شروع برای کنکور انسانی نظام جدید

شروع برای کنکور انسانی نظام جدید

ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است اما ازآنجایی که ما عادت داریم برای شروع کارهای مهم خود یک زمان سرراست را انتخاب کنیم، در هر زمانی که این مقاله را می خوانید طبق عادت همیشگی می توانید صبر کنید تا ابتدای هفته بعد، شنبه یا ماه بعد! موافقید؟

آخر همین هفته یا شنبه شروع می کنم. بذار حالا این دو سه روز هم بگذره، از اول ماه بعد شروع می کنم . . . 

امیدوارم با این دو پیشنهاد خودتون به خودتون مخالفت کنید. چون همین امروز هم که به دنبال شروع برای کنکور هستید، به اندازه کافی دیر شده است.

فریب هیچکس را نخورید؛ حتی خودتان

درست است که ماهی را هروقت از آب بگیرید تازه است اما داوطلبی که با صبر کردن تا رُند شدن روز و هفته و ماه، موافقت کند اصلا با نیت ماهیگیری به دریا نیامده است.

او در حال قدم زدن و هواخوری در ساحل است و نیم نگاهی هم به آنهایی دارد که از جدیت خود در ماهیگیری لذت می برند و گاهی هم دوست دارد حس آن ها را تجربه کند.

اما نهایت اراده و خواستنش فقط در همین حد است و بس: می خواهم از هفته بعد جدی شروع کنم

بنابراین اگر شروع نکرده اید تکلیف خود را مشخص کنید:

نیاز به شروع تلاش جدی در خودتان احساس می کنید. آیا این احساس را در خودتان ایجاد کرده اید یا واقعا به آن نیاز دارید؟

حتما این مطلب را بعد از این نوشته بخوانید تا تفاوت «ایجاد نیاز» و «احساس نیاز» را بهتر بدانید: چطور درس‌خون بشم و جبران کنم

رابطه آرزو و هزینه

به احتمال زیاد این جمله را خوانده یا شنیده اید: "یا به اندازه تلاشت آرزو کن یا به انداه آرزویت تلاش کن"

اگر واقعا خواسته قلبیتان موفقیت در کنکور است سبک زندگی سختکوشانه را انتخاب کرده و هزینه این موفقیت را بپردازید.

میان‌بُر موفقیت

خیالتان را راحت کنم! هیچ میانبری برای موفقیت وجود ندارد. هیچ رتبه برتری جایگاهش را با راحتی به دست نیاورده. تمام آنهایی که امروز به پشت سر نگاه می کنند وبا سربلندی به مسیری که طی کرده اند افتخار می کنند روزهایی و شب های دشواری را سپری کرده اند. گاهی انقدر سخت که اشک ریخته و شکسته اند اما با این وجود دست از هدف برنداشته اند و با تمام قوا برایش جنگیده اند.

این را جدی بگیرید:

باید توان و ظرفیت شکست خوردن و شکسته شدن و خُرد شدن و لِه شدن را داشته باشید تا بتوانید موفق شوید. 

بدون این ها نمی توانید تا پایان این مسیر دوام بیاورید. پس تکلیف را با خودتان روشن کنید. آیا تاب و توان سختی را دارید؟ یا خیر؟

شروع از الان برای کنکور

چطور شروع کنید

ممکن است آزمون ثبت نام کرده باشید. یا بخواهید بعد از مدتی مطالعه در آزمون شرکت کنید. به هرحال به شما چند راهکار و توصیه جدی داریم: 

1) اگر در آزمون شرکت می کنید، توقع پیشرفت را باید متناسب با وضعیت خودتان منطقی تر از دیگران داشته باشید. 

2) متناسب با ساعت مطالعه ای که خواهید داشت، از دروس رتبه ساز و دروس رتبه اور در برنامه ریزی درسی خود پیش بینی کنید. 

3) دروس رتبه ساز کنکور انسانی: فارسی. دینی؛ اقتصاد، جامعه شناسی، منطق فلسفه، روانشناسی.  دروس رتبه آور: سایر دروس بجز دروس رتبه ساز. 

(بیشتر بخوانید: دروس رتبه ساز کنکور انسانی)

4) قطعا به نسبت زمان شروع خود، باید ساعت مطالعه بالایی داشته باشید. این ساعت مطالعه را با مشاور خود مشخص کنید.

5) به نسبت همان ساعت مطالعه هم باید از دروس رتبه ساز تعداد بیشتری را در برنامه داشته باشید. 

6) حتما برای شروع و ادامه مسیر مشاور متخصص علوم انسانی داشته باشید. 

7) برنامه ریزی خود را با مشاورتان شروع کنید یا از برنامه ریزی های سایت انسانیها استفاده کنید.

نتیجه‌گیری

اگر توان درس خواندن دیوانه وار در تمام شرایط دشوار در ادامه مسیر را دارید (و مهم ترینشان را در مطلب "چطور درس خون بشم و جبران کنم" گفته ایم)، به شما قول می دهم بهترین نتیجه را خواهید گرفت. نتیجه ای در خور تلاشتان! 

 

شهد موفقیت گوارای وجودتان. موفق باشید. نسرین دشتبان :)

88 نظر

چهارشنبه 15 آبان 1398

عالی

پاسخ انسانی ها

شنبه 18 آبان 1398

ممنووون :)

چهارشنبه 15 آبان 1398

تمام حرفاتون درسته ولی امیدوارم که بدون آزمون شرکت کردن یه رتبه نسبتا خوبی بیارم تو کنکور 1400!مرسی از شما!

پاسخ انسانی ها

شنبه 18 آبان 1398

براتون ارزوی موفقیت داریم دوست 1400انسانیheart

چهارشنبه 15 آبان 1398

سلام خسته نباشید .ببخشسد من در روز ۱۰ کتاب گزاشتم تو برنامه ام ولی ۷ تاشونو میتونم بخونم .نمیدوم کدوم رو هر روز کدوماا رو یک در میون بزارم .کمک میخوام 💖💖💖

پاسخ انسانی ها

شنبه 18 آبان 1398

سلام دوست عزیز. براتون توضیح دادیم که اولویت با دروس رتبه ساز باشه بعد دروس رتبه اور. ضمنا این چیدمان به ساعت مطالعه بستگی داره. 

حتما مطلب را یکبار دیگه با دقت بیشتر بخون.

موفق باشید :)

پنجشنبه 16 آبان 1398

خیلی خیلی مطالبتون خوبه.❤😘

پاسخ انسانی ها

شنبه 18 آبان 1398

blush مرسیییی :)

پنجشنبه 16 آبان 1398

سلام.سوالی داشتم. چرا کتابهای جامعه شناسی و مخصوصاااا منطق و فلسفه تون امسال انقدر کم تست دارن ؟ :((((

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 19 آبان 1398

سلام. اینکه تعداد تست کم هست، دو موضوع را اگاه باشید: تعداد تست کتاب دوازدهم و جامع مشاوران، از کتابهای ناشران غیر تخصصی بیشتر است. کافیست نمونه pdf سایر ناشران را دانلود و مقایسه کنید. موضوع دوم: هدفدار بودن تست کتاب است. یعنی مولفی که بتونه 100 تست طراحی بکنه از درس سوالخیزی مثل جامعه شناسی یا منطق،حتما میتونه 150 تست هم طرح کنه. اما تست باید هدفدار باشه. هدفدار یعنی از هر تست، دانسته های تست بعدی را بدست بیارین، یک موضوع و اندیشه کلیدی را در 10تست با تغییر کلمات تست، نبینید و گمان کنید که دارین درصد عالی میزنین. و در پایان اینکه کافیه به تست های درس اول جامعه شناسی دوازدهم مراجعه کنید. اونجا گفته شده که برای هر تست که منتج به هدفدار شدن، بشود باید 3کار انجام بدهید.

موفق باشید. 

شنبه 18 آبان 1398

سلام. یک سوال : فرض کنید که من با تمام وجود بدنبال رسیدن به هدفی هستم . شرایط محیطی نیز فراهم است. حال اگر دچار ناامیدی بشم ، یا مثلاً از شرایط خودم مایوس بشوم ، چه باید کرد؟ آیا این یعنی عدم شناخت کافی یا عدم تعادل میان ایده آل و واقعیت؟ مطلب "چطور درس خون بشم و جبران کنم" را به دقت برای چندین بار خواندم و شاید یکی از تاثیرگذارترین ها باشد، اما از زمان خواندن آن متن چندین بار با سستی های روزمره ام مواجه شدم ولی با وجود اعتقاد به آن مطلب و آشنایی نسبت به مشکل، باز هم دچار افت انرژی و روحی شدم. با نتیجه آزمون دلسرد میشم و یک هفته حالم خوب نیست ، هفته دوم درس میخونم و میرم سراغ آزمون و تکرار این چرخه سینوسی....... اینکه نمیتونم به قول شما ، «دیوانه وار» درس بخونم ناشی از چیه؟ مرسی و ممنون. ثریا 😊

پاسخ انسانی ها

شنبه 18 آبان 1398

ثریا خانم سلام. من از همون اول سوالت شروع کنم: «فرض کنید». این اصطلاحی که استفاده کردی، گویای خیلی چیزهاست. مثل اینکه یا هدفت از نوع  ایجاد  بوده، نه احساس. یا هدفت را نشناختی. یا هرچیزی دیگر ممکن هست. این را باید مشخص کنید. با کمک مشاورتون و البته روراستی با خودتون!

ادامه بدم. «اگر دچار ناامیدی بشم» به گمانم  ناامیدی و خستگی را با هم اشتباه گرفته باشید. چون ناامیدی از نتیجه نگرفتن یا پیشرفت نکردن است که می تونه به دلیل هدفگذاری غیرمنطقی یا مقایسه نادرست با خودِ ایده آل شما باشه، یا مقایسه با دیگرانِ ایده آل شما. 

ثریا خانم دیوانه وار درس خوندن، در دو مقطع ایجاد میشه: قبل از شروع، حین ادامه دادن مسیر. قبل از شروع، به همون ایجاد نیاز برمیگرده و حین ادامه دادن، با لذتی که از نزدیک شدن به هدفت، پیشرفتی که می بینی و هدفگذاریهایی که بهشون میرسی. 

امیدوارم به مطالبی که در جواب سوالهات نوشتم، خوب فکر کنی. امااااااا نه اینکه تا اون زمان دست از تلاش و خواندن برداری. چونکه زمان چیزی هست که هم از دست میره، و هم چیزی که بعضی مسائل را برایمان حل میکند.

موفق باشیدو  بمانید. رستم جو

شنبه 18 آبان 1398

سلاممیخواستم بدونم برایه رشته روانشناسی تو کنکور در سایه ریاضی و زبانو چند درصد باید بزنم

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 19 آبان 1398

سلام. حتما این مطلب را بخونین که ویژه رشته روانشناسی نوشته شده است: معرفی رشته روانشناسی و رتبه لازم برای قبولی

موفق باشید 

یکشنبه 19 آبان 1398

سلام یه سوال داشتم من برای رفتن به رشته علون قضایی چه درس هایی رو باید خوب بزنم وچه رتبه ای بیارم ممنون میشم جواب بدید

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 20 آبان 1398

سلام دوست عزیز. حتما معرفی دانشگاه ها و رشته ها را در برنامه محتوایی خواهیم داشت. اما توصیه میکنم از قانون اصلی دروس رتبه ساز و دروس رتبه آور غافل نشید که در هر رشته و زیرگروهی باید مورد توجه و معیار باشه.

موفق باشید و بمانید. رستم جو

چهارشنبه 22 آبان 1398

سلام وعرض خسته نباشید من میخوام دبیری علوم اجتماعی بخونم وازکتاب ریاضیات مشاوران اموزش استفاده میکنم ولی درسنامه اش خیلی زیاده ومن نمی رسم واسه ازمون بخونم ازطرفی هم ریاضی ضریب چهارهستش برام نمیدونم چیکارکنم .

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 22 آبان 1398

سلام دوست عزیز. اگر دوازدهمی هستید، از تسلط صددرصدی بر ریاضی دوازدهم غافل نشید. همیشه بعد از تدریس مدرسه و زمانی که درس و مبحث کامل تدریس شد، تست های اون بخش را کاملا کار کنید و مسلط بشین. اینکه درسنامش زیاد هست بنظرم اینطور استفاده کن که منتظر تدریس دبیرتون نباشی و خودت پیش بری. 

در مورد بودجه بندی دروس پایه حتما توصیه میکنم به برنامه ریزی سایت انسانیها نگاه کنی که براتون الگوی برنامه ریزی خوبی هست و البته با مشاورتون هم مشورت داشته باشید که برنامه را متناسب با ویژگی هاو نیازتون تغییر بده.

یه نکته را خاطرتون باشه: برای رتبه زیرهزار به درصد 40 نیاز دارید. این درصد 40 را با کتاب دوازدهم می توانید بدست بیاوردید اما برای تثبیت و تضمین اون، باید از مباحث و مطالب کتاب پایه به عنوان پشتیبان درصدی مطالعه کنید. توصیه ما مطالبی است که در آزمونها درصد بیشتری میزنید.

موفق باشید و بمانید. رستم جو

 

جمعه 24 آبان 1398

سلام .از اون جایی که من علاقه شدیدی به روانشناسی دارم تو همین مدت کوتاه درس روانشناسی رو کامل خوندم و تمام تست هاشو زدم (روانشناسی مشاوران )که واقعا کتاب فوق العاده ای هست .سوالم اینه ایا تا کنکور فقط تستهاشو چند بار بزنم یا برم کتاب جدیدی بخرم و از تست های اون استفاده کنم #مرسی ❤😍

پاسخ انسانی ها

شنبه 25 آبان 1398

سلام بر شما که از بانیان توسعه خواهید بود
می دونید ک،"علوم انسانی زیر بنای توسعه است"
یک توصیه!می بینید علاقه به یک درس چقدر باعث لذت بخش شدن مطالعش میشه؟
بنابراین سعی کنید این دیدگاهو به مابقی دروس هم داشته باشید.
در حال حاضر کار کردن تیزشیم روان شناسی که شامل تست های سطح بالا و مناسب شماست رو در کنا مرور چندین باره کتابی که کار کردید توصیه می کنم.
راستی! می دونید اگر از نقطه قوتتون فقط یک هفته غافل بشید به نقطه ضعفتون تبدیل خواهد شد؟
بنابراین حواستون باشه که روان شناسی برای شما تموم شده نیست و هنوز کلی جای کا  داره:)
موفق باشید. نسرین دشتبان

جمعه 24 آبان 1398

سلام ی سوال داشتم این بودجه بندی کنکور ک اخر جلد کتاب های مشاورانه واقعیه؟میشه بهش اطمینان کرد؟

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 3 آذر 1398

سلام. اگر منظورتون از واقعی، دقیق و مو به مو حساب شده هست، که البته تقزیبی و با کمترین ضریب خطاست. براساس کنکور چندسال اخیر بجز 98. چون زمان چاپ اون کنکور 98 برگزار نشده بوده.

موفق باشید

دوشنبه 4 آذر 1398

با سلام و خسته نباشید ب تیم خوب انسانی ها واقعا ازتون تشکر میکنم بابت این همه تلاشی ک دارینمن ی سوال داشتم ازتون اونم اینه ک ی مدتی از درس دور بودم و نظام قدیمم الان میخوام شروع کنم دوباره به درس خوندن ولی متاسفانه سریعا خسته میشم و کلافه طوری ک دیگه نمیتونم بشینم پای درس نمیدونم واقعا چکار کنم🤦‍♀️🤭

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 4 آذر 1398

سلام و تشکر از همراهی گرم شما. سوال اینجاست: شما چه مقدار در روز مطالعه دارید؟ هر زنگ مطالعاتی، چه مدتی هست؟ چه کتابهایی را در برنامه مطالعاتی الان خودتون دارید؟ و با چه روندی میخواین ساعت مطالعه و تعداد کتابهای برنامتون را اضافه کنید؟

میخوام اینو خدمتون عرض کنم: براساس توانایی های امروزتون شروع کنید، نه ایده آل  روزهای آینده و چیزی که آرزو دارید. اما همواره و اصولی تلاش کنید به اون ایده آل برسید. در این مطلب بیشتر براتون توضیح دادم که چطور با ریتم منظم ساعت مطالعه و تعداد کتابها را زیاد کنید: برنامه ریزی کنکور 99 نظام قدیم انسانی

البته این را هم بدانید: از جایی به بعد، باید به خودتون سخت بگیرید و در مقابل نتونستن هاتون مجکم وایسین. اما الان وقتش نیست. چون اول راه هستید. بنظرم خودتون خیلی زود به اون شناخت از خودتون برسید. نکته اینجاست که چون کمی از برنامه و پیشروی نرمال فاصله دارید، سطح انتظار و توقعتون را همزمان با اینکه منطقی هست، سختگیرانه نباشه اما راحت طلبی هم نباشه!

موفق باشید و بمانید. رستم جو

چهارشنبه 6 آذر 1398

سلام برای قبولی فرهنگیان کدام کتاب هارا بخوانیم ؟؟

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 6 آذر 1398

سلام. این مطلب را بخوانید: چگونه در دانشگاه فرهنگیان قبول شوم

پنجشنبه 7 آذر 1398

سلامیعنی کسی که مشاوره متخصص انسانی نداشته باشه نمیتونه موفق بشه؟در بیشتر پاسخ هاتون این جمله رو دیدمخب شاید یکی مثل من پول مشاور نداره 😔

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 10 آذر 1398

سلام دوست عزیز. سعی ما بر اینه که خدمات تخصصی مشاوره را از طریق سایت در اختیار شما قرار بدیم. اما قطعا شخصی سازی نیست. نیاز هست خودتون قواعد و کلیات برنامه ریزی یا روش مطالعه را براساس ویژگی ها و نیازهاتون تغییر بدین./

البته داشتن مشاور قطعا براتون مفید خواهد بود. کسی که هم تخصص داشته باشه هم تجربه. 

موفق باشید. 

شنبه 9 آذر 1398

سلام ببخشید من میخوام حسابداری دولتی قم بخونم و رتبه زیر 1000میخوادو ریاضی م عالیه. میخواستم ببینم اگه ریاضیم رو ۹۰ ب بالا بزنم و کنارش اقتصاد و چند تا درس دیگه هم به صورت جزئی بزنم میتونم یا ن؟ آخه از خیلی ها شنیدم ک ریاضی توی انسانی رتبه سازه

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 10 آذر 1398

سلام. به هر  رشته و دانشگاهی که علاقمند هستید یا به هر درسی تسلط دارید، تفاوتی نداره. باید براساس دروس و وضعیت کنکور خودتون را هماهنگ کنید. دروس رتبه ساز و دروس رتبه اور کنکور انسانی را در این مطلب بخوانید: دروس رتبه ساز کنکور انسانی

موفق باشید

ﺳﻪشنبه 12 آذر 1398

سلام خوبین؟بهترین کتاب تست برای هر درس که نزدیک به سوالات کنکور باشه چیه؟

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 12 آذر 1398

سلام. حتما این مطلب را بخونین: بهترین منابع کنکور99 انسانی نظام جدید

چهارشنبه 20 آذر 1398

سلام و خسته نباشید ... من ب پشت کنکوری ام اگه از الان ۲۰ آذر شروع کنم به خوندن میتونم رتبه سه رقمی بیارم ؟ و روزی باید چن ساعت واس رتبه ۴۰۰ منطقه سه درس خوند ؟

پاسخ انسانی ها

شنبه 23 آذر 1398

سلام دوست عزیز. یادتون باشه هر زمان که شروع می کنید و هر شرایط آموزشی که دارید و هر رتبه ای که می خواین باید براساس دروس رتبه ساز کنکور انسانی درس بخونین. این مطلب را بخونین: دروس رتبه ساز کنکور انسانی

موفق باشید

جمعه 22 آذر 1398

ببخشید من دهم انسانی هستم میخوام برام یه مشاوره ی خب درمورد درسام بدین خوشحال میشم کمکم کنید

پاسخ انسانی ها

شنبه 23 آذر 1398

سلام دوست عزیز. به علوم انسانی وانسانیها خوش اومدی و انسانی شدنتون مبارک:)
توصیه هایی که برای شما توسعه ساز آینده کشور وجود داره در قالب یک کامنت نمیگنجه
مطالعه مجموعه ترمینولوژی،مقدمه کتاب های مشاوران و توصیه های رتبه های برتر سال قبل که در کتابخانه سایت انسانیها موجود هست رو به شما توصیه می کنم. دانلود کنید و با صبر تمام مطالعه کنید. لین کتابخانه سایت انسانیها: فایل‌های درسی- مشاوره‌ای 
موفق باشید 
دشتبان

جمعه 22 آذر 1398

سلام انسیه هستممن قراره امسال کنکور بدم و نظام جدید هستم اما تا ب الان به خاطر دلایلی نتونستم شرو کنم و درس بخونم کتابای تست و درسنامم هم مشاوران هستش و توانایی مالی برای شرکت تو ازمونا رو ندارم میخاستم بدونم الان ک امتحانات دی داره شرو میشه البته ک بایستی کل ترم اول دوازدهم رو ت این دی تموم کنم این دهم و یازدهم رو چجوری بخونم و با توجه ب اینکه باید هم از دروس رتبه ساز شرو کنم من فقد دقیقا نمیدونم چ مدلی شرو بکنم؟!🙄

پاسخ انسانی ها

شنبه 23 آذر 1398

سلام انسیه خانم، دوست انسانی مشاورانی ما
بدون آزمون هم میشه موفق شد چرا که انسانیها یک برنامه تخصصی شده در اختیارتون قرار می ده بنابراین این مورد نگرانتون نکنه جواب سوال دومتون مدیریت زمانه. شما باید مشخص کنید برای ایام امتحانات چه برنامه ای دارید و چند درصد از زمان و انرژیتون رو صرف پایه خواهید کرد مطلب ما که شامل توصیه هایی در این مورد رو هم مورد هست رو هم مورد مطالعه قرار بدید.

برای شروع چند تا مورد رو در نظر بگیرید:

۱_قبل از شروع زمانی رو صرف کنکور شناسی دروس بکنید تا روشمند مطالعه کنید(با مطالعه انسانیها،مقدمه کتاب ها و ترمینولوژی ها)

۲_از میان دروس رتبه ساز درس مورد علاقتون رو انتخاب کنید و با اون درس استارت بزنید
تدریجا دروس دیگه رو به برنامتون اضافه کنید
۳_کم کم عوامل مزاحم رو حذف کنید و مطالعتون رو متمرکز تر انجام بدید
موفق باشید
دشتبان

یکشنبه 24 آذر 1398

سلاااام ترمینولوژی روانشناسی خیلی جامع و کامل بود، مرسی. در ضمن خیلی عالی میشه اگر در رابطه با موضوع صفحه ابتدایی اون یعنی « چرا به خودمان اجازه میدهیم؟» و عوامل آن بیش تر توضیح بدید و اینکه وظیفه ما چیه وقتی بعضیا اینقدر با جسارت حرف میزنن😡!!! همین روند عالی رو ادامه بدید لطفااااا.🤗

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 24 آذر 1398

سلام

ممنونیم از مطالعه دقیق شما

شما بهمون بگید!

بنظر شما چرا به خودمون اجازه می دیم؟

کاری که باید انجام بدیم اینکه خودمون مثل اون بقیه نباشیم!

یعنی هر وقت خواستم در مورد علوم انسانی و پدیده های اطرافمون نظر بدیم کمی تامل کنیم و از خودمون بپرسیم:

" من آگاهی کافی برای اظهار نظر در این حوزه رو دارم یا لازمه برای نظر دادن بیشتر مطالعه کنم؟"

بعلاوه اینکه می تونیم با کسب بهترین رتبه و ووردو به بهترین دانشگاه در دانشگاه با انجام کار پژوهشی در جهت علمی تر کردن رشتمون گام برداریم.

دشتبان

 

جمعه 29 آذر 1398

سلام من کنکور تجربی دادم وقبول نشدم میخام امسال انسانی بذم بدلیله مشکلات روحی وافسردگی که در گیرش بودم تا الان نتونستم شروع کنم ولی از طرفی هم نمیخوام جابزنم وحسرتش به دلم بمونه میتونید کمکم کنید واقعا میخام بایه قبولی خوب گذشته تلخ فراموش کنم الهی که بشه .

پاسخ انسانی ها

شنبه 30 آذر 1398

سلام به شما. امیدواریم با خوندن این مطلب بتونین جواب سوالهاتون را بگیرین: تغییر رشته از تجربی به انسانی در کنکور

ﺳﻪشنبه 3 دی 1398

سلام به انسانی های عزیز و مشاوران دوست داشتنی سایت انسانیها خوبین من پایه 12 هستم و کنکوریه99ببخشبن من یه مشکل خیلی بزرگ دارم انقد بزرگ که اصلا نمیتونم کوچیکش کنم نمیدونم چیکار کنم اصلا موندم کلا که چه باید کنم مشکلم هم توی درس ریاضی هست !!! اولا تا الان به خودم جرئت ندادم برم سراغ درس ریاضی و اونو بخونم تا الان هم یه تست رو کار نکردم و تو آزمون هم نیم نگاه هم بهش ننداختم درست مث درس زبان انگلیسی که میخوام اونو حذف کنم ولی ریاضیو که نمیشه حذف کرد چون دیگه رتبه آوردن تو کنکور اونم بدون ریاضی غیر ممکن میشه. پایم ضعیفه اصلا احساس میکنم که یاد نمیگیرم نمیدونم چیکارش‌کنم خداوکیلی، پایم ضعیفه الان من مث یه کلاس اول میمونم بهرحال خیلی ضعیفم تو ریاضی الانم با این وضع ضعیفی من ، خیلی وقت هم کمه که من بتونم رو ریاضی تسلط کامل رو داشته باشم نمیدونم چیکار کنم بخدا قسم دارم دیونه میشم ریاضی شده یه مشکل خیلی بزرگ برام به قول شما عزیزان باید این سد خیالی شکسته بشه ولی من خیالی نیست و کاملا واقعیه چون پایم ضعیفه اصلا شکسته نمیشه کلاس ریاضی هم شروع کردم و میرم احساس میکنم خیلی خیلی دیر شده برای ریاضی که بتونم روش مسلط بشم میدونم شما عزیزی که الان اینو میخونی درجوابش اینو میگی که هیچدقت برای شروع دیر نیست از همین الان شروع کن و فلان.... باشه حرف شما قبول ولی دقیقا از شروع منظورتون چیه دقیقا چیکار باید کرد که مسلط شد رو ریاضی شما میگین پایه 12 رو جدی بگیرین با پایه 12 میتونین تو کنکور 40 درصد بیارین ولی همون پایه 12 یه سری زیر بنا از 10 و 11 میخواد که من اونو ندارم 🔴زیربنام ضعیفه🔴 من ازتون خواهش میکنم کمکم کنید یه پی وی تلگرام بفرستین اونجا در ارتباط باشیم چون حرفای نزده زیادی داریم خیلی زیاد به یه مشاور عزیز و با تخصص نیاز دارم ترو به خدایی که بالاسرمونه کمکم کنید هزینه ای هم داشته باشه در جریانم بزارین ببینم تا چه حد میتونم چیکار کنم . محمد @Mlo10m تلگرام

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 3 دی 1398

سلامممممممممممم دوست عزیز و دوست داشتنی. خانم دشتبان از مشاورهای خوب مرکز مشاوره انسانی یار براتون ویس مشاوره ای فرستادن. شما و کسانی دیگر که سوال مشابه دارن، گوش بدین با دقت.

لینک ویس مشاوره ای از خانم دشتبان

موفق باشید

یکشنبه 15 دی 1398

سلام خسته نباشید ...ببخشید من این ماهی که امتحان ترم اول داریم فقط درسایی که امتحان داریم را میخونم ونتونستم درسای دیگه را بخونم‌به نظرتون چیکار کنم ؟استرس دارم که دیگه نتونم جبران کنم

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 15 دی 1398

سلام به شما دوست عزیز

پیشنهاد ما اینکه این کار رو انجام ندید.

بابرنامه انسانیها و یا برنامه 

آزمونتون هماهنگ بشید چرا که نباید تو این فرصت از مطالعه برای کنکورتون عقب بیفتید.

و امتحانات ترم جوری نیستند که نیاز باشه شما تمام وقتتون رو صرف مطالعه تشریحی و چندباره خوانی کتاب درسی بکنید.

مقاله مربوط به ایام امتحانات رو مورد مطالعه قرار بدید.

موفق باشید.

دشتبان

شنبه 21 دی 1398

سلام من تو برنامه ریزی مشکل دارم.توانایی روزی 9 و 10 ساعت خوندن رو هم دارم ب خوبی....کنکوریه نظام جدیدم...یادگیریم و انگیزه خوبی هم دارم فقط نمیدونم روزی چنتا کتاب و چقدر بخونم..دسترسی ب مشاور هم ندارم...تورو خدا کمکم کنید...ممنون از زحماتتون.تشکر

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 22 دی 1398

سلام به شما همراه خوب نظام جدیدی انسانیها.

مرکز مشاوره انسانی یار برنامه تخصصی علوم انسانی رو به صورت دو هفته یک بار برای شما ارائه می ده و می تونید با همون برنامه پیش برید.

موفق باشید.

دشتبان.

چهارشنبه 9 بهمن 1398

سلام من نظام قدیم هستم ورشتم تجربی بود ولی امسال تصمیم گرفتم که انسانی بخونم تا حالا همه کتاب هامو تهیه کردم ولی شرایط زندگیم خیلی سخته وتنها دختر خانوادم وهمه مسئولیت های خونه با منه ولی تصمیم گرفتم که از الان دیگه جز درس خوندن کاری نکنم ولی خیلی میترسم چون فقط 150 روز تا کنکور مونده توروخدا کمکم کنید میتونم از الان شروع کنم رتبه زیر هزار بیارم میخوام صادقانه بهم بگید چون من از بچگی رویای معلم بودنو داشتم ولی خانوادم نزاشتن انسانی بخونم وتجربی خوندم ولی موفق نشدم امسال خودم تصمیم گرفتم که انسانی بخونمبه نظر شما میتونم به رویام برسم یه سوال دیگه از ریاضی چه مبحث های بخونم که 40درصد بزنم مممممنونتون میشم اگه کمکم کنید

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 10 بهمن 1398

سلام. مطلب را لطفا با دقت بخونین برای پاسخ به اکثر سوالات شماست.

موفق باشید

شنبه 26 بهمن 1398

سلام به استادان عزیز یه کمکی ازتون میخوام توروخدا کمکم کنید من نظام قدیم هستم واشتباهی که پارسال کردم رو دوباره انجام دادم وهی امروز وفرداکردم وتا الان شروع نکردم تمام امیدمو از دست دادم تورو خدا کمکم کنید از الان میتونم باجدیت شروع کنم میشه راهنمایم کنید ویه مشاور بهم معرفی کنید خواهشن🙇😔

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 27 بهمن 1398

سلام دوست عزیز. حتما اگر همین مطلب را که کامنت ارسال کردید، با دقت بخونین راهنمایی لازم براتون هست. البته این مطلب را هم میتونین بخونین: متن انگیزشی متفاوت

موفق باشید

یکشنبه 11 اسفند 1398

سلام من کلاس دوازدهم هستم. به دلایلی نتونستم شروع کنم. اگر بخواهم از صفر شروع کنم قطعا موفق می‌شوم.

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 15 اسفند 1398

سلام. مطلب را با دقت کامل بخونین برای پاسخ به همین سوال شماست.

موفق باشید

یکشنبه 18 اسفند 1398

سلام من امسال تیر ماه دیپلمم رو گرفتم.تا الانم یه چیزای خوندم در حد خیلی کم تو همین یکماه گذشته....از همین الان میخام اساسی بخونم...در ضمن کتاب تست میکرو طبقه بندی ام دارم....قصدم اوردن رتبه 6/000 در منطقه دو هست....برای تربیت معلم....ایا از الان میتونم چنین رتبه ای رو بیارم و روزی چند ساعت بخونم و چطوری ؟ معدل نهایی خردادم که گذشت باید حداقل چند باشه تا تاثیر بزار تو کنکورم....معدل نهایی کتبی ام 13/40 شده بود..ولی تاثیر نداشت

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 18 اسفند 1398

سلام.

لطفا مطلبی که کامنت ارسال کردید رادوباره با دقت بخونین جواب سوالتون داده شده.

موفق باشید

چهارشنبه 21 اسفند 1398

سلام بعداز بیست وچهار سال تصمیم گرفتم کنکور بدم تموم کتابهای نظام جدید رو تهیه کردم ومطالعه زیادی دارم البته فقط کتابهای درسی آیا موفق میشم توی کنکور

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 22 اسفند 1398

سلام. ما هم برای تلاش و پشتکارتون آرزوی موفقیت داریم. 

دوشنبه 25 فروردین 1399

سلام ببخشید من داش آموزپایه دوازدهم رشته انسانی هستم اگه از الان شروع کنم کتاب های دوازدهم روباتک کتابی ها مثل منطق و فلسفه و..بخونم به نظرتان موفق میشم ؟؟

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 25 فروردین 1399

سلام به شما دوست عزیز.
اگر به دروس علوم انسانی علاقه مندید و این انگیزه رو دارید که دروس سه سال رو در بازه کم مطالعه کنید حتما موفق می شید،چرا که نه.
با توجه به شرایط خاصی که دارید توصیم اینکه برای برنامه ریزی از یک مشاور متخصص که به صورت شخصی براتون برنامه ریزی می کنه کمک بگیرید.
موفق باشید.
دشتبان

پنجشنبه 28 فروردین 1399

سلام میخواستم دانشگاه علوم قضایی قبول شوم چطور و کدوم کتاب هارا بیشتر بخونم تا رتبه خوب را در کنکور کسب کنم ممنون 🌹🌹🌹

پاسخ انسانی ها

جمعه 29 فروردین 1399

سلام . در سایت انسانیها کلمه  مهم یا رتبه ساز را جستجو کنید

دوشنبه 1 اردیبهشت 1399

سلام .من فارغ التحصیل رشته انسانی سال98هستم اگر کتابایی ک تغییرات جزئی داشته اند رو نخرم و همون کتابای سال قبلمو استفاده کنم کنکوراحتمال قبولیم وجود داره درضمن معدل کل دیپلمم 18:32هس

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 2 اردیبهشت 1399

سلام. البته که باید کتاب امسال را بخونین

پنجشنبه 25 اردیبهشت 1399

سلام .. من تا الان هیجی نخوندم بدلیل سیل که سال گذشته که اومدم مارو داغون کرد..الان دوماه و نیم مونده به کنکور ۹۹ هست و میخوام فرهنگیان قبول بشم ..ایا میتونم تو این مددت بخونم و قبول بشم؟؟؟اگر جواب بله هست ..برنامه رو چطوری بچینم لطفاااا کمکم کنید بشدت به راهنمایتون نیاز دارم 😔

پاسخ انسانی ها

شنبه 27 اردیبهشت 1399

 

سلام به شما دوست عزیز.
می دونید پاسخ این سوال هیچ اهمیتی در موفقیت شما نداره؟
یعنی اینکه مثلا من الان بگم بله قبول میشید پس شما قطعا قراره قبول شید؟
یا بگم نه شما دیگه دست از هدف و تلاشتون بر می دارید؟
پاسخ هر دو سوال مسلما خیرِ.
دوست خوب من!با تمرکز روی نتیجه انرژی و وقتتون رو هدر خواهید داد.
بنابراین به خودتون قول بدید با تمام توان روی فرآیند و مسیر متمرکز بشید،اطمینان می دم بهتون در این حالت بازدهیتون به شدت افزایش پیدا می کنه.
در مورد برنامه توصیه می کنم از یک مشاور تحصیلی متخصص که جزئیات بیشتری رو در مورد شما می دونه راهنمایی بگیرید.
موفق باشید‌.
دشتبان

شنبه 17 خرداد 1399

سلام من الان یه سری کتاب تست خریدم دلی ویژه کنکور ۱۳۹۹ و کنکور من میشه ۱۴۰۰باید دوباره بخرم یا همونا رو بخونم؟من الان میخوام از الان شروع کنم برا کنکور کتابا دهم و یازدهمم رو بخونم تا برج ۷ ک دوازدهمم شروع میشه بعد سه سالو باهم بخونمولی واقعا نمیدونم چجوری و چیکارکنم

پاسخ انسانی ها

شنبه 17 خرداد 1399

سلام. در هنگام خرید کتاب، از کارشناس یا فروشنده خرید می بایست تغییرات کتاب برای کنکور 1400 را بپرسید.

جمعه 13 تیر 1399

سلام وقت بخیرایا با شیش ماه خوندن حدودا روزی ده ساعت میشه سه رقمی انسانی رو اورد؟نتونستم تو ازمون شرکتنم مشاورم نداشتم

پاسخ انسانی ها

جمعه 13 تیر 1399

سلام. سوالتون راحته اما جوابش سخته واقعا. بدون مشاور، بدون آزمون. 

ﺳﻪشنبه 31 تیر 1399

سلام تقریبا تیر تموم شد و من باید از اول تیر شروع میکردم اما اصلا نمیدونم از کجا باید شروع کنم احاس میکنم خیلی دیرع مخصوصا با اوضاع کرونا ک مدارس معلوم نیست کی باز شن

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 31 تیر 1399

سلام. در بخش جستجوی سایت عبارت (هفته به هفته) را سرچ کنین. برنامه مطالعاتی دقیق براتون انجام شده که استفاده کنید

شنبه 18 مرداد 1399

سلام ببخشید می خواستم بدونم که توی مدت یازده مونده به کنکور وقتی کسی هیچی نخونده توی این یازده روز تست بزنه یا درس نامه بخونه اگه میشه راهنمایی کنین که توی این زمان خیلی کوتاه کدوم راه مناسبه

پاسخ انسانی ها

شنبه 18 مرداد 1399

سلام خدمت شما. لطفا این دو مطلب را بخوانید: جمع‌بندی نهایی برای کنکور 99  +   

هفته‌های آخر مانده به کنکور را چگونه بگذرانیم؟

(متن، لینک دار است.)

ﺳﻪشنبه 21 مرداد 1399

واقعا چرا فکر میکنیم اگه مشاور به ما بگه میتونیم پس میتونیم و برعکس!

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 21 مرداد 1399

سلام!!! همه  چیز به خودتان بستگی دارد. 

جمعه 24 مرداد 1399

سلام وخسته نباشید یک سوال داشتم من امسال دهم انسانیرو تموم کردم ومیخواستم بدونم بهترین زمان برای شروع کردن کنکور کی هست

پاسخ انسانی ها

جمعه 24 مرداد 1399

سلام خدمت شما دوست عزیز. از  تابستان امسال بر روی دروسی سرمایه گذاری کنید.

پیشنهاد برای مطالعۀ یک مطلب: برنامه ریزی پیشنهادی تابستان برای دانش آموزان دهم به یازدهم انسانی   (متن، لینک دار است)

شنبه 25 مرداد 1399

سلام وخسته نباشید یک سدال غیر از کتاب اقتصادو ریاضی وفنون وعربی و منطق لازم به خانم دروس دیگر نیست

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 27 مرداد 1399

سلام خدمت شما. همۀ دروس در جایگاه خود حائز اهمیت هستند. 

اما برای یک سری دروس را داوطبان کنکور درصد  بالایی کسب میکنند.

 واژۀ رتبه ساز را در قسمت جستجو سرچ کنید. 

ﺳﻪشنبه 28 مرداد 1399

سلام من امسال قراره وارد کلاس دوازدهم بشم ولی هنوز که هنوزه برای کنکور سال بعدم استارت نزدم ! به نظرتون میتونم تو یک ماه دو پایه رو بخونم و تمام کنم ؟؟؟ چند ساعت لازمه براش و آیا بعد باز شدن مدارس باز هم میتونم برای کنکور بخونم ؟!

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 28 مرداد 1399

سلام خدمت شما. ما در طول سال کنکور هم میتوانید پایه را بخوانید. مهم است که با منابع تخصصی پیش بروید خصوصا در شرایط کنونی کشور که آموزش مدرسه ای به صفر رسیده است.

ساعات مطالعه به شما بستگی دارد. 

چطور تهدید کرونا را به فرصت آموزشی تبدیل کنیم؟  (متن، لینک دار است.)

 بهترین منابع کنکور 1400 انسانی (متن، لینک دار است.)

همچنین میتونید با مطالعۀ دروس رتبه ساز کنکور انسانی شروع کنید. (دروس رتبه‌ساز کنکور انسانی)

برای تهیۀ منبع کمک درسی، با شمارۀ 02166975727 داخلی 203 الی 205 تماس بگیرید. 

دوشنبه 17 شهریور 1399

سلام من تازه شروع خوندن برای کنکور کردم میخاستم دانشگاه فرهنگیان قبول بشمبنظر شما باید چه کتابایی بیشتر مطالعه داشته باشم و حداکثر چند ساعت مطالعه داشته باشم؟

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 19 شهریور 1399

سلام  به شما دوست عزیز.

در واقع تمام دروس مهم هستند و برای کسب رتبه خوب لازمه تمام دروس رو به خوبی مطالعه کنید.

گرچه دروس رتبه ساز از اهمیت مضاعفی برخوردارند.
برای کسب شناخت کامل از ماهیت و روش مطالعه دروس حتما یک دور مجموعه ترمینولوژی علوم انسانی رو مورد مطالعه قرار بدید.

امیدوارم موفق باشید و در آینده یک دبیر موثر در حوزه علوم انسانی باشید.
دشتبان

به منظور راهنمایی برای کتابهای مشاوران آموزش ناشر تخصصی علوم انسانی با شمارۀ 02166975727 داخلی 203 الی 205 تماس بگیرید. 

ﺳﻪشنبه 1 مهر 1399

سلام،من کنکوری ۱۴۰۰ هستم.در رشته انسانی.متاسفانه به دلایلی از تابستان نتونستم استفاده کنم.به نظرتون میشه در این زمان باقی مانده،تمام دروس دهم یازدهم و دوازدهم رو بخونم،و به رتبه زیر هزار برسم.دانس اموز نمونه دولتیم و درسمم خوبه.

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 1 مهر 1399

سلام دوست عزیز.

با برنامۀ مطالعاتی که برایتان تنظیم کرده ایم پیش روید.

توضیحات برنامه را به دقت بخوانید. و فایل های pdf را دانلود کنید. 

برنامه‌ ریزی هفتگی برای کنکور 1400 انسانی

به منظور خرید کتاب‌های مشاوران آموزش، با شمارۀ زیر در تماس باشید. 

تلفن : 02166975727 داخلی 203 الی 205

ﺳﻪشنبه 1 مهر 1399

با سلام من یک دانش آموز یازدهم انانی هستم چن تا سوال داشتم:من میخوام درسال ۱۴۰۰_۱۴۰۱ رشته ی تربیت بندی فرهنگیان قبول بشم چکار کنم؟من در حال حاضر روزی یک ساعت میخونم ولی میخوام که برنامه ی مطالعاتیه خودم رو به روزی ۴ ساعت برسونم و درسهای (عربی.منطق.فلسفه و روانشناسی)رو اصلا متوجه نمیشم و یا به اصطلاح تو کلم نمیره وعلاقه ای به خوندنشون ندارم با این وضعیت چه کار کنم؟من ریاضیم خوبه سال دهم ۲۰ شدم فارسیم هم بد نیست ۱۷ شدم و علوم و فنون هم ۱۷ شدم و زبانم داغونه ۱۲ شدم وجامعه شناسیمم ۱۷ شدم دینی هم ۱۵ شدم لطفا به من بگین که از کی باید شروع کنم و منو راهنمایی کنید خیلی متشکرم

پاسخ انسانی ها

جمعه 4 مهر 1399

سلام دوست عزیز. مطلب چرا باید پایۀ یازدهم را جدی بگیرید؟ را بخوانید.

مشاوران آموزش، ناشر تخصصی علوم انسانی و دروس عمومی است.

با منابعی که از انتشارات مشاوران آموزش به چاپ رسیده اند پیش روید، چراکه به طور تخصصی بر روی اسن منابع کار شده است، وارد سایت مشاوران شوید. 

شنبه 5 مهر 1399

سلام وقتتون بخیر من تغییر رشته دادم از تجربی به انسانی الان خیلی سردرگمم که چه درسی رو اول شروع کنم.برنامه ریزی های درستی داشته باشم لطفاً راهنمایی م کنید 🙏

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 6 مهر 1399

سلام به شما دوست عزیز.
مطالعه مجموعه ترمینولوژی علوم انسانی برای شما بسیار ضروری و راه گشا است‌.
موفق باشید.
دشتبان

قابل دانلود در کتابخانه سایت انسانیها

پنجشنبه 24 مهر 1399

سلام من دانش آموز یازدهم انسانی هستم و خیلی علاقه زیادی به رشته روانشناسی دانشگاه تهران دارم و سال دهم من روز ۴ ساعت درس میخوندم ولی یازدهم به خاطر غیر حضوری شدن واقعا افت کردم .میخواستم بپرسم که من باید روزی چند ساعت درس بخونم از الان و چه درس هایی برای کنکور ۱۴۰۱ که روانشناسی قبول بشم در ضمن من زبانم خوب نیست و میخوام توی کنکور نزنم اصلا زبان رو ولی درس هایی مثل تاریخ و جغرافیا رو در آزمون قلم چی ۱۰۰ میزنم و ریاضی رو ۵۰ یا۶۰ و دینی ۶۰ درصد ولی دینی رو میتونم بیشتر هم بزنم و تراز من در قلم چی بین ۵ تا ۶ هزار هست

پاسخ انسانی ها

جمعه 25 مهر 1399

سلام به شما.

مطالب زیر را بخوانید:

چرا باید پایۀ یازدهم را جدی بگیرید؟

به زودی در همین سایت برای شما یازدهمی ها برنامۀ مطالعاتی قرار خواهیم داد.

مطالب زیر را برای درس زبان انگلیسی بخوانید:

مباحث پرتکرار زبان انگلیسی در کنکور

تکنیک‌‌های پاسخگویی‌ به متن و کلوز زبان انگلیسی

شنبه 26 مهر 1399

سلام خسته نباشید من امسال کنکوریم ۱۴۰۰ پایه دوازدهم و یازدهم امسال غیر حضوری شد من اصلا برای کنکور هیچی نخوردم اگه میشه یه حرقثفی یه هدایتی به من بدید من قبول میشم اگه امسال بخونم

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 29 مهر 1399

سلام به شما 
فراموش نکنید هیچ وقت برای شروع دیر نیست 
با برنامه مطالعاتی ما از همین هفته پیش بروید و یادگیری دروس دوازدهم خود را در تایم کلاس های مجازی جدی بگیرید تا مجبور نباشید زمان بیشتری برای آن بگذارید 
پ.ن: هفته های قبل را در نوبت های جبرانی مطالعه کنید.

مطالعه کنید: برنامه‌ ریزی هفتگی برای کنکور 1400 انسانی

حتما و حتما با منابع تخصص از انتشارات مشاوران آموزش پیش روید. 

یکشنبه 27 مهر 1399

میشه سوال منو جواب بدین با دیپلم تجربی نظام قدیم امسال در کنکور انسانی شرکت کرد

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 28 مهر 1399

سلام به شما.

بله میتوانید شرکت کنید. 

ﺳﻪشنبه 6 آبان 1399

سلاممممم من دانش آموز یازدهم انسانی هستم.تا الان هم اصلا نتونستم درس بخونم بنا به شرایطی آگه از الان شروع کنم می تونم جبران کنم . در ضمن من می خواهم تو رشته وکالت قبول بشم باید کدوم درس ها رو بهتر بخونم وشاید رتبه ام چند باشه . آگه جواب بدین متشکرم.

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 6 آبان 1399

سلام به شما.

با برنامۀ مطالعاتی تنظیم شده برای پایۀ یادهم انسانی پیش روید.

حتما بخوانید: برنامه‌ مطالعاتی هفته به هفته برای پایۀ یازدهم انسانی

ﺳﻪشنبه 6 آبان 1399

سلاممممم من دانش آموز یازدهم انسانی هستم.تا الان هم اصلا نتونستم درس بخونم بنا به شرایطی آگه از الان شروع کنم می تونم جبران کنم . در ضمن من می خواهم تو رشته وکالت قبول بشم باید کدوم درس ها رو بهتر بخونم وشاید رتبه ام چند باشه . آگه جواب بدین متشکرم.

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 6 آبان 1399

سلام به شما دوست عزیز 
بزودی برنامه ای برای پایه دهم و همچنین مقاله ای در خصوص اهمیت هر درس این پایه در سایت قرار میدهیم 
پس صبور باشید و حتما سایت را چک کنید

حتما و حتما از الان با منابع تخصصی کمک آموزشی برای رشتۀ انسانی پیش روید، پیشنهاد ما کتابهای مشاوران آموزش است.

اینجا کلیک کنید و کتابهای پایۀ تحصیلی خود را خریداری کنید. 

پنجشنبه 8 آبان 1399

سلاممن دیپلم تجربی دارم و در کنکور 1400میخوام کنکور انسانی بدم یه برنامه کلی برای من که دروسو خوب بخونم چیه??

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 8 آبان 1399

سلام خدمت شما.

حتما با یک مشاور متخصص برای رشتۀ انسانی صحبت کنید.

مطلب زیر را بخوانید:

 برنامه‌ ریزی هفتگی برای کنکور 1400 انسانی

منابع مطالعاتی برنامه از انتشارارت مشاوران آموزش، ناشر تخصصی علوم انسانی است.

از اینجا وارد سایت مشاوران شوید. 

پنجشنبه 8 آبان 1399

سلام من دانش آموز یازدهم انسانی هستم من هیچ کدوم از درس های دهم رو برای کنکور نخوندم نمیدونم از کجا شروع کنم کم کم دارم نا امید میشم میشه بهم بگید چطوری بخونم

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 8 آبان 1399

سلام به شما دوست عزیز.

به خاطر داشته باشید هیچ وقت برای شروع دیر نیست.

ما در مرکز مشاورۀ انسانی یار برای شما برنامۀ ویژۀ یازدهم انسانی را طراحی کرده ایم.

دو مطلب لینک دار زیر را بخوانید:

برنامه‌ مطالعاتی هفته به هفته برای پایۀ یازدهم انسانی

چرا باید پایۀ یازدهم را جدی بگیرید؟

جمعه 9 آبان 1399

سلام .وقت عالی متعالی .من دوازدهمین .مدرسه دولتی .معدل 19/98راستش نمیخوام بهانه بیارم .من سهل انگاری کردم تابستون نه دهم نه یازدهم رو هیچ کدومو نخواندم .مخصوووووصا از وقتی کرونا اومد و مدارس مجازی شد که دیگه لاستیکی پنچر شد الان میرم قلم چی تراز اول 5200دومی4728از تراز مشخصه وضعم...فقط و فقط به خاطر نا امیدی و فشار روحی نمیتونم بخونم .مبیخوام از مشاوران استفاده کنم ...من اول ها تربیت معلم میخواستم اما الان حقوق میشه رسید؟؟

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 19 آبان 1399

سلام به شما دوست عزیز انسانی.

به یاد داشته باشید هیچ وقت برای شروع دیر نیست، اگر از الان شروع کنید و پشتکار و برنامه ریزی داشته باشید مطمئن باشید متناسب با تلاش هایتان نتیجه میگیرید.

دانش‌آموز، فقط امتحانات مجازی را پیش‌رو ندارد، بلکه چشم‌انداز تحصیلیِ او، کنکور سراسری برای قبولی در دانشگاه‌های خوب است.

نقطۀ قوت درس‌های رشتۀ علوم‌انسـانی: دانش‌آموز، حتی در صورت عدم حضور معلم می‌تواند نتیجۀ دلخواه را کسب کند.

به شما پیشنهاد میکنم، حتما و حتما ویدئو مشاوره ای پرواز انسانی ها را از سایت مشاوران آموزش تهیه کنید تا با مفهوم کنکوری شدن از سال دوازدهم و روش مطالعۀ دروس علوم انسانی آشنا شوید.

از اینجا تهیه کنید.

مرکز مشاوره انسانی یار برای شما کنکوری ها برنامۀ مطالعاتی تنظیم کرده است. حتما بخوانید و سؤالات خود را بپرسید.

برنامه‌ ریزی هفتگی برای کنکور 1400 انسانی

 

زینب سلیمی

شنبه 10 آبان 1399

سلام حالتون خوبه؟ آرزو هستم.من امسال بخاطر اینکه نتونستم زیاد درس بخونم و کنکور هم دادم اما انتخاب رشته نکردم.آیا میتونم تو این هفت ماه که وقت دارم رو رشته علوم تربیتی یا ابتدایی بیارم؟؟و اما چه کتاباهایی رو بیشتر بخونم که رتبه ام حداقل زیر 10000باشه ؟؟

پاسخ انسانی ها

شنبه 10 آبان 1399

سلام به شما.

بله فرصت دارید تا شروع کنید.

مطلب زیر را بخوانید: 

برنامه‌ریزی هفتگی برای پشت‌ کنکوری‌های 1400

ﺳﻪشنبه 13 آبان 1399

سلام .خسته نباشید خیلی اتفاقی سر زدم به سایتتون مطالبش فوقالعاده بود.من برای ۹۹ کنکور داشتم ولی خب ندادم برای کرونا نرفتم اما امسال واقعا میخوام بخونم تا همین الانم نمیدونم از کجا شروع کنم موندم اصلا میشه بگید از چی شروع کنم

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 19 آبان 1399

سلام به شما دوست عزیز.

خوشحالیم که از همراهان سایت تخصصی علوم انسانی شده‌اید؛

میتوانید با برنامۀ مطالعاتی برای فارغ الحصیلان انسانی نظام جدید پیش روید:

از لینک های زیر مطالب مربوطه را بخوانید و در همان مطالب سؤالات خود را با ما در میان بگذارید:

برنامه‌ریزی هفتگی برای پشت‌ کنکوری‌های 1400

برنامه‌ ریزی هفتگی برای کنکور 1400 انسانی

همچنین حتما و حتما ویدئو مشاوره ای پرواز انسانی ها را از سایت مشاوران آموزش تهیه کنید تا با روش مطالعۀ دروس اختصاصی انساتی آشنا شوید.

از اینجا وارد شوید.

 

پنجشنبه 22 آبان 1399

سلام من دهم انسانیم...درسامون چون انلاینه اصلا نمیتونم بخونم از الان نا امیدم حتی یه درسم از کتابای امسالو نخوندم میخوام کم کم شروع کنم ب خوندن و اینکه میخوام رشته تربیت معلم بردارم:(((ب نظرتون چیکار باید کنم؟

پاسخ انسانی ها

جمعه 23 آبان 1399

سلام به شما دوست عزیز.

ما در سایت تخصصی علوم انسانی برای شما مطالبی در خصوص درس های پایۀ دهم نوشته ایم حتما بخوانید:

چگونه از پایه دهم انسانی کنکوری شویم؟ ـ قسمت اول ـ

چگونه از پایه دهم انسانی کنکوری شویم ؟ -قسمت دوم-

دروس عمومی را از پایه دهم کنکوری بخوانید!

روش مطالعه جامعه‌شناسی دهم

پیگیر مطالب سایت باشید برنامه های ویژه ای برای شما دهمی ها در نظر داریم.

 

جمعه 23 آبان 1399

سلام من به یع نوع بیماری مبتلا شدم ...میخوام ۲۰برج ۹شروع کنم میرسم؟؟؟لطفا کمکم کنید ...میخوام روزی،۱۳ساعت بخونم ...میتونم تربیت معلم قبول شم؟؟

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 27 آبان 1399

سلام به شما 
آرزوی سلامتی هر چه زودتر براتون داریم 
برای شروع هیچوقت دیر نیست و با یک برنامه منطقی میتونید درس هارو برسونید اول از روزی ۷ یا۸ ساعت شروع کنید و بعد زمانتون رو بیشتر کنید 
حتما مباحث پر سوال ریاضی رو اول بخونید مثل پایه دوازدهم که از همه بیشتر سوال داره یا مباحث آمار که راحت تر و قابل فهم تر هستن 
حتما کار مهارتی انجام بدید در شرایط شما مبحثی پیش رفتن به شدت کارساز است میتونید کتاب های مبحثی مارو از لینک زیر خریداری کنید 

انتشارات مشاوران آموزش

و هر سوالی داشتید بپرسید

همچنین میتونید با برنامه مطالعاتی خودمون هم پیش برید و از همین هفته شروع کنید و هفته های قبل رو در واحد های جبرانی مطالعه کنید 

برنامه‌ ریزی هفتگی برای کنکور 1400 انسانی

نگار رفیقی

 

ﺳﻪشنبه 27 آبان 1399

سلام!و خسته نباشید!امسال متاسفانه مشکلاتی پیش اومد که مانع درس خوندنم شد و رتبه دلخواه در کنکور نتونستم کسب کنم!به نظرتون طبق بودجه بندی قلمچی(روزی تقریباً هشت الی ۹ ساعت) جلو برم(از اول اذر) امکان موفقیت در کنکور سال ۱۴۰۰(رشته دبیری)دارم یا به عبارتی میتونم این انتظار از خودم داشته باشم!؟از سایتتون هم تشکر میکنم که جواب سوالات مارو میدید.

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 4 آذر 1399

سلام امیدوارم موفق باشی 
یه نکته ای که باید توجه کنی اینه که کیفیت بسیار مهم تر از کمیت هست و هر فردی با فرد دیگه متفاوته و در نتیجه  ساعت مطالعه هم متفاوت هست و چیز دیگه ای که باید توجه کنید این هست که در ابتدا سعی کنید در حد توانتون مطالعه کنید و کم کم به ساعت مطالعتون اضافه کنید مطمئنا با درست مطالعه کردن و برنامه ریزی درست موفق میشید 
حدیثه کریمی

پنجشنبه 27 آذر 1399

سلاممن سال دهم هستم و تا الان تو رشته تجربی درس میخوندم اما به خاطر شرایط مالی و رقابت انصراف دادم تجربی رو دوست داشتم و معدلم تو سه سال راهنمایی بیست بود و چند ماهی هم که تجربی خوندم همه نمراتم خیلی خوب بود ولی اومدم انسانی. اما به عربی و جامعه علاقه ای ندارم و ریاضیاتم نسبت به حفظیجات بهتر بود .چون همه میگن برای قبول شدن فرهنگیان باید رتبه زیر ۵۰۰ بیاری (دخترا)و من اصلا اعتماد به نفس ندارم و احساس میکنم نمی تونم رتبه زیر هزار بیارم خیلی استرس دارم و این استرس ها باعث شد که از تجربی انصراف بدم و همین طور باعث شد تمرکزم برای امتحانت دی بهم بریزه و چون تازه انصراف دادم خیلی از درسا رو نخوندم همه اینا باعث تشدید استرس و اضطرابم میشه چطور باید برنامه ریزی داشته باشم که هم به درسای مدرسم برسم هم از دروس کنکور عقب نمونم؟

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 19 بهمن 1399

سلام 
اول از همه باید آروم باشید و استرس هارو از خودتون دور کنید با این فشار هیچ کس نمیتونه درس بخونه 
نگران نباشین و به حجم درس ها و اتفاقات گذشته توجه نکنین 
ریاضی نقطه قوت شما توی انسانی هستش و روی زبانتون هم بیشتر کار کنین 
لزوما زیر ۵۰۰ نباید باشه میشه زیر ۲۰۰۰ هم بود اما هرچی برای رتبه برتر بخونید به نتیجه بهتری میرسید 
برای ایجاد علاقه هم میتونید چندتا مقاله جامعه شناسی بخونید مطمئنم جذبش میشید حالا عربی نه خیلی 
اما خب همه ما که همه درس هارو دوست نداریم پس اول کم کردن استرس و تمرکز روی درس ها و بعد شروع کردن 
نگار رفیقی

دوشنبه 8 دی 1399

سلام ببخشید من رشته تجربی بودم الان میخام کنکور1400انسانی شرکت کنم یکم سخته خودن درسا چون برای بار اوله میشه راهنماییم کنید؟؟ممنونم

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 11 دی 1399

سلام به شما 
بله در رشته تجربی هم میتونید برای فرهنگیان یا همون تربیت معلم شرکت کنید 
نگار رفیقی

دوشنبه 8 دی 1399

سلام ببخشید من رشته تجربی بودم الان میخام کنکور1400انسانی شرکت کنم یکم سخته خودن درسا چون برای بار اوله میشه راهنماییم کنید؟؟ممنونم

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 11 دی 1399

سلام به شما 
ببینید برای اینکه بتونید راحت تر درس هارو بخونید از مقاله های مربوط به روش مطالعه همین سایت  استفاده کنید و هر سوالی داشتید زیر همون مطلب کامنت کنید تا در اسرع وقت پاسخگو باشیم
و اینکه نگران نباشید به خوبی میتونید مطالعه داشته باشید و براب کنکور خودتون رو آماده کنید 
نگار رفیقی

یکشنبه 14 دی 1399

سلام و خسته نباشید خدمت شما ،مخواستم بگم که من الان پایه دهمم و فقط برای نظامی اومدم رشته انسانی (میخواستم در مورد رشته نظامی بهم توضیح بدید) از هرکی میپرسم میگه که این رشته خپب نیست سخته مثلا اگه یه نفر از سربازا اتفاقی براش بیفته باید جوابگو باشی یا چیزای دیگه... خلاصه علاقه ای که به نظامی داشتم داره کم میشه اگه میشه راهنمایی کنید که من این رشته رو از دست ندم(اگه میشه لطفا پاسخم را بدهید ؛ممنون)

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 15 دی 1399

سلام به شما 
هر رشته ای سختی های خودش رو داره اما اگه علاقه داشته باشید میتونید از پس همش بربیاید و اجازه ندید نظرات بقیه روتون تاثیر بذاره 
در رابطه با نحوه ورود به این رشته هم از دانشگاه های نظامی باید اقدام کنید چون مصاحبه دارن 
میتونید وارد رشته های امنیتی هم بشید 
نگار رفیقی

ﺳﻪشنبه 16 دی 1399

سلام خسته نباشید میشه شغل های رشته انسانی رو بگید؟(ممنون).

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 1 بهمن 1399

رشته ی انسانی زیرشاخه های زیادی دارد که هرکدام انواع شغل های مخصوص به خود را دارند. اما از پرطرفدارترین شغل ها می توان وکالت، روانشناسی، انواع مدیریت ها، حسابداری و مددکاری نام برد.
فاطمه ابراهیمی

ﺳﻪشنبه 23 دی 1399

سلام من میخواهم از بهمن شروع کنم میشه راهنمایم کنید

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 14 بهمن 1399

سلام به شما 
میتونید با برنامه ترم دوم ما پیش برید و در واحد های جبرانی دهم رو مطالعه کنید اول هم تک کتاب های دهم که همون اقتصاد و منطق هستن رو شروع کنید لینک برنامه رو براتون میذارمبرنامه‌ ریزی هفتگی برای کنکور 1400 انسانی

نگار رفیقی

ﺳﻪشنبه 30 دی 1399

سلام اگه ریاضی و زبان و حذف کنم کنکور رو خراب میکنم؟؟؟

پاسخ انسانی ها

شنبه 4 بهمن 1399

سلام به شما 
حذف درس لطمه زیادی به رتبه شما میزنه 
بهترین کار اینه که درصد هاتون رو توی یه سطح نگه دارید 
من پیشنهاد میکنم بخش آمار ریاضی رو مطالعه کنید و حداقل سوالات حافظه ای رو پاسخ بدید و برای زبان هم میتونید با خوندن واژگان و یا گرامر حداقل به سه یا چهار سوال پاسخ بدید 
تلاش خودتون رو بکنید اگه دیدید باز هم نمیشه و تست هارو غلط میزنید(وقتی خودتون تست کار میکنید)اون موقع به حذف فکر کنید
نگار رفیقی

چهارشنبه 8 بهمن 1399

سلام من تازه شروع کردم برا کنکور قبلا انگیزه نداشتم ایا امکانش هس رشته و دانشگاه خوب قبول بشم

پاسخ انسانی ها

شنبه 11 بهمن 1399

سلام به شما. اگر شما پایه ی قوی داشته باشید، می توانید از الان درس بخوانید و در کنکور موفق شوید. اگر پایه ی قوی هم ندارید، خودتان را نبازید و همینطور با انگیزه جلو بروید و اولویت را با درس های دوازدهم بگذارید. 
شما می توانید با برنامه ریزی صحیح و ساعات مطالعه ی بالا، درصد خوبی را کسب کنید.
فاطمه ابراهیمی

پنجشنبه 23 بهمن 1399

سلام من کنکور دادم ورتبه ام 5هزار شد وفرهنگیان قبول نشدم ریاضیم خوبه و میتونم 100بزنم ولی تا الان که4ماه مونده نخوندم میخوام کنکور1400فرهنگیان قبول شم با رتبه زیر 1000میشه کمکم کنید که میتونم تو این زمان کم قبول شم لطفا کمکم کنید

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 26 بهمن 1399

سلام به شما چه خوب که در ریاضی قوی هستین 
درس های عمومی رو بالا بزنین ( برای ادبیات کتاب های مبحثی رو پیشنهاد میدم) چون زمان کم هستش پیشنهادم اینه پایه یازدهم و دوازدهم رو بخونین و از دهم اقتصاد و منطق رو بخونین 
نگار رفیقی

شنبه 25 بهمن 1399

سلام میشه توی این مدت کم فرهنگیان قبول شد؟آیا کسایی بودن که تو 4 ماه فرهنگیان قبول شدن؟

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 26 بهمن 1399

سلام 
دقیقا نمیدونم کسایی بودن یا نه اما اگه بتونین رتبه کمتر از ۳۰۰۰ کسب کنید برای فرهنگیان مجاز میشید 
نگار رفیقی

شنبه 25 بهمن 1399

میشه فقط تو 4 ماه فرهنگیان قبول شد ؟

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 26 بهمن 1399

سلام و عرض ادب خدمت شما ، اگر بتوانید تراز 6500 و حداقل معدل کل =14 و همینطور کسب رتبه خوب ، قطعا می توانید مجاز به دانشگاه فرهنگیان شوید .

"شقایق ذکری امیر"

یکشنبه 26 بهمن 1399

سلام خیلی ممنونم از سایت خوبتون من کلاس دهم رشته انسانی هستم و واقعا این رشته رو دوست دارم در آینده میخوام وکیل بشم و برای همین از همین امسال برای‌کنکور بخونم که هم دانشگاه بسیار خوب و رتبه خوبی قبول بشم میشه منو راهنمایی کنید که چطور باید درس بخونم:)

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 29 بهمن 1399

سلام به شما ممنون از انرژی که به ما میدین از اونجایی که رشته مورد علاقتون طرفدار زیاد داره و ظرفیت دانشگاه ها محدود هستش باید رتبه زیر ۱۰۰ یعنی دو رقمی کسب کنید
برای حقوق باید در درس عربی خیلی عالی عمل کنید یعنی باید هم تخصصی و هم عمومی رو صد بزنید 
درس مهم بعدی فلسفه و منطق هستش که باز هم باید درصد بالا کسب کنید که میتونم بگم ۸۰درصد هستش 
درس بعدی ادبیات عمومی و همین طور تخصصی است که باز هم باید درصد ۹۰ رو کسب کنید توش بقیه درس ها هم باید بالای ۶۰ باشن 
شاید بنظرتون این درصد ها خیلی بالا باشه اما از همین امسال با درس خوندن درست و با برنامه میتونین عالی پیش برین وقتتون رو روی دروس ادبیات و عربی و علوم و فنون و منطق تقسیم کنید و اگه ریاضی تون خوب هست حتما کار کنید تا درصد بالای ۷۰ بزنید 
از کتاب های مبحثی در تابستون میتونید استفاده کنید فعلا کتاب های تستیک پایه دهم انتشارات مشاوران آموزش رو بهتون پیشنهاد میدم و نکته آخر از اونجایی که باید رقبای خودتون رو بشناسید توی آزمونی شرکت کنید که جامعه آماری بالایی داشته باشه 
نگار رفیقی

یکشنبه 26 بهمن 1399

سلام خیلی ممنونم از سایت خوبتون من کلاس دهم رشته انسانی هستم و واقعا این رشته رو دوست دارم در آینده میخوام وکیل بشم و برای همین از همین امسال برای‌کنکور بخونم که هم دانشگاه بسیار خوب و رتبه خوبی قبول بشم میشه منو راهنمایی کنید که چطور باید درس بخونم:)

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 28 اردیبهشت 1400

سلام و عرض ادب خدمت شما وکیل آینده، خیلی خوب هست که از همین الان به فکر هستین.قطعا باید برنامه ریزی داشته باشین تا بتوانید موفق شوید .

دروس پایه خود را خیلی خوب ببندید، یعنی الان بعد از اتمام پایه دهم اگر در دروس این پایه مشکلی دارید حلش کنید . 

در صورت نیاز به مشاوره تحصیلی با این شماره ارتباط برقرار کنید :

09396987020

 

یکشنبه 26 بهمن 1399

سلام وقتتون بخیر....من واقعا با ی سری از مشکلات نتونستم بخونم 😔😔بنظرتون از اسفند که بخونم میتونم رتبه خوبی بیارم میتونین ب من کمک کنید....؟

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 13 اردیبهشت 1400

سلام و عرض ادب با توجه به زمان کمی که برایتان باقی مانده بهتر است با یک مشاور مشورت کنید 

09396987020

دوشنبه 27 بهمن 1399

سلام وقتتون بخیر....من واقعا با ی سری از مشکلات نتونستم بخونم 😔😔بنظرتون از اسفند که بخونم میتونم رتبه خوبی بیارم میتونین ب من کمک کنید....؟

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 20 مرداد 1400

سلام به شما درک میکنم بعضی وقتا اصلا نمیشه درس خوند. اگه بتونید خورد خورد شروع کنید به خوندن براتون بهتره یهو اسفند ممکنه تو حجم بالای درس کم بیارید. میتونید برای درس هایی که ضریب بالاتری دارند بیشتر وقت بگذارید.  اقتصاد و روان شناسی تون رو حتما بخونید و اصلا حذف کنید. توی درس هایی که قوی تر هستید بیشتر وقت بگذارید. انشالله که از پسش بر میاید. حتما از تقسیم بندی هایی که توی برنامه مطالعاتی های امسال و پارسال انجام شده کمک بگیرید. لینک هاش رو قرار میدم براتون

بر برنامه مطالعاتی تابستان کنکور1401 کلیک کنید.

نگار رفیقی

پنجشنبه 30 بهمن 1399

سلام من فارغ التحصیل رشته تجربی نظام قدیم هستم چن روزی هس کتاب های تست انسانی رو خریدم و کم بیش شروع کردم میشه تو 4 ماه انسانی رو خوند و قبول شد؟ قبلا نخوندم انسانی رو و آشنایی زیادی هم ندارم

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 29 اردیبهشت 1400

سلام به شما 
همه مباحث رو نمیتونید بخونید وقت نمیشه اما به اندازه مبحث های مهم مثل کتاب روان شناسی و اقتصاد وقت دارید برای خوندن 
درس هایی رو انتخاب کنید که ضریب بیشتری در رشته مورد نظرتون داره و روی اون ها تمرکز کنید 
نگار رفیقی

یکشنبه 10 اسفند 1399

سلام من امسال دوازدهم تجربی هستم و برای کنکور هم تقریبا میشه گفت که صفرم و آمادگی ندارم و خیلی علاقه زیادی به فرهنگیان دارم به نظرتون من کنکور انسانی شرکت کنم امسال فرهنگیان قبول میشم ؟!

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 13 اسفند 1399

سلام به شما 
چون هیچ زمینه ای از دروس انسانی ندارین قبول شدنتون سخت میشه میتونید از طریق کنکور تجربی اقدام کنید دقیق نمیدونم حداکثر رتبه برای فرهنگیان در تجربی چه قدر هستش اما خب به هرحال شما با دروس تجربی آشنا هستین و راحت تر میتونین شروع کنین 
اگر به انسانی علاقه دارین برای دوره بعد آماده بشید خیلی بهتره 
نگار رفیقی

چهارشنبه 20 اسفند 1399

سلام من پشت کنکوری انسانیم که بسبب مشکلاتی نتونستم برای کنکور بخونم اگه از الان با توکل بخدا واتکا ب تلاش فراووونم شروع کنم میتونم ب هدف رویاییم فرهنگیان برسم ؟؟

پاسخ انسانی ها

شنبه 23 اسفند 1399

سلام و عرض ادب خدمت شما ، قطعا می توانید خودتان را به کنکور برسانید 

از برنامه مطالعاتی که برای پشت کنکوری ها در سایت انسانی ها ، مشاوران انسانی یار قرادادند استفاده کنید :

بر برنامه‌ریزی هفتگی برای پشت‌ کنکوری‌های 1400 کلیک کنید.

"شقایق ذکری امیر"

چهارشنبه 20 اسفند 1399

سلام مجدد در ادامه متن بالالازم بذکر است که ی ماه اولو خوندم وآمادگی خوندن برای کنکورو دارم ومیخوام دیوانه وار ودر حد بکش بخونم یعنی میشه توی این مدت زمان کم فرهنگیان بیارم !!

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 18 فروردین 1400

سلام و عرض ادب خدمت شما ، قطعا برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان شما نیازمند یک رتبه خوب و حداقل تراز 6500 هستید ، تا برای مصاحبه پذیرش شوید . 

در صورت نیاز به مشاوربرای دانشگاه فرهنگیان و یا در زمینه برنامه ریزی و همینطور انتخاب رشته با شماره : 09396987020 ارتباط برقرا کنید. 

"شقایق ذکری امیر"

چهارشنبه 20 اسفند 1399

سلام من پشت کنکوری انسانیم که بسبب مشکلاتی نتونستم برای کنکور بخونم اگه از الان با توکل بخدا واتکا ب تلاش فراووونم شروع کنم میتونم ب هدف رویاییم فرهنگیان برسم ؟؟

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 13 اردیبهشت 1400

سلام و عرض ادب بله قطعا میتونید برسید ، اما حتماحتما با یک مشاور مشورت کنید تا زحماتتون هدر نره و درست بتونید برنامه ریزی کنید 

شماره مشاوره 09396987020

ﺳﻪشنبه 26 اسفند 1399

سلام توی این سه ماه میشه فرهنگیان قبول شد؟

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 18 فروردین 1400

سلام و عرض ادب خدمت شما ببینید قطعا در این سه ماه مطالعه تمام کتب درسی امکان پذیر نمی باشد اما می توانید با یک برنامه مطالعاتی متناسب با خود ی سری دروس و مباحث پرتکرار کنکور را جمع بندی کنید و به یک رتبه خوب برای دانشگاه فرهنگیان برسید.

در صورت تمایل به صحبت با مشاور ، با شماره 09396987020 تماس حاصل فرمایید.

"شقایق ذکری امیر"

شنبه 7 فروردین 1400

سلام من امسال کلاس نهم هستم و رشته انتخابی سال آینده به احتمال زیاد علوم انسانی است . با چه برنامه ریزی از اول سال شروع کنم که توی کنکور سالهای آینده رتبه خوب بیارم ؟ ممنون.

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 16 فروردین 1400

سلام به شما 
تابستون قبل از دهم رو مطالعه نداشته باشید بهتره و استراحت کنید 
اما کار درستی که میتونید انجام بدید اینه که با درس های انسانی آشنا شید و راجب رشته های دانشگاهی تحقیق کنید و با اطلاعات کامل این رشته رو انتخاب کنید 
نگار رفیقی

شنبه 25 اردیبهشت 1400

سلام من دانش آموز کلاس یازدهم انسانی هستم متاسفانه به دلیل کرونا وکم دقتی خودم توی درس های رتبه ساز و عمومی کنکور اصلأ بلد نیستم به نظرتون اگر تو تابستون روزی ۵ساعت درس بخونم میتونم تو کنکور موفق باشم

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 26 اردیبهشت 1400

سلام و عرض ادب به گذشته دیگه فکر نکنید و برای آینده تلاش کنید ، بحث مقدار زمانی که برای دروس خود می خواهید بزارید ، بایدخدمتتون عرض کنم که بستگی به خودتان دارد و میزان ساعت خیلی اهمیت ندارند کیفیت مطالعه شما مهم تر است . 

اما برای شروع مطالعه 5ساعت خوب است.

"شقایق ذکری امیر"

چهارشنبه 29 اردیبهشت 1400

سلام من میخام تغییر رشته کنم انسانی بردارم بایدچیکارکنم

پاسخ انسانی ها

جمعه 31 اردیبهشت 1400

سلام و عرض ادب به مدرسه خودتان مراجعه کنید بهتون کمک می کنند.

شنبه 1 خرداد 1400

سلام خسته نباشید ی سئوالی داشتم من رشتم علوم انسانی هست باید چه درس های خوب بگیرم تا رشتمو بیارم .ممنون میشم بهم بگین

پاسخ انسانی ها

شنبه 1 خرداد 1400

سلام و عرض ادب خدمت شما، بستگی دارد چه رشته ای بخواهید بیارید، رشته های پرطرفدار مثل حقوق و روانشناسی نیازمند مطالعه تمامی دروس و تست زنی از پایه دهم هستند. 

باید تمام دروس هر سه پایه را به خوبی مطالعه کنید تا موفق شوید.

"شقایق ذکری امیر"

چهارشنبه 2 تیر 1400

سلام من مهر می رم کلاس دوازدهم و میخوام بدونم از الان روزی چقدر باید درس بخونم که دبیری جامعه شناسی دانشگاه فرهنگیان مشهد قبول بشم من ساکن روستاهای نیشابور هستم و امتیاز بومی هم دارم میشه راهنمایی کنید

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 29 تیر 1400

سلام دوست عزیز، اصولا تمامی داوطلبینی که هدفشون کسب رتبه عالی در کنکور می باشد، تقریبا از همین الان (از تابستان ) شروع به مطالعه و مرور دروس پایه دهم، یازدهم و دوازدهم می کنند و کار درست و منطقی هم هست؛ چون شما در سال دوازدهم علاوه بر اینکه محتوای جدیدی یاد می گیرید و بحث امتحانات کلاسی و آزمون پایان ترم را دارید؛ باید از الان یک برنامه ریزی منجسم و منظم داشته باشید تا زمانی که مهر ماه به شکل مجازی کلاس های مدرسه شروع شد، بتوانید کنار آن، بودجه بندی کنکور خود را جلو ببرید و زمان برای مطالعه و تست زنی داشته باشید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در چگونگی برنامه ریزی برای کنکور به آدرس زیر مراجعه نمایید : 

برنامه مطالعاتی تابستان کنکور1401
برای قبولی در دانشگاه های فرهنگیان باید بدانید که مهم ترین شرط قبولی کسب تراز حداقل ۶۵۰۰ به بالا می باشد حتی اگر رتبه شما با سهمیه های مختلف از جمله ایثارگری عالی باشد باز هم به تراز شما نگاه می کنند؛ همچنین رشته ای که انتخاب کردید، جزو رشته های پر طرفدار در این دانشگاه است پس باید برای دبیری رتبه ی خوبی کسب کنید به فرض با رتبه زیر ۱۰۰۰ می توانید در این دانشگاه قبول شوید. حواستان باشید برای قبولی در رشته های دبیری رقابت بسیار زیاد و تنگاتنگی وجود دارد.
زینب‌ سماورچی طهرانی✨

چهارشنبه 2 تیر 1400

سلام من مهر می رم کلاس دوازدهم و میخوام بدونم از الان روزی چقدر باید درس بخونم که دبیری جامعه شناسی دانشگاه فرهنگیان مشهد قبول بشم من ساکن روستاهای نیشابور هستم و امتیاز بومی هم دارم میشه راهنمایی کنید

پاسخ انسانی ها

شنبه 5 تیر 1400

سلام به شما 
ما قراره که برنامه مطالعاتی برای تابستون بذاریم براتون اگه با اون برنامه پیش برین رتبه خوبی میارین و برای دانشگاه مدنظرتون میتونین اقدام کنید 
پیگیر سایت باشین 
اما در کل با روزی ۴ ساعت در تابستون شروع کنید حتما حتما یه روز در هفته رو استراحت کنید 
درس جامعه شناسی رو از پایه دهم شروع کنید به خوندن و دروس عمومی رو هم شروع کنید 
بعلاوه چون فرهنگیان میخواین روان شناسی رو هم باید بالا بزنید پس حتما تو برنامه تابستون تون قرار بدید 
نگار رفیقی

یکشنبه 3 مرداد 1400

سلاممن دوازدهم هستم و از الان شروع به مرور درس ها کردمرشتم انسانیه و برای روانشناسی دارم میخونمممنون میشم اگه بگید داخل اصفهان کدام دانشگاه دولتی میتونم قبول بشم، وبرای قبولی در اون دانشگاه باید حداقل رتبه‌ی چندام باشممرسی

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 7 مرداد 1400

سلام دوست عزیز، دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی دانشگاه اصفهان بهترین گزینه برای شما می باشد زیرا این دانشگاه به طور ویژه ای به رشته های زیر مجموعه انسانی مثل روان شناسی، رشته های علوم تربیتی و کتابداری و غیره...اهمیت می دهد.
برای قبولی در رشته روان شناسی دانشگاه اصفهان طبق کارنامه کنکور سال ۹۹ رتبه سه رقمی لازم داره مثلا فردی با رتبه ۹۲۳ در این دانشگاه قبول شده و رشته روان شناسی را آورده.
برای دیدن کارنامه کنکور این شخص به آدرس زیر می توانید مراجعه کنید :

 بر آخرین رتبه قبولی روانشناسی دانشگاه سراسری کلیک کنید.

همچنین شما می توانید در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان هم در رشته روان شناسی قبول شوید.
فراموش نکنید به طور کلی برای قبولی در رشته روان شناسی از آنجایی که این بسیار متقاضی دارد و هر سال تعداد زیادی از دانشجویان این رشته را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند باید حواستان جمع باشد که رتبه های سه رقمی برای این رشته بسیار مهم تر و راحت تر قبول می شوند.
زینب سماورچی طهرانی ✨

جمعه 29 مرداد 1400

سلام من رشته انسانی هستم بعد امسال مهرماه میرم دوازدهم بعد می خوام از همین الان شروع کنم به خوندن اما نمی دونم چه کتاب های از سه سالمه بخونم و چه کتابهایی از این سه سال برای کنکور دادن مهم که بخونم و می خوام دانشگاه دولتی قبول بشم حالا چه تهران چه بوشهر فرقی برام نمی کنه فقط دولتی باشه اگه کمکم کنید ممنون میشم.

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 31 مرداد 1400

 سلام و عرض ادب  در صورت نیاز به مشاورهخصوصی با این شماره ارتباط برقرار کنید :

09396987020

 

شنبه 30 مرداد 1400

سلام من ۱ماه دیگه میرم دوازدهم رشتم انسانیه، بخاطر کرونا دهم و یازدهم کلا آنلاین بودیم و من نتونستم دوپایه رو خوب بخونم یعنی بگم دوپایه روهم بلدنیستم، من میخام روی درسام تمرکز کنم و میخام کنکور قبول شم و رتبه خوب بیارم دبیری؛ ولی کلاسردرگمم که چیکار کنم و چجوری شروع کنم چون تنهایی نمیتونم و برای کتابهای ریاضی و عربی و انگلیسی اینا به معلم نیاز دارم که بهم آموزش بده یعنی من کلانمیدونم اولین کاری که آلان باید بکنم چیه کجابرم و چیکارکنم؟؟راهنماییم کنیدممنون میشم.

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 7 شهریور 1400

سلام و عرض ادب خدمت شما، حتما با مشاوره مشاوری که خدمتتون معرفی می کنم مشورت کنید : 

09396987020

نظر شما چیست؟