راهنمای خرید و معرفی کتابهای مشاوران آموزش

راهنمای خرید و معرفی کتابهای مشاوران آموزش

کدام کتاب مشاوران آموزش برای کدام دانش‌آموز مناسب است؟

اگر مشاور تحصیلی هستید، متناسب با توضیحات داده شده در این مطلب، کتابهای مشاوران آموزش را به دانش آموزان و کنکوری ها معرفی کنید. یا اگر دانش آموز هستید، قبل از تهیه و مطالعه کتابهای مشاوران آموزش، این مطلب را بخوانید.

برای دانش‌آموز دهم انسانی

1- اگر دانش‌آموزی‌ست که می‌خواهد برای مدرسه آماده شود و نیاز به آموزش عمیق داشته باشد و از طرف دیگر تعداد مناسبی از پرسش را می‌خواهید یاد بگیرد و از طرفی با تست زدن نیز آشنا شود، در این صورت کتاب‌های هدف‌دار دهم را توصیه کنید. 

2- اگر دانش‌آموز قوی و متوسط به بالاست و از الان برا ی کنکور می‌خواهد آماده شود، مجموعۀ «تیزشیم» و مجموعۀ «تستیک» را سفارش کنید.

3- اگر دانش‌آموزتان را می‌خواهید برای امتحان مدرسه آماده کنید و از طرف دیگر ضروری است که مبلغ کمی پرداخت کند، کتاب‌های فاز امتحان را سفارش کنید.

برای دانش‌آموز یازدهم انسانی

1- اگر دانش‌آموزی‌ست که می‌خواهد برای مدرسه آماده شود و نیاز به آموزش عمیق داشته باشد و از طرف دیگر تعداد مناسبی از پرسش را می‌خواهید یاد بگیرد و از طرفی با تست زدن نیز آشنا شود، در این صورت کتاب‌های هدف‌دار یازدهم را توصیه کنید. 

2- اگر دانش‌آموز قوی و متوسط به بالاست و از الان برا ی کنکور می‌خواهد آماده شود، مجموعۀ «تیزشیم» و مجموعۀ «تستیک» را سفارش کنید.

3- اگر دانش‌آموزتان را می‌خواهید برای امتحان مدرسه آماده کنید و از طرف دیگر ضروری است که مبلغ کمی پرداخت کند، کتاب‌های فاز امتحان را سفارش کنید.

برای دانش‌آموز دوازدهم انسانی و کنکوری‌های 99

1. برای دانش‌آموزانی که نیاز به آموزش دارند و در عین حال باید تست فراوان بزنند:

«مجموعه کتاب‌های جامع مشاوران» شامل آموزش را توصیه بکنید که هم شامل 10، 11 و 12 است و هم این که درسنامه جامع و دقیق دارد با بیشترین فراوانی تست که دانش‎‌آموزان نیاز دارند.

2. برای دانش‌آموزانی که در درس‌های پایه دوازدهم نیاز به آموزش دارند و علاوه بر این که می‌خواهند برای کنکور آماده شوند، می‌خواهند به بالاترین نمره در امتحان نهایی برسند:

«مجموعه کتاب‌های هدف‌دار دوازدهم مشاوران» را معرفی کنید. (دقت کنید که این مجموعه فقط شامل کتاب‌های پایه دوازدهم می‌شود.)

3. برای دانش‌آموزانی که این احتمال را می‌دهید که به بالاترین درصد در کنکور می‌توانند برسند، «مجموعه کتاب‌های تیزشیم» را معرفی کنید که شامل تست‌های سطح بالا اما استاندارد است. از طرف دیگر این مجموعه کتاب به شدت به درد دانش‌آموزانی می‌خورد که در مدت زمان کم می‌خواهند مطالب درسی را «دوره و جمع‌بندی» بکنند. این مجموعه خلاصه درس جمع و جور نیز دارد.

4. برای دانش‌آموزانی که تشخیص می‌دهید نیاز به مطالعه موضوعی دارند، «مجموعه کتاب‌های موضوعی و مبحثی مشاوران» را معرفی بفرمایید. (به طور مثال: قلمرو ادبی و زبانی در فارسی/ قافیه و عروض در ادبیات اختصاصی/ مسائل اقتصاد در اقتصاد و ...)

5. اگر دانش‌آموزتان را می‌خواهید برای امتحان نهایی مدرسه آماده کنید و از طرف دیگر ضروری است که مبلغ کمی پرداخت کند، کتاب‌های فاز امتحان را سفارش کنید.

مجموعه کتابهای مشاوران آموزش چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

1) هدفدار10/هدفدار 11: درسنامه آموزشی-مفهومی، پُر از سوالات تشریحی، همراه با سوالات تستی و پاسخنامه تشریحی.

2) هدفدار 12:  درسنامه آموزشی-مفهومی؛ سوالات تستی، به همراه نمونه سوالات درس به درس ویژه امتحان نهایی و پاسخنامه تشریحی.

3) تیزشیم: درسنامه جمع و جور (نه خلاصه!)، تست‌های سطح بالا و پاسخنامه تشریحی همراه با خط راهنمای تستی.

4) تستیک: درسنامه کنکوری. تست های درس به درس، فصل به فصل ویژه دهم و یازدهم. 

5) فاز امتحان: نمونه سوالات در قالب نوبت اول و دوم؛ هماهنگ با بارم رسمی، با پاسخنامه آموزشی.

6) موضوعی/مبحثی: گردآوری مباحث و موضوعات از تمام کتاب‌های درسی منبع کنکور به صورت یکجا. به همراه تست و پاسخنامه تشریحی.

7) پایه کنکور: مجموع دو کتاب پایه 10 و 11 منبع کنکور. با درسنامه مفهومی-تحلیلی. تست‌های هدفدار. پاسخنامه تحلیلی.

8) جامع کنکور: مجموع هر سه کتاب پایه 10و11و12 منبع کنکور، یا کتاب تک درس منبع کنکور با ویژگی‌های کتاب‌های پایه کنکور.

9) آزمون‌های هدفدار: مجموعه سوالات کنکور سراسری، داخل و خارج کشور جهت شبیه‌سازی در ماه‌های نزدیک به برگزاری کنکور. 

نمونه رایگان هر کتاب

برای دانلود نمونه رایگان هر کدام از این مجموعه، از این لینک اقدام کنید. 

مطالب مرتبط با خرید کتاب

بهترین منابع کنکور99 انسانی نظام جدید 

تغییرات کتاب درسی برای کنکور 99 انسانی

منابع کنکور 99 انسانی نظام جدید

روش سفارش کتاب‌های مشاوران آموزش ویژه مشاورها و آموزشگاه‌ها

1) تماس با دفتر مرکزی: 02166975727 داخلی 120 خانم احمدوند؛ بخش ویژه مشاورها و آموزشگاه‌ها

2) ارتباط با این آی دی تلگرام: @ahmadvandmoshaveran

3) ارتباط مستقیم: 09039740631

4) واتس آپ این شماره: 09918290949

11 نظر

پنجشنبه 28 شهریور 1398

سلام و خسته نباشید و تشکر فراوان از زحمات و خدماتتون.من کنکوری 1400 هستم و برای اینکه درسارو کنکوری بخونم برای تهیه کتاب بهتره که کتاب های جامع کنکور رو تهیه کنم یا کتاب های پایه 10 و 11 رو جدا و برای سال دوازدهم کتابای هدفدار دوازدهم رو بخرم؟برای اینکه در هزینه صرفه جویی بشه میگم

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 28 شهریور 1398

سلتم دوست خوب 1400 انسانیها.

شما که یازدهم هستین فطعا به کتابهای هدفدار یازدهم نیاز خواهی داشت.که هم سوالات فراوان تشریحی داده برای تسلط عالی بر امتحان و درس مدرسه و هم سوالات تستی کافی داره برای آشنایی با تست زنی هر درس.

اما اگه میخوای از الان برای کنکورت کتاب تهیه کنی دو درس روانشناسی و اقتصاد جامع کنکور 99 را میتونی داشته باشی.که فقط سوالات تستی و درسنامه ویژه کنکور دارن.درسهای دیگه هم میتونی از این فهرست انتخاب کنی که کدومش را بخوای الان داشته باشی که برای کنکور 99 هست و کدومش را بخوای صبرکنی ویژه کنکور خودتون 1400یها چاپ بشن.مثل جامعه 10.11 - عربی 10.11-  زبان 10.11- تاریخ 10.11- جغرافیا 10.11- ولی منطق فلسفه جامع یا پایه کنکور مناسب تغییرات کتاب شما نیست.

راستییی برنامه ویژه کنکور 1400 توی سایت گذاشته شده . . . 

موفق باشیدو بمانید.

جمعه 29 شهریور 1398

سلام کتاب تیزشیم تو اقتصاد سطح بالاتر و کنکوری تره یا جامع کنکور و یا تستیک و یه سوال دیگه تو درس عربی کتاب جامع هدفدار برای یازدهم انسانی ندارید؟؟؟؟ و اگه ندارید پیشنهاد تون برای عربی چیه؟؟؟

پاسخ انسانی ها

شنبه 30 شهریور 1398

سلام. تست های مجموعه هدفدار برای اشنایی با کنکور هر درس در پایه دهم و یازدهم و آمادگی برای آزمونهای آزمایشی هست که شرکت میکنین. اگر تست های هدفدار دهم یا یازدهم تموم شد، از مجموعه تستیک دهم یا یازدهم استفاده کنین (چون تستیتک فقط برای دهم و یازدهم هست)

در سال کنکور شما باید در ابتدا تمام تست های مجموعه جامع کنکور (که میتونین به صورت پایه کنکور+دوازدهم هم تهیه کنین) بخونین، بعد از اون به سراغ کتابهای تیزشیم برین. 

کتابهای هدفدار بزودی منتشر و کامل خواهند شد. پیگیر اطلاعرسانی فروشگاه اینترنتی باشید.

جمعبندی: اول هدفدار، بعد تستیک؛ هدفدار لازمه، تستیک برای سطح بالای دهم و یازدهمه.

جمعبندی: اول پایه کنکور و دوازدهم (که میتونین از جامع کنکور هم استفاده کنین) بعد تیزشیم.

جمعه 29 شهریور 1398

سلام خسته نباشینمن کنکوری نظام قدیم هستم و روزانه قبول شدم امسال اما تصمیم دارم دوباره بخونم برای کنکورمیشه بگید شرایطش رو دارم دوباره بخونم برای کنکور ۹۹ یا باید کنکور ۱۴۰۰ رو بدم ؟ (چون روزانه آوردم)اگه راهی هست بشه سال بعد هم کنکور داد لطفا بهم بگید چون نمیخام دوسال از زندگی عقب بیفتم

پاسخ انسانی ها

شنبه 30 شهریور 1398

سلام به شما دوست عزیز انسانی

امیداورم تصمیمی که گرفتی درست باشه. همه جوره بایستی و برایش کم نگذاری تا در نهایت به اون چیزی که دلت میخواهد برسی. خب چون شما روزانه کنکور ۹۸ رو قبول شدی و قصد رفتن نداری یک سال محروم از شرکت در کنکور هستی و باید برای ۱۴۰۰ خودتو آماده کنی. 

زینب سلیمی موفق باشی.

چهارشنبه 3 مهر 1398

سلام و خسته نباشید. کتاب های پایه کنکور ۱۴۰۰ کی منتشر میشه؟اصلا امسال متتشر میشه یا سال بعد؟

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 4 مهر 1398

سلام. اگه منظورتون کتابیه که کنکورهای نظام جدید را داشته باشه، قاعدتا باید منتظر برگزاری کنکور 99 هم بمونین. اما اگه کتابهای هماهنگ با تغییرات کتاب درسی خودتون را بخواین ،از این مطلب فهرست کتابهاش را بگیرین: آماده‌باش برای کنکور1400 انسانی

چهارشنبه 3 مهر 1398

با سلام و خدا قوتآیا کتاب جامعی برای منطق و فلسفه ی دهم ویازدهم و دوازدهم در دست چاپ دارید؟چون کتابی که در بازار است فقط دهم و یازدهمه و دوازدهم نداره.منتظر باشیم؟ممنون از پاسخگویی

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 4 مهر 1398

سلام. ممنون

حتما کتاب فلسفه دوازدهم بصورت جداگانه (برای کسانی که منطق10+فلسفه 11) را دارند، چاپ خواهد شد. و تاب جامع فلسفه منطق هم با هم  چاپ خواهد شد. بزودی زود.

پیگیر اطلاع رسانی کانال انسانیها باشید.

چهارشنبه 18 دی 1398

سلام خسته نباشید من کتاب تاریخ ادبیات انسانی نظام قدیم انسانی رو اگ از سایت شما سفارش بدم ایا برا کنکور کافی هست یا کتاب دیگ هم باید داشته باشم؟می‌خواستم بدونم کتابی ک از سایت شما خریداری کنم چند روزه ب دستم میرسه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ انسانی ها

شنبه 21 دی 1398

سلام. با انتشارات تماس بگیرید

02166975727

دوشنبه 14 بهمن 1398

سلام خسته نباشید من پیش دانشگاهی نظام قدیم هستم میخواستم کنکور نظام جدید بدم میخواستم بدونم چه کتاب تستی بگیرم که فقط برای کنکور ۹۹ باشه واینکه این حقیقت داره که میگن فقط این کتاب تست رو بزنی تو کنکور قبول میشی

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 14 بهمن 1398

سلام. از طریق راه های ارتباطی اقدام کنید که توی مطلب گذاشته شدن. حتما راهنماییتون میکنند.

موفق باشید

دوشنبه 14 بهمن 1398

سلام خسته نباشید من پیش دانشگاهی نظام قدیم هستم میخواستم کنکور نظام جدید بدم میخواستم بدونم چه کتاب تستی بگیرم که فقط برای کنکور ۹۹ باشه واینکه این حقیقت داره که میگن فقط این کتاب تست رو بزنی تو کنکور قبول میشی

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 14 بهمن 1398

سلام. از طریق راه های ارتباطی اعلام شده در مطلب اقدام کنید حتما بیشتر راهنمایی میکنند 

دوشنبه 19 اسفند 1398

سلام خسته نباشید میشه راهنمایی کنین من که سطح متوسطم کدوم کتابارو تهیه کنم تیزشیم یانه چون میترسم نتونم از پس تستای سطح بالا بربیام میگم سطح متوسطم ودوست دارم به سطح بالا برسم ولی واقعا نمیدونم تیزشیم برام خوبه یانه وراجبه23کتاب انسانی دریک کتاب توصیح بدین این میتونه برام خوب باشهممنون

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 20 اسفند 1398

سلام. با انتشارات تماس  بگیریدکاملا راهنماییتون میکنن

02166975727

دوشنبه 19 اسفند 1398

سلام کتاب عروص وقافیه تهیه کنم یا فنون سه پایه رو اخه من توی سبک شناسیم صعیفم یه کم واینکه توی پیدا کردن ارایه همیشه خیلی خوب بودم ولی الان نه نمیدونم چرا تیزشیم بگیرم بهتره یا قلمرو ارایه توی تیزشیم هم روش پیدا کردنه ارایه رو به صورت کامل مثل قلمرو ادبی داده؟

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 20 اسفند 1398

سلام.

با انتشارات که تماس بگیرید مشاوره خرید کتاب برای شما خواهد بود

موفق باشید

پنجشنبه 5 تیر 1399

چرا کتاب های تست مخصوص دهم ندادرید فقط جامعه دادید

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 5 تیر 1399

سلام .با این شماره تماس بگیرید راهنماییتون می کنند:

02166975727 

نظر شما چیست؟