شدیم از هفته چندم شروع کنم و اینکه من چنتا از کتاب هامثل اقتصاد و عربی را فعلا نخریدم ولی بقیه را خریدم اینا تا وقتی کتاب بگیرم چجوری بخونم؟.و اینکه چرا این برنامه را نزدین ساعت چند تا چند چیا بخونم مشخص نیست فقط رنگ بندی دارع

پاسخ انسانی ها

شنبه 11 آبان 1398

سلام دوست عزیز. لطفا توضیحات برنامه را با دقت بخون. گفتیم که تنظیم ساعت به عهده خودتون هست براساس شرایط و نیازتون.

اما کتابهات: میتونی اون درسهایی که کتابشو داری، جایگزین کنی و از برنامه جلوتر بری که وقتی کتاب را تهیه کردی، به جای درسی که جلوتر هستی، از اون درسی بخونی که کتابشو تازه گرفتی.

مثلا اقتصاد که نداری، به جاش روانشناسی بخونی. در نتیجه توی روانشناسی از برنامه جلو میزنی. وقتی کتاب اقتصاد گرفتی، زنگ هایی که روانشناسی هست، و خوندین از قبل، اقتصاد میخونین. البته مرور روان نباید  یادت بره و مهم تر اینکه این روش تا 2هفته بیشتر برات درست نیست!

موفق باشید و بمانید. رستم جو

شنبه 11 آبان 1398

من تازه با برنامه ریزیتون اشنا شدم از کجا شروع کنم لینکشا میدین

پاسخ انسانی ها

شنبه 11 آبان 1398

ما هم سلام داریم خدمت شما.

اگر مطلب را با دقت مطالعه بفرمایید توضیحات و لینک دانلودش هم هست.

موفق باشید . انسانی یار

شنبه 11 آبان 1398

سلامخسته نباشید.میخواستم ازتون خواهش کنم اگه میشه ترمینولوژی هردرسی بزارید توسایت .برای بعضی درس ها گذاشتید اما چندتا هس که نیس!اخه روش درس خوندن خیلی مهمتره واین مسئله که ما اصلا بلدنیستم روش مطالعه هردرس روممنون

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 12 آبان 1398

سلام دوست عزیز. توی کتابخونه سایت انسانیها تمام ترمینولوژی ها در حجم های دانلودی مختلف قابل دانلود هست.

اینجا هم براتون لینک مستقیم میذارم ولی بعدی ها را که هنوز منتشر نشدن، حتما از کتابخانه سایت پیگیر و دانلود کنید. 

راستی در حال تهیه فایل کم حجم  ترمینو ریاضی هم هستیم براتون .الان اینکه گذاشتم براتون با کیفیت و حجم بالاست اما حجم پایینش را در کتابخانه خواهیم گذاشت.

فایل کامل کتاب مشاوره و روش مطالعه زبان انگلیسی (ترمینولوژی) براساس کنکور98

ترمینولوژی ادبیات فارسی عمومی (مشاوره تخصصی روش مطالعه). ویرایش آبان 98. فایل کم حجم

ترمینولوژی ادبیات فارسی عمومی (مشاوره تخصصی روش مطالعه). ویرایش آبان 98. فایل با کیفیت و حجم بالا

روش مطالعه دین و زندگی؛ فایل کامل 

روش مطالعه عربی؛ نظام جدید.فایل کامل

روش مطالعه ریاضی و آمار انسانی؛ نظام جدید. 

روش مطالعه علوم و فنون ادبی نظام جدید. ادبیات اختصاصی انسانی نظام جدید

موفق باشید و بمانید. رستم جو

 

یکشنبه 12 آبان 1398

سلام خیلی خسته نباشید می خواستم ببینم بقیه برنامه مطالعاتی یازدهمی هارو کی می ذارین؟

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 13 آبان 1398

سلام دوست عزیز. حتما برنامه ریزی ها را تا قبل از اتمام برنامه فعلی خواهیم گذاشت. نگران نباشید.

ممنون که با پیگیریتون دلگرم به تلاشمون می کنید. البته همین الان هم تا پایان آذرماه دارید! 

 

ﺳﻪشنبه 14 آبان 1398

شما گفتین تاپایان آذر ولی من نمی دونم از کجا باید دانلودشون کنم هرچقدر می گردم پیدا نمی کنم‌ لطفا فایلشو بذارین دوباره

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 14 آبان 1398

راهنمای تصویری دانلود فایل برنامه ریزی تا پایان آبان و اول اذرماه:

چهارشنبه 15 آبان 1398

من هر چقدر تلاش می کنم دانلود نمی شه اگه راهنمایی کنین ممنون می شم

پاسخ انسانی ها

شنبه 18 آبان 1398

سلام دوست عزیز. راهنمای تصویری هم براتون قرار داده شده در کامنت های قبلی. لطفا از اون استفاده کنید. 

 

ﺳﻪشنبه 21 آبان 1398

سلام. من پایه یازدهم ام. میخواستم یه مشورتی کنم باهاتون. بعد از اینکه یازدهم رو تموم کردم، قصد دارم تا آخر تابستون دوازدهم رو هم بخونم. که وقتی اول مهر ۹۹ شد هرسه پایه رو خونده باشم و فقط دیگه جامع بخونم و آزمونا رو برم. و اینکه من کتابای دوازدهم ۹۸ رو باید بخونم چون هنوز چاپ ۹۹ اش نمیاد که آخه. آیا این شیوه خوبه؟ از این بابت میگم که نَکُنه کتابای درسی دوازدهم ۹۸ با دوازدهم ۹۹ خیلی فرق داشته باشن؟؟؟ و وقتمو هدر داده باشم

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 23 آبان 1398

سلام یازدهمی عزیز
از آخر شروع میکنم
در مورد تغییر کتابا باید بگم اگر هم تغییری باشه خیلی جزئی خواهد بود و در حدی نیست که شما بگید وقتمو هدر دادم
اما بحث الان سر اینکه آیا اصلا این کار درسته؟
من مزایا و معایب احتمالی این کار رو خدمتتون عرض میکنم و طبیعتا تصمیم گیری نهایی با خودتونه
اگر این کار انجام بشه همونطور که خودتون گفتید از همون مهر فرصت دارید برای جامع کار کردن و با فشار روانی کمتری مرور دروس رو پیش می برید
اما اولا اینکه این کار تا چه حد شدنیه؟یعنی من میتونم دروسی که طی شیش ماه با کلاس و معلم  تدریس میشه رو خودم در طی سه ماه مطالعه کنم؟
فرض کنیم این ممکن بود.
آیا خستگی ناشی از این کار توان ادامه مسیر رو از من نمیگیره؟
آیا اگر این کار انجام بشه کلاسای مدرسه برام کسل کننده نمیشن یا اینکه هماهنگ شدن با بودجه بندی آزمون ها سخت نمیشه برام؟
همونطور که میبینید مسیر یک مقدار مبهمه.
بنابراین توصیه ما اینکه در حال حاضر با تمام قوا دروس یازدهم رو مطالعه کنید تا در تابستان فرصت بیشتری برای مطالعه دوازدهم داشته باشید.
و اینقدر کمال گرایانه برای تابستان برنامه ریزی نکنید
چون به هر حال وقت و انرژی محدودی برای اون مقطع دارید
نهایتا این مژده رو بهتون بدم که ما برای تابستانتون برنامه ریزی حرفه خواهیم داشت که بخش مهمی از دروس دوازدهم رو هم در برخواهد گرفت و در واقع با پیش رفتن با برنامه انسانیها خیالتون از بابت پیش خوانی دوازدهم راحت خواهد شد.
موفق باشید کنکوری آینده دشتبان:)

جمعه 8 آذر 1398

سلام.ببخشید میگن رشته روانشناسی خوب نیست و بازار کارش خرابه من علاقه دارم چیکا کنم میگن حسابداری خوبه میشه راهنماییم کنی

پاسخ انسانی ها

شنبه 9 آذر 1398

سلام. اگر منظورتون از نظر درآمد وآینده شغلی هست، این مطلب را بخونین: رشته های پردرآمد علوم انسانی

شنبه 9 آذر 1398

سلام ببخشید برا ی رتبه خوب کتابها مشاوران رافقط بخونبم یا خود کتاب اصلیها را هم بخونیم و برا ی رشته خوب حدودا تا روز کنکور باید چند بار دوره کرده باشی

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 10 آذر 1398

سلام دوست عزیز. اگر کنکوری99 هستید که پاسخ سوالتون متفاوت است. چون در مطلب مربوط به کنکور 1400 سوال ارسال کردید. اگر 99 هستید: چنانچه در آزمونهاتون نتیجه مورنظر و هماهنگ با ساعت مطالعه را می گیرید، پس کار و روش درست را دارید. اینکه به کتاب درسی نیاز دارید یا خیر، چیزی هست که براساس سطح تسلط و وضعیت آموزشی خودشماست که تشخیص بدین. نتیجه درصدها و آزمونهاتون میتونه معیار نسبتا خوبی برای اینکار باشه. 

تعداد مرورهای هر درس هم را براساس برنامه ریزی آزمون تنظیم کرده یا اگرخودتون برنامه ریزی می کنید میتونین با برنامه ریزی های سایت انسانیها نگاه کنید و خودتون را هماهنگ کنید. 

موفق باشید. 

شنبه 23 آذر 1398

سلام ببخشید پرکاری تستی و تست های هدفدار یازدهم را چه زمانی کار کنم .

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 24 آذر 1398

سلام

توضیحات ضمیمه برنامه رو مورد مطالعه قرار بدید

دوشنبه 23 دی 1398

اول سلام ببخشید من می خواهم زبان تخصصی شرکت کنم کدان منبع را برای فارسی وانگلیسی وعربی پیشنهاد می کنید در ضمن ترازمن بین۶۶۰۰ تا۸۰۲۰ است ومن۱۱ انسانی هستم وبلد نیستم تست بزنم تازه امسال در گزینه دو شرکت کردم

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 26 دی 1398

سلام به شما دوست عزیز.

در مورد منبع پیشنهاد ما کتاب های ناشر تخصصیتون هست.

برای افزایش تراز:

1-روشمند درس بخونید.

این کار بازدهیتوننه رو به شدت افزایش خواهد داد.

2-فراموش نکنید هیچ درسی حفظی نیست و بخش عمده ای از تست ها از مفاعهیم مطرح میشن.

3-عواملی که باعث حواس پرتیتون میشن رو حذف کنیدو متمرکزتر مطالعه کنید.

موفق باشید.

دشتبان

دوشنبه 23 دی 1398

ببخشید من زیاد استرس دارم چه کار کنم مخصوصا امتحان کتبی وگرنه معدلم بالای۱۹.۷۰ است وکثر امتحان علط دارم ونمیدونم انگلیسی برایکنکور تخصصی را چه طور بخوانم اصلا چی بخوانم تا یادم نرود اخر من به انگلیسی علاقه دارم ومشکلی در زبان مدرسه ندام ومی خواهم رتبه خیلی خوب در کنکور قبول شوم روزیچند ساعت و ه منبعی بخونم مهوش هستم از آ.غ باتشکر از شما

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 26 دی 1398

لام به شما همراه خوب انسانیها 
خانم مهوش شما وضعیت درسی بسیار خوبی دارید و اگر کمی بیشتر تلاش کنید به احتمال خیلی قوی هر رشته ای را که بخواهید در فرهنگیان قبول می شوید.
اما چند تا مورد رو لازمه رعایت کنید:
۱_برنامه مشخصی داشته باشید که هر سه پایه رو مطالعه کنید(می تونید از برنامه انسانیها استفاده کنید)
۲_ساعت مطالعتون رو تثبیت و افزایش بدید.
۳_روش مطالعه دروس رو بازنگری کنید(روش مطالعه هر درس در اتاق علمی اون درس گفته شده)
۴_درصد ۷۷برای زبان بسیار عالی هست و نشون می ده با کمی تلاش بیشتر و حل تست های دشوار تر در این درس بهتر هم خواهید شد.
۵_به قبول شدن،نشدن،۲۰آوردن،نیاوردن،تراز و درصد اصلا فکر نکنید چرا که ریشه استرستون همینا هستن و کیفیت یادگیریتون رو به شدت کاهش می دن.

موفق باشید دبیر احتمالی آینده از آذربایجان:)
موفق باشید.
دشتبان

دوشنبه 23 دی 1398

ببخشید من ریاضی را۶۳ دینی راهنیشه بالای۷۵ وجعرافیا وتاریخ۷۰ تا۸۴ وعربی۴۵ وفارسی ۴۷وفلسفه۴۵وروانشناسی۶۷ وانگلیسی۷۷وجامع همیشه بالای۶۳ می زنم واولین سالی که دارم آزمون می دم وتااین۵ آزمون کمترین ترازم۶۶۰۰ وبالاتریت ترازم۸۰۲۰ بوده ومی خوام حتما دانشگاه فرهنگیان قبول شم فرق نمی کنه کدام درس ولی اگه زبان باشه بهتره برای این هدف بزرگ که اصلا تستوبلد نیستم روزی چند ساعت درس بخونم وپنچ شنبه جمعه نمی تونم درس بخوانم ودهم را دوره نکرده ام چه کار باید بکنم مهوش هستم از آ.غ

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 24 دی 1398

سلام به شما همراه خوب انسانیها 
خانم مهوش شما وضعیت درسی بسیار خوبی دارید و اگر کمی بیشتر تلاش کنید به احتمال خیلی قوی هر رشته ای را که بخواهید در فرهنگیان قبول می شوید.
اما چند تا مورد رو لازمه رعایت کنید:
۱_برنامه مشخصی داشته باشید که هر سه پایه رو مطالعه کنید(می تونید از برنامه انسانیها استفاده کنید)
۲_ساعت مطالعتون رو تثبیت و افزایش بدید.
۳_روش مطالعه دروس رو بازنگری کنید(روش مطالعه هر درس در اتاق علمی اون درس گفته شده)
۴_درصد ۷۷برای زبان بسیار عالی هست و نشون می ده با کمی تلاش بیشتر و حل تست های دشوار تر در این درس بهتر هم خواهید شد.
۵_به قبول شدن،نشدن،۲۰آوردن،نیاوردن،تراز و درصد اصلا فکر نکنید چرا که ریشه استرستون همینا هستن و کیفیت یادگیریتون رو به شدت کاهش می دن.

موفق باشید دبیر احتمالی آینده از آذربایجان:)
موفق باشید.
دشتبان

چهارشنبه 25 دی 1398

سلام محمد هستم چگونه برای رشته علوم قضایی برنامه ریزی کنم من در درس عربی و فارسی ضعیف هستم اصلا نمی دونم چگونه بخونمش و اصلا برنامه هم ندارم.چکار کنم؟؟

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 26 دی 1398

سلام به شما همراه عزیز انسانیها.

رشته علوم قضایی رشته ای هست که برای قبولی در اون لازمه رتبه بسیار خوبی رو کسب کنید.

به همین خاطر مطالعه مطلب " چگونه رتبه برتر بشم" در همین سایت رو به شما پیشنهاد می کنم.

موفق باشید.

دشتبان

شنبه 28 دی 1398

ببخشید لطفا به همه سوالات من جواب بدهید مهوش از آ.غ

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 29 دی 1398

مهوش خانم سلام.

لطفا دو موضوع را یادتان باشه: اول اینکه حجم زیادی از کامنت ها را دریافت میکنیم که سعی می کنیم روزانه جواب داده بشه. پس لطفا صبور باشید.

دوم اینکه شرایط و نتیجه و درصدهایی که ارسال کردین به صورتی هست که جزء داوطلبان متوسط و خوب و چه بسا هم بالاتر باشید. 

ارائه پیشنهاد و مشاوره برای چنین وضعیتی نیاز به شناخت کامل و دقیقی از داوطلب داره که باید با زمان و وقت کافی حاصل بشه. این امر از طریق سایت انسانیها و سایت های دیگه هم امکان نداره. برای همین هم توصیه می کنیم با مشاور آزمونتون وقت بیشتری را داشته باشید یا از مشاور متخصص و آشنا با علوم انسانی نظام جدید همراهی داشته باشید.

موفق باشید. انسانی یار

چهارشنبه 9 بهمن 1398

سلام من یازدهم هستم در تابستان دهم خوب درس نخوندم امسال معدلم هم 18.90شد به نظرتون در تابستان امسال برای کنکور400 چگونه درس بخوانم؟

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 10 بهمن 1398

سلام. میتونین این مطلب را بخونین: شروع برای کنکور 1400 انسانی از یازدهم و یا این مطلب: از کی برای کنکور 1400 شروع کنیم

موفق باشید.

جمعه 11 بهمن 1398

سلام خسته نباشید کتاب فلسفه ومنطق پایه ویژه 1400 رو کی چاپ میکنید؟

پاسخ انسانی ها

شنبه 12 بهمن 1398

سلام. با انتشاارت تماس بگیرید: 

02166975727 داخلی 203

چهارشنبه 16 بهمن 1398

سلام یازدهم انسانی ام امسال میتونم تو کنکور شرکت کنم چجوری؟

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 17 بهمن 1398

سلام. این مطلب را بخونین: ثبت نام در کنکور بدون داشتن دیپلم و در پایه یازدهم

ﺳﻪشنبه 22 بهمن 1398

سلام من سال دهم رو تجربی خوندم ولی تغییر رشته دادم و الان یازدهم انسانی میخونم خواستم بدونم دروس دهمم رو الان بخونم یا تابستون ویا اینکه اصلا نخونم و تمرکزم رو بذارم رو درسای یازدهم و سال بعد؟؟؟

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 24 بهمن 1398

سلام به شما دوست عزیز.

پاسخ این سوال بستگی داره به وضعیت شما در دروس یازدهم.

اگر دروس در طول هفته می رسید دروس یازدهم رو به طور کامل مطالعه کرده و پرکار تستی انجام بدید،آخر هفته ها می تونه زمان خوبی برای تمرکز روی مطالعه تدریجی دروس دهم باشه.

در غیر اینصورت مطالعها ین دروس رو زمان دگیری موکول کنید.

موفق باشید.

دشتبان

 

چهارشنبه 23 بهمن 1398

خیلی خیلی متشکرم از اینکه جواب سوالاتم رادادید فقط ببخشید آیا دانشگاه فرهنگیانرشته انگلیسی داره؟واینکه با راهنمایی های شما امسال ترم اول معدلم۱۹.۹۳ شدمهوش از آ.غ

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 24 بهمن 1398

سلام به شما همراه همیشگی انسانیها.

بسیار خوشحالیم از این موضوع و البته که این نتیجه حاصل تلاش مسمتر خودتونه بلاشک.

به صورت مستقیم از رشته علوم انسانی خیر.

اما از طریق کنکور زبان می تونید این رشته رو در دانشگاه فرهنگیان انتخاب کنید.

موفق باشید خانم مهوش از آذربایجان غربی.

دشتبان

پنجشنبه 24 بهمن 1398

متشکرم از پاسخ قبلیتون . راستش میخواستم بدونم شما گروه مشاوره ندارید که بشه باهاشون تماس گرفت. چون من میخوام مشاور داشته باشم واز سایت شما هم خیلی خوشم اومد . اگه امکانش هست شماره تماسی بدید . ممنونم . فاطمه از مشهد

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 24 بهمن 1398

سلام به شما همراه خوب انسانیها.

ممنون از همراهیتون.

خوشحالیم از این بایت.

برای دریافت مشاوره خصوصی هم میتونید شماره تماس و اطلاعاتتون رو در کامنت یادداشت کنید.

ما بدون ثبت کامنا و نمایش اون برای دیگر کاربران با شما تماس خواهیم گرفت.

موفق باشید خانم فاطمه از مشهد.

دشتبان

جمعه 25 بهمن 1398

سلام من یازدهمم الان تازه مطالب برنامه ریزی رو خوندم متوجه شدم که باید از اول سال کار میکردم ولی نمیدونستم اگه بخوام از الان کار کنم درس های منطق و اقتصاد و فلسفه و روان رو باید چیکار کنم؟

پاسخ انسانی ها

شنبه 26 بهمن 1398

سلام به شما همراه خوب انسانیها. 
ایرادی نداره و شما فرصت کافی برای جبران رو دارید. اگر می تونید طول هفته فرصت می کنید پرکاری تستی یازدهم رو انجام بدید آخر هفته ها زمان مناسبی برای پرداختن به این موارد خواهد بود و در غیر اینصورت بدون نگرانی مطالعه این دروس رو به تابستون(برنامه تخصصی انسانیها)موکول کنید.
موفق باشید.
دشتبان

شنبه 26 بهمن 1398

مهوش از آ.ع بسیارررررررررررر متشکررررررررم از اینکه جواب سوالاتم را میدهیدببخشید یه سوال آیا قلمچی بهتره یا گزینه دوباتشکررررررر فراووووووان😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 27 بهمن 1398

سلام مهوش خانم

کافیه در بخش جستجوی سایت، کلمه آزمون را سرچ کنید، مطالب مفیدی براتون خواهد داشت.

موفق باشید

دوشنبه 28 بهمن 1398

خانم یانمی دونم اقای دشتبان از شما بابت جواب تمامی سوالاتم تشکر می کنمآرزوی سلامتی وطول عمر برایتان دارممهوش از آ.غ

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 29 بهمن 1398

سلام . 

ممنون از شما مهوش خانم.

نسرین دشتبان 

دوشنبه 5 اسفند 1398

سلام وقت بخیر من تازه با سایت شما و روش تون آشنا شدم حدودا اوایل اسفند ماهه من باید چیکار کنم ک سال داره تموم میشه؟

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 7 اسفند 1398

سلام. مطالب، برنامه ریزی ها و مشاوره های سایت را با دقت مطالعه کنید کاملا راهنمایی میشین.

موفق باشید

پنجشنبه 8 اسفند 1398

سلام :)من به خاطر یه سری مشکلات خانوادگی تو سال دهم 4-5ماه مدرسه نرفتم و معدلم 15 شد . سال یازدهم هم به خاطر مصرف قرص های اعصاب که هم خواب آوره و هم موجب فراموشی روزانه میشه خیلی خوب نتونستم جبران کنم . چون خواب وقت و انگیزرو ازم میگیره ...الانم در حد کلاسی همون 15 هستم و اصلا برای کنکور آمادگی ندارم .پیشنهاد شما چیه؟؟؟

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 14 اسفند 1398

سلام. قطعا همراه بودن یک مشاور متخصص که به طور دقیق برنامه ریزی و اجرای اون را کنترل کنه میتونه کمکتون کنه.

 

شنبه 17 اسفند 1398

سلام خسته نباشید بابا من الان چند ماه دارم پیام ولی هیچ جواب نمی دهد من محمد مهدی قائم پناه علاقه مند رشته حقوق روانشناسی معلم هستم دوست دارم قبول شوم دانشگاه یک برنامه کامل می خواستم برای کنکور سراسری 1400هستم بابا خسته کمک کنید برنامه درسی کامل

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 18 اسفند 1398

سلام اقا مهدی .

متاسفانه اکثر شما عزیزان یادتون میره کدوم مطلب کامنت ارسال کردید که دوباره همون مطلب برین و جواب سوالتون را بگیرید.

و اینکه اکثر سوالات شما عزیزان (99%) پاسخش در مطالب سایت هست.

مثلا شما با مشاهده و کمی دقت در مطالب صفحه اصلی سایت می بینید که برنامه ریزی هم هست. 

یا کافیه کلمه موردنظرتون را در بخش جستجوی سایت وارد کنید.

امیدوارم دقت و صبر بیشتری در همراهی ما داشته باشید.

موفق باشید

انسانی یار

ﺳﻪشنبه 27 اسفند 1398

سلام خسته نباشید سوالی داشتم برای تاریخ ادبیات کنکور در درس فارسی تنها اون اثر هایی که تو کتاب انتهای هر درس هست رو میارن و اسم نویسندشو میخوان؟ یکم بیش تر راجبش توضیح میدین که دقیقا از کجا سؤالش مطرح میشه و اینکه اون اثر نثره یا نظم رو هم لازمه بدونیم؟ ممنون

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 28 اسفند 1398

سلام.

به حذفیات کنکور باید مراجعه کنیذد که هرسال تغییر میکنه

ﺳﻪشنبه 27 اسفند 1398

سلام خدمت شما تست های کتابا مثلا جامعه شناسی مشاوران یازدهم رو اگر نخوام کامل بهشون پاسخ بدم و نصفشون رو بزنم صفحه اولو بزنم بهتره یا به صورت زوجی تا انتها؟ من خودم روش اولو بیش تر می‌پسندم چون فکر میکنم زوجی بزنم یسری مطالب در تستای فرد رو از دست میدم. (البته در نوبت های بعد تستای مونده رو میزنما نمیمونه ولی در مواجهه اول میخواستم بدونم) ممنون از پاسخگوییتون

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 28 اسفند 1398

سلام. کاری که تا الان باهاش نتیجه گرفتید درست بوده امیدوارم موفق باشید

دوشنبه 18 فروردین 1399

کتاب میخام چطور بخرم؟ 😞

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 18 فروردین 1399

02166975727

داخلی 203

جمعه 29 فروردین 1399

سلام آرمان هستم.از اردیبهشت 99 چطور می تونم آماده کنکور شم و مسله اصلیم کتابای دهمن چون تا اینجا دروس یازدهم رو به خوبی خوندم. راهنماییم کنید ممنون می شم

پاسخ انسانی ها

جمعه 29 فروردین 1399

سلام ارمان خان

حتما مطالب سایت ویژه کنکور 1400 را مطالعه کنید

یکشنبه 31 فروردین 1399

سلام ممنون که اینقدر صبورانه به سوالات ما 1400دی ها پاسخ میدینمن فاطمه هستم از خراسان شمالی.دهممو از دانش آموزای خوب تجربی بودم و به خاطر علاقه تغییر رشته دادم و اومدم انسانی .یازدهم و تا نوبت اول خوب خوندم و دهم انسانی رو به تابستون موکول کردم و لی متاسفانه از نوبت دوم به بعد بی انگیزه شدم و درس و ول کردم الان هم تو این روزا کرونایی خوب خوب نخوندم و فک میکنم نوبت اول و فراموش کردم .حالم خیلی بده بی انگیزه شدم فک میکنم وقتم و تلف کردم و دیگه جای جبران نیست .کمکم کنین بگین باید چیکار کنم

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 1 اردیبهشت 1399

سلام به شما خانم فاطمه.
خیلی خیلس تبریک میگیم بخاطر جراتی که برای ایجاد چنین تغییری داشتید و خوشحالیم که وارد جمع انسانیها شدید.
هیچ جایی برای نگرانی وجود نداره.
طبق برنامه ای که از قبل هم در نظر گرفته بودید در تابستون دهم رو می تونید کامل بخونید.
در حال حاضر اینکه فکر می کنید ترم اول یازدهم فراموشتون شده طبیعی چون مدت تقریبا زیادی از مطالعه اون مباحث گذشته اما این نباید باعث بشه از نوبت دوم غافل بشید.
با مروری که در امتحانات نوبت دوم انجام میشه مطالب نیم سال اول تثبیت میشن براتون.
بنابراین الان خیلی جدی برنامه ریزی کنید و نیم سال دوم رو با دقت مطالعه کنید.
موفق باشید.
دشتبان

دوشنبه 1 اردیبهشت 1399

خیلی ممنون خانم دشتبان از اینکه با خریدن فلسفه مشاوران با سایت و شما آشنا شدم خیلی خوشحالم مرسی که من تازه به جمع انسانی ها وارد شده رو راهنمایی کردینفاطمه . خراسان شمالی

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 2 اردیبهشت 1399

خوش امدید و موفق باشید دوست عزیز انسانیها

دوشنبه 8 اردیبهشت 1399

با سلام چطور میشه به صورت تلفنی با شما تماس گرفت

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 8 اردیبهشت 1399

سلام. چنانچه مایل به داشتن مشاوره خصوصی هستید، شماره تماس و مشخصات خود را ارسال کنید. با شما تماس گرفته میشود.

ﺳﻪشنبه 9 اردیبهشت 1399

سلام خدمت سایت خوب انسانیها وباتشکر فراوان از مطالب بسیار عالیتون من امسال سال یازدهم هستم وهنوز برای کنکور شروع نکردم به شدت استرس دارم چون دروس دهم رو تابستون جمع بندی نکردم و دروس یازدهم رو از ترم دوم به بعد و بعد ازشروع ویروس کرونا به دلایلی نتوستم خوب بخونم الان موندم چه کاری انجام بدم و کمی مضطرب هستم به خاطر اینکه فکر میکنم فرصت های طلاییمو از دست دادم لطفا منو راهنمایی کنید که تو زمان باقی مونده چگونه درس های سال یازدهم رو بخونم و دهم رو جمع بندی کنم . تا رتبه خوبی به لطف خداوند کسب کنم . ریحانه از قم

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

سلام ریحانه خانم. 

نیاز به برنامه ریزی و مشاوره تخصصی دارید که متاسفانه از طریق سایت امکانپذیر نیست.

یکشنبه 21 اردیبهشت 1399

سلام من سال دهم هیچ درسی نخوندم ومعدلم 17 شد الان یازدهم تموم کردم چطوری میتونم ازتون برنامه درسی تهیه کنم

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 22 اردیبهشت 1399

سلام. امکان برنامه ریزی شخصی در سایت وجود ندارد متاسفانه.

اگر مایل به مشاوره خصوصی هستید، مشخصات و شماره تماس در کامنت ارسال کنید تا با شما تماس گرفته شود و شرایط براتون گفته بشه

دوشنبه 22 اردیبهشت 1399

سلام من من امسال یازدهم خرداد ماه تموم میکنم دهم و یازدهم نتونستم درسامو خوب بخونم ولی دوازدهم روی درسام بیشتر تمرکز کنم و هدفم فقط دانشگاه فرهنگیان فرقی نمیکنه چه رشته ای فقط قبولی در دانشگاه فرهنگیان من چه درسایی رو از دهم و یازدهم بخونم والبته دوازدهم که تراز و رتبه کنکورم زیر5000 باشه؟ لطفا راهنمایی کنید

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 22 اردیبهشت 1399

سلام به شما دوست عزیز.
برای کسب رتبه برتر لازمه همه دروس رو تا حدی مطالعه کنید.
اما برای شروع مطالعه پایه در فرصت بین یازدهم تا دوازدهم توصیه ما شروع با دروس رتبه ساز و اضافه کردن تدریجی بقیه دروس هستش.

توصیه میکنم داشتن مشاور خصوصی را درنظر داشته باشید.
موفق باشید
دشتبان

ﺳﻪشنبه 30 اردیبهشت 1399

سلام و خسته نباشید خدمت شما بزرگواران،اگه سال یازدهم رو تموم کرده باشی و ی برنامه 3الی4ماهه برای تابستان بخواهیم چگونه باید مطالعه کنیم اگه میشه ی برنامه ای برای ما آماده کنید یا ی راهنمایی کنید.باتشکر

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 1 خرداد 1399

سلام به شما دوست عزیز.
حتما سعی می کنیم این برنامه رو برای انسانیهای عزیز آماده کنیم‌.
اما توصیه می شه در صورت امکان با یک مشاور متخصص علوم انسانی هم در ارتباط باشید. 
موفق باشید. 
دشتبان

ﺳﻪشنبه 30 اردیبهشت 1399

سلام ممنونم بخاطر مصالب عالیتون👌من تازه امروز با اینجا آشنا شدم من یازدهم هستم و سال 1400 کنکور دارم و معدلم در نوبت اول 19/54شد😫 ولی متاسفانه بخاطر کرونا خیلی از درسام عقب افتادم و تابستون پارسال هم اصلا درس نخوندم خیلی نگران کنکور هستم خیلیم بی خیال شدم ولی هر طور شده باید دانشگاه فرهنگیان رو بیارم خواهش میکنم کمکم کنید که در این تابستان هرچقدر از درسام عقب افتادم در این چند وقت جبران کنم و انشاالله تموم درسامو دوره کنم❤

پاسخ انسانی ها

جمعه 2 خرداد 1399

سلام به شما دوست عزیز.
ممنون از همراهی شما و خوش آمدید به جمع انسانیها.
بزرگترین کوه ها با برداشتن اولین سنگ ریزه ها جابجا میشن.
کافیه تصمیم بگیرید و از همین الان دوباره برداشتن سنگ ریزه ها رو شروع کنید.
شما با معدل خوبتون و هدفمندی که دارید قطعا توانایی موفقیت رو دارید.
پس پاشید و نه از فردا بلکه از همین الان با مطالعه درس مورد علاقتون برگشت به روند سابق رو شروع کنید.
موفق باشید.
دشتبان

شنبه 17 خرداد 1399

سلام‌خسته‌نباشید‌من‌امروز با‌شما‌آشنا‌شدم‌‌بیشتر‌نگرانیم‌اینکه‌نتونم‌کتاباما‌تا‌مهر‌ماه‌یه‌ک‌با‌ربه‌صورت‌کامل‌وجامع‌بخونم‌ونیاز‌به‌یک‌برنامه‌درسی‌مفید‌ارم‌تا‌بتونم‌زمان‌مطالعه‌ام‌را‌مدیریت‌کنم

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 18 خرداد 1399

سلام.

حتما با مشاور متخصص علوم انسانی همراهی و مشورت کنید

دوشنبه 19 خرداد 1399

سلام برای تابستون برای کنکور 1400 برنامه ای ندارید؟

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 20 خرداد 1399

سلام. در صورت اماده شدن در سایت قرار داده میشه

اگر نیاز به برنامه ریزی و مشاوره خصوصی دارید، شماره تماس و مشخصات را با کامنت ارسال کنید با شما تماس میگیرن که شرایط و هزینه را بهتون اعلام کنند.

ﺳﻪشنبه 20 خرداد 1399

سلام من کنکور1400هستم.من با شما حدود 2یا3ماهه که آشنا شدم.قبلا نمی دونستم که یه انتشاراتی هست که واسه انسانی ها خدمات میده و به پرورش علوم انسانی می پردازه،ولی خیلی خوشحالم که با شما آشنا شدم😊.تابستون پارسال کمی از درسامو خوندم .امسال معدل نوبت اول من 19/48شد.امسال تونستم کتابای رتبه ساز سال پیش و امسال رو بخونم(البته بعضی از کتاب های دهم مثل اقتصاد رو دست و پا شکسته خوندم ).و دُرُس رتبه ساز امسالو هم حدودا چند بار مرور کردم ولی خلاصه نویسی تا الان نکردم.من میخوام با رتبه عالی تو رشته علوم سیاسی دانشگاه تهران قبول شم.(به مدد الهی)ولی تا الان من فقط از برنامه نوروز شما استفاده کردم و از بقیه برنامه های شما اطلاعاتی نداشتم.بعد امتحانات هم که باید واسه کنکور بخونم .ولی نمی دونم که چقدر باید درس خوند،استراحت کرد ، تست زدو....آخه من یکم وسواسی هستم😂و تست یک درس حدودا1/5تا2/5ساعت طول میکشه.میشه کمکم کنید!!!!

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 21 خرداد 1399

سلام به شما دوست عزیز.
خوش اومدید به جمع انسانیها.
با توجه به اینکه پیشینه مطالعاتی خیلی خوبی داشتید و درصورت عدم روشمندی و داشتن اطلاعات کافی ممکنه زحماتتون نتیجه کافی رو در برنداشته باشه و بعلاوه اینکه حالت وسواسی نسبت به روش ها دارید حتما حتما با یک "مشاور متخصص علوم انسانی" در ارتباط باشید تا متناسب با ویژگی های شما بهترین راهنمایی ها رو خدمتتون ارائه بدن.
موفق باشید.
دشتبان

یکشنبه 8 تیر 1399

سلام من کلاس یازدهمم ودارم میرم دوزادهم میخام توی تابستون کتابای دهم و یازدهم رو تموم کنم از کدوم شروع کنم و چجوری بخونم؟؟

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 8 تیر 1399

سلام. به برنامه ریزی داده شده در سایت ویژه تابستان مراجعه کنید. صفحه اول سایت

دوشنبه 3 شهریور 1399

سلام فقط میتونم بگم ممنونم از تمامی زحماتتون

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 3 شهریور 1399

سلام دوست عزیز. ممنوا نز همراهی شما heart

ﺳﻪشنبه 11 شهریور 1399

سلام من امسال میرم دوازدهم نمیدونم برای کنکور چی کار کنم و اصلا چه طوری برنامه ریزی کنم چه ازمونی شرکت کنم بهتره لطفا راهنماییم کنید ممنون

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 17 شهریور 1399

سلام خدمت شما.

در این سایت در قسمت جست‌وجو کلمۀ آزمون را جست‌وجو کنید. 

.از مهرماه برنامه ویژه‌ای برای شما کنکوری ها تنظیم می‌کنیم

شنبه 29 شهریور 1399

سلام خسته نباشید من الان تازه وترد سال یازدهم شدم میخوام از امسال شروع کنم برای کنکور خوندن توی مشاوره هاتون از ریاضی و بقیه دروس نگفتید میشه روش مطالعه بقیه دروس رو هم بگید ممنون

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 31 شهریور 1399

سلام دوست عزیز.

به زودی مطلبی برای شما یازدهمی ها خواهیم نوشت و راهکارهایی را ارائه خواهیم داد. 

ﺳﻪشنبه 22 مهر 1399

سلام خسته نباشید. من یازدهم انسانی هستم درس های دهمو نخوندم میشه کمک کنید ک هم دهمو جمع کنم هم یازدهم فعلا تمرکزم روی یازدهم! من باید چند ساعت درس بخونم؟ ممنون میشم💞

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 22 مهر 1399

سلام به شما.

این مطلب را بخوانید:  چرا باید پایۀ یازدهم را جدی بگیرید؟

نظر شما چیست؟