برنامه ریزی پیشنهادی تابستان برای دانش آموزان دهم به یازدهم انسانی

برنامه ریزی پیشنهادی تابستان برای دانش آموزان دهم به یازدهم انسانی

دوستان عزیز، رشتۀ علوم انسانی انتها ندارد و خوشحالیم که قدم در راهی گذاشته‌اید که می‌توانیم همراه شما باشیم!

برنامۀ مطالعاتی ویژۀ کنکور 1401 را به درخواست شما عزیزان طراحی و تنظیم کرده‌ایم تا از تابستان امسال برای کنکور شروع کنید و مطمئن باشید کارهایی که از الان انجام می‌دهید به قدری ارزشمند است که اگر ثبات در اجراء این کارها داشته باشید؛ نتایج خوبی کسب خواهید کرد.

قبل از ارسال سوالات درباره برنامه،توضیحات برنامه و کامنت های دیگران را مطالعه کنید.
به دلیل حجم بالای سوالات، از پاسخ به سوالاتی که در متن باشد یا قبلا پاسخ داده شده باشد، معذوریم.

توضیحات برنامه

در برنامۀ مطالعاتی تابستان شما با پنج درس از پایۀ دهم سروکار دارید؛ (اقتصاد، منطق، ریاضی و آمار، علوم و فنون ادبی و عربی دهم) اما به‌خاطر داشته باشید اگر در تابستان می‌خواهید دروسی از پایۀ یازدهم را پیش‌خوانی کنید، حتماً و حتماً با مشاور رشتۀ خود صحبت کنید تا در کنار اجرای نوبت‌های مطالعاتی از پایۀ دهم، پایۀ یازدهم را هم پیش ببرید.

در هفتۀ اول این برنامه با سه درسِ اقتصاد، منطق و عربی شروع می‌کنید و به مرور زمان دو درس ریاضی و آمار دهم و علوم فنون ادبی دهم به برنامه اضافه خواهد شد!

با استفاده از منابع کمک آموزشی که در سال دهم داشته‌اید، در تابستان امسال مطالعه و تست‌زنی خواهید داشت.

در نوبت‌های مطالعاتی موجود در برنامه، در ابتدای کار، مطالعه می‌کنید و بعد در همان نوبت مطالعاتی یا در نوبت‌های مطالعاتی بعدی برای همان درس، پرکاری تستی (تست‌زنی+ تحلیل تست) خواهید داشت.

اگر هم برای این 5 درس، در سال دهم از هیچ منبعی در کنار کتاب درسی استفاده نکرده‌اید به شما پیشنهاد می‌کنیم سَری به سایت مشاوران بزنید و می‌توانید کتاب‌های زیر را از ناشر تخصصی علوم انسانی، تهیه کنید:

ـ ریاضی و آمار هدفدار پایه دهم

ـ تستیک عربی دهم انسانی

ـ اقتصاد هدفدار دهم

ـ منطق هدفدار پایه دهم

ـ علوم و فنون ادبی هدفدار پایه دهم

چرا پنج کتاب از پایۀ دهم در این برنامه وجود دارد؟

ریاضی و آمار دهم: مباحث مربوط به به این کتاب، پیش نیاز پایۀ یازدهم‌تان است به طور مثال در مباحث تابع و آمار می‌توان گفت که تعداد سؤالات این دو مبحث در کنکور سراسری قابل توجه است.

در هفتۀ اول، از مبحث آمار شروع کرده‌ایم و به مرور زمان، مبحث قبل تر از آمار را در برنامه، جای خواهیم داد.

مبحث آمار، مربوط به نیم‌سال دوم کتاب دهم شما است و ممکن است به‌خوبی بر روی آمار کار نکرده باشید.

عربی دهم: این درس در دفترچۀ کنکور سراسری هم بخشی از سؤالات دفترچۀ عمومی را شامل می‌شود و هم بخشی از سؤالات دفترچۀ اختصاصی را.

پس شما به خوبی در سه پایۀ دهم، یازدهم و دوازدهم بر روی عربی، سرمایه‌گذاری کنید.

 اقتصاد: اقتصاد از جمله تک کتاب‌های رتبه‌ساز در کنکور علوم انسانی است و 15 سؤال کنکور را به خود اختصاص می‌دهد. سؤالات این درس، شامل دو بخشِ  متنی و محاسباتی است.

دوستان عزیز! در پایۀ دهم ممکن است درس اقتصاد را آن‌طور که باید کار نکرده باشید!

منظور چیست؟ ممکن است تسلط چندان زیادی بر روی مسائل و نمودارها و جداول اقتصادی نداشته باشید، پس برایتان بهتر است که در تابستان 99، تمرکز دیوانه‌واری بر روی درس تک کتاب اقتصاد داشته باشید.

منطق: منطق به همراه فلسفۀ یازدهم و دوازدهم از جمله دروس رتبه‌ساز دیگری است که در جایگاه خود، باید پیوسته مطالعه شوند چون سرشار از قواعد منطقی و آرای مختلف فیلسوفان هستند.

در تابستان امسال منطق دهم را خواهید بست.

به یاد داشته باشید، سؤالات تستی موجود در آزمون‌های آزمایشی و کنکور سراسری با رویکردی کاملاً متفاوت‌تر از سؤالات تشریحی طراحی می‌شوند!

علوم و فنون ادبی پایۀ دهم: جالب است بدانید تعداد درس‌های این کتاب از پایۀ دهم نسبت به کتاب‌ چاپ 96و 95 کم‌تر شده است، اما حجم مطالب تغییری نداشته است!

مهم است که بدانید، مطالب درس علوم و فنون ادبی، پیوستگی منظمی در سه پایۀ دهم، یازدهم و دوازدهم دارند. یعنی در هر سه پایه، شما با عناوین زیر سروکار خواهید داشت:

ـ تاریخ ادبیات؛ سبک و سبک‌شناسی

ـ موسیقی شعر (عروض)؛

ـ زیبایی شناسی شعر (آرایه‌های ادبی)

پس مهم است از پایۀ دهم این درس را جدی بگیرید!

نوبت‌های مطالعاتی

در درس‌های مختلف، متناسب با حجمی که آن درس خاص داشته‌است، مطالب را تقسیم‌بندی کرده‌ایم تا مطالعه و پرکاری تستی آن درس راحت‌تر باشد.

ساعات مطالعاتی:

نگران ساعات مطالعاتی نباشید، این ساعات با یک نظم منطقی، در نظر گرفته شده‌اند؛ لطفاً شروع کنید و در اجرای برنامه، نظم در اجرا داشته باشید. یادتان باشد نه قرار است کسی به شما  انگیزه بدهد یا به‌قولی شما را هل بدهد تا درس بخوانید، که اگر دیگران این کار را برای شما انجام دهند و شما را وادار کنند تا درس بخوانید و تست بزنید، آن انگیزه به‌اندازه‌ای ناپایدار است که نمی‌توان بر روی آن حساب باز کرد و نه قرار است نتیجۀ شما عاید دیگران شود!

پس خودت باش و خودت!

موفق باشید؛ زینب سلیمی

مشاور و برنامه ریز در مرکز مشاورۀ انسانـــی‌یار

فایل های ضمیمه

فایل نمونه برای برنامه ریزی در هفته اول

فایل نمونه برای برنامه ریزی در هفته دوم

32 نظر

ﺳﻪشنبه 24 تیر 1399

سلام در انتها نوشتید شروع کنید اما برنامع ریزی نیست برنامع گذاشته شده یا تا آخر تیر ماه گذاشته می شود ممنون

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 24 تیر 1399

سلام. در بخش  فایل های ضمیمه  

ﺳﻪشنبه 24 تیر 1399

واقعن ممنون مدت زیادی بود ک منتظر برنامه بودم فقط اینک در برنامه ریزیتون گفتین ک پنج درره ینی بقیه ی درسارو لازم نیس تابستون امسال بخونیم😐

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 24 تیر 1399

سلام توضیحات را با دقت مطالعه کنید

ﺳﻪشنبه 24 تیر 1399

سلام ممنون به خاطر راهنمایی های خوب شما برنامه درون سایت نزاشتید کی برنامه درون سایت قرار میگیره از کی باید شروع کنم بابت زحمات شما ممنونم 🌼

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 24 تیر 1399

سلام. اگر کمی دقت کنید برنامه هم قرار داده شده در این مطلب!!!!

ﺳﻪشنبه 24 تیر 1399

فایل ها برای دو هفته هست هفته های بعدی گذاشته میشع به صورت رایگان یا باید تماس برقرار شده ادامع برنامه رو دریافت کنیم

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 24 تیر 1399

سلامم

ﺳﻪشنبه 24 تیر 1399

سلام ببخشید دوتا سوال داشتم اول اینکه بقیه کتاب ها رو باید چیکار کنیم نباید جمع بندی کنیم اگه جمع بندی نکنیم برای سال های بعد انباشته نمیشه و سوال دوم اینکه من عربی چهار درس رو خوندم و تست زدم الان با این برنامه از درس یک دوباره شروع به خوندن کنم یا با یک مشاور برنامه شخصی بنویسم اگه برنامه شخصی بهتره می خواستم هزینه مشاوره رو بدونم 09114580547

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 24 تیر 1399

سلام. توضیحات را با دقت بخونین لطفا

ﺳﻪشنبه 24 تیر 1399

سلام مرسی از سایته خوبتون اگه میشد برای اینکه چ جوری و چ درسایی را مطالعه کنیم که اون رشته موردعلاقه مونا بیاریم به سایتتون اضافه میکردین ممنون میشدم

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 24 تیر 1399

سلام. در بخش جستجوی سایت عبارت  جدول اعداد انسانیها را سرچ کنین

مریم لونجی

ﺳﻪشنبه 24 تیر 1399

سلام ببخشید که زیاد می پرسم و ممنون از پاسخگویی شما من مطالب کامل خوندم اما نوشته نیست کتاب هایی که تو برنامه نیست رو باید چی کار کنیم نخونیم مشکلی پیش نمیادبعد اینکه فقط دوهفته بقیه رو میزارین یا نه اگه نزارین نصفه نمی تونیم بخونیم که بقیه برنامه رو باید چیکار کنیم لطفا بگین که میزارین یا نمی زارین

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 26 تیر 1399

سلام دوست عزیز انسانی!
سؤال های خودتون رو بپرسید البته که به سؤالات ارسالی از بقیه دوستان هم توجه کنید تا ابهامات برطرف شوند.
این برنامه، هر هفته در سایت انسانیها بارگذاری می‌شود و هدیه‌ای است از طرف ما به شما انسانیهای عزیز. 
اگر همراه ما باشید، دروس دیگری از پایه‌ی دهم رو بعد از تموم شدن کتاب‌هایی مثل منطق و علوم و فنون ۱۰، قرار ها خواهیم داد، بنابراین صبر داشته باشید.
شما بر روی دروسی که در برنامه قرار داده‌ایم از الان به قصد کنکور، سرمایه‌گذاری کنید و پیشنهاد می‌کنم برای اطلاع از روش مطالعه دروس علوم‌انسانی، سی‌دی پرواز انسانی ها رو از سایت مشاوران تهیه کنید تا متوجه شوید روش کنکوری خواندن چه تفاوت هایی با رَوش ده سال تحصیلی دارد که  با آن پیش می‌رفتید!

موفق باشید

زینب سلیمی

چهارشنبه 25 تیر 1399

سلام ممنون از راهنمایی های خوب شما من تمامی مطلب های مربوط به برنامه ریزی رو خوندم و دوتا سوال دارم اول کتاب های دیگه رو اگه جمع بندی نکنیم سال بعد دچار مشکل نمی شیم؟!؟کی باید اونها رو جمع کنیم سوال دوم برنامه برای دو هفته است ادامه برنامه رو در سایت می زارید یا صرفا نمونه برنامه ریزی هست و برای برنامه ریزی کامل باید با شما ارتباط بر قرار کنیم و هزینه بپردازیم تا کامل برنامه را دریافت کنیم خواهش می کنم به این دو سوال پاسخ دهید

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 26 تیر 1399

سلام خدمت شما دوست عزیز.
اول از همه خوشحالیم که سایت انسانیها رو دنبال می‌کنید.
در توضیحات برنامه، گفته‌ایم  کاری که در این برنامه انجام می‌دهید  بسیار ارزشمند است و مهم اینه که به‌طور جدی بر روی این دروس در تابستان امسال کار کنید.
منظورم از به‌طور جدی کار کردن چیست؟ 
یعنی علاوه بر پرکاری تستی از منابعی که در کنار کتاب درسی تون دارید و تست‌ها رو تحلیل هم می‌کنید، می‌توانید بر روی آزمون‌های آزمایشی برگزار شده از سال دهم نیز حساب باز کنید، به‌یاد داشته‌باشید که شما در این تابستان به قصد کنکور پیش می‌روید! 

اگر همراه ما باشید، دروس دیگری از پایه‌ی دهم رو بعد از تموم شدن کتاب‌هایی مثل منطق و علوم و فنون ۱۰، قرار ها خواهیم داد، بنابراین صبر داشته باشید.
البته اگر قصد مطالعه و پیشخوانی دروسی از پایه‌ی یازدهم دارید، حتما و حتما با مشاور تخصصی رشته تان این موضوع رو در میان بگذارید. 

دوست عزیز! این برنامه، هدیه‌ی ما در مرکز مشاوره انسانی یار، به شما انسانیهای عزیز است، و رایگان در اختیارتان قرار می‌دهیم.
به دوستان خود اطلاع رسانی کنید. 

امیدوارم بر بلندای موفقیت بایستید. 😊
زینب سلیمی

چهارشنبه 25 تیر 1399

سلام ممنون از زحمات شما من مطالب رو خوندم دو تا سوال دارم که تو مطالب نوشته نیست کتاب های دیگه که تو این برنامه نیست باید چه کار کنیم و دوم اینکه این برنامه بقیشم می زارید یا نمونه هست و کامل رو نمی زارید

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 25 تیر 1399

سلام. پیشنهاد ما برای این تابستان همین کتابهاست. اگر مایل به تغییر یا اضافه کردن اون هستید، حتما با مشاور باید مشورت کنید

چهارشنبه 25 تیر 1399

سلام این برنامه ادامه دارع یا نمونه دو فته هست مطالب رو خوندم درباره این مورد چیزی نگفت لطفا پاسخ بدید اگه ادامه هم میدید با این برنامه پیش بریم

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 25 تیر 1399

سلام. متن توضیحات و کامنت دیگران را قبل از ارسال سوال خودتون مطالعه کنید که سریعتر به جواب برسید

پنجشنبه 26 تیر 1399

سلام ‌‌.برای تابستان دهم به یازدهم روزی چند ساعت باید مطالعه حداقل داشته باشیم؟

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 26 تیر 1399

سلام. برنامه ریزی را که ملاحظه کنید متوجه خواهید شد

پنجشنبه 26 تیر 1399

س من دهم انسانی هستم ک تموم کردم.ازلان دارم شروع میکنم به خواندن.درس هایی مثل جامعه شناسی چزوربایدمطالعه کرد

پاسخ انسانی ها

پنجشنبه 26 تیر 1399

ع !!!!!

در اتاق علمی جامعه شناسی مطالب لازم را میتونین بخونین

پنجشنبه 26 تیر 1399

سلام از تلاش و زحمت های شما متشکرم🌱

پاسخ انسانی ها

جمعه 27 تیر 1399

blush

جمعه 27 تیر 1399

سلام ، عرض ادبببخشید خواهش میکنم ما رو راهنمایی کنید.من و خواهرم به ترتیب رشته ریاضی و تجربی هستیم. هر چقدر که میگردیم هیچ سایتی با این قدرت در رشته خودمون پیدا نمیکنیم و به بچه های انسانی غبطه میخوریم. تو رو خدا ما رو راهنمایی کنید.ملتمسانه ممنونم

پاسخ انسانی ها

جمعه 27 تیر 1399

سلام. نه متاسفانه سایت بخصوصی برای رشته های دیگر نمیشناسیم.

اما حتما در فضای مجازی  حتما میشه پیداکنین

شنبه 28 تیر 1399

سلام من منطق رو درون سال تحصیلی تست زدم و الان می تونم به جای این درس درس دیگه ای رو بخونم یا اینکه حتما باید منطق در تابستان تست و دوباره مطالعه بشه

پاسخ انسانی ها

شنبه 28 تیر 1399

سلام. برای تغییر در برنامه پیشنهادی با مشاور  یا پشتیبانتون مشورت کنید

شنبه 28 تیر 1399

سلام احساس میکنم در ریاضی ضعف دارم و از پس تست بر نمیام البته امتحان نکردم و اینکه نمره ریاضیم نوزده و نیمه ولی تست ها رو سخت پیش بینی می کنم به خاطر همین تو تابستون قصد ریاضی تست زدن ندارم و در یازدهم می خواهم کلاس خصوصی بگیرم به نظر شما باید در تابستان این کتاب رو تست کارکنم و مطالعه کنم

پاسخ انسانی ها

شنبه 28 تیر 1399

سلام. مطالب اتاق علمی ریاضی را با دقت مطالعه کنید

ﺳﻪشنبه 31 تیر 1399

سلام و عرض ادب شرمنده یه سوالی داشتم اینکه ادامه برنامه رو نمیزارین ؟ واقعا نیاز داریم من این دو برنامه رو تموم کردم و منتظر بقیشم

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 1 مرداد 1399

سلام. لطفا راهنما و متن را با دقت بخونین. 

شنبه 4 مرداد 1399

باسلام میخواستم بپرسم که ایا من میتونم کتابای دهم انسانی رو برای کنکور بخونم چون من قراره تغییر رشته بدم از الان چجوری شروع کنم

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 5 مرداد 1399

سلام. حتما با مشاور یا پشتیبانتون درباره این موضوع و تغییر رشته مشورت کنید

شنبه 11 مرداد 1399

سلام وقتتون بخیر و خدا قوت خستخ نباشید.من برنامه رو مرتب دنبال میکنم و بسیار عالی است برای دانش آموزانی مثل ما.بسیار متشکریم ازتون.خواستم بپرسم ادامه ی برنامه رو کی آپلود میکنین؟هفته های سوم و چهارم و ...

پاسخ انسانی ها

شنبه 11 مرداد 1399

سلام. این برنامه برای نمونه هست. راهنما را با دقت بخونین

شنبه 18 مرداد 1399

سلام وقتتون بخیر. ببخشید بقیه برنامه رو از کجا میتونم دریافت کنم؟

پاسخ انسانی ها

شنبه 18 مرداد 1399

سلام خدمت شما دوست عزیز. این برنامه، نمونه بود و شما میتوانید مطابق نوبت های مطالعاتی برنامه، تابستان را اینگونه پیش بروید. 

شنبه 25 مرداد 1399

سلام وخسته نباشید ببخشید یک سوال داشتم برای تست زنی شما میتونید کتابی رو بهم معرفی کنید برای دهم انسانی که میخوام مرور کنم

پاسخ انسانی ها

شنبه 25 مرداد 1399

سلام دوست عزیز 

با شمارۀ 02166975727 داخلی 203 تماس بگیرید. شما را راهنمایی می‌کنند. 

یا وارد سایت مشاوران شوید. 

شنبه 25 مرداد 1399

سلام وخسته نباشید ببخشید این برنامه ریزی که تو سایت هست رو میتونیم توی دوران مدرسه هم اجراش کنیم یا تغیرش باید بدیم

پاسخ انسانی ها

شنبه 25 مرداد 1399

سلام خدمت شما. این برنامه را متناسب با ویژگی های خودتان تغییر دهید. همچنین این برنامه، نمونه و به صورت پیشنهادی است. 

شنبه 25 مرداد 1399

سلام وعرض خسته نباشید ببخشید یک سوال داشتم برای کنکور به چه دروسی اولویت دهیم وابتدا انها رابخوانیم وبعد کدام دروس

پاسخ انسانی ها

شنبه 25 مرداد 1399

سلام خدمت شما. 

لطفا مطلب زیر را بخوانید:

دروس رتبه‌ساز انسانی در کنکور 1400   (متن، لینک دار است.)

برنامه مطالعاتی هفته به هفته تابستان 99 ویژه کنکور1400 

شنبه 25 مرداد 1399

سلام وعرض خسته نباشید ببخشید یک سوال داشتم برای خوندن دروس مخلاصه نویسی ویادادشت جزیات لازم هست

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 26 مرداد 1399

سلام دوست عزیز. 

مطالب زیر را بخوانید

درست خلاصه بنویسید 

خلاصه نویسی کنکور انسانی

(لینک دار است.) 

شنبه 25 مرداد 1399

سلام وعرض خسته نباشید ببخشید یک سوال داشتم ما چه جوری دروس رتبه ساز وغیر رتبه ساز رو توی تابستون بخونیم واینکه اول دروس رتبه ساز ها وبعد عمومی ها ویک سوال دیگه هم دارم اینکه برای کنکور لزوم به خلاصه نویسی وذکر مطالب برای یاد اوری هست واینکه شما چه کتاب های تستی رو برای خوندن معرفی میکنید و برای اوردن رشته ادبیات فارسی دولتی شیراز بیشتر باید روی کدوم دروس تمرکز بیشتر خوندن بکنم و اینکه اگه من با برنامه ریزی که شما در این قسمت قرار دادین به ترتیب که کدوم درورس رتبه ساز یا عمومی رو بخونم توی طی سال تحصلی هم میتونم با این برنامه پیش برم و برای اینکه رتبه زیر هزار بیارم باید چه کار کنم ممنون میشم به سوالم پاسخ بدین

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 26 مرداد 1399

سلام خدمت شما دوست عزیز. این برنامه ریزی به صورت نمونه است و شما می‌توانید متناسب با ویژگی‌های خود تغییراتی را به وجود آورید. 

به شما توصیه میکنیم CD پرواز انسانی ها را از سایت مشاوران تهیه کنید. (متن، لینک دار است.) 

حتما مطالب اتاق علمی سایت را دنبال کنید. ادبیات فارسی  

مطلب برای رتبه زیر هزار چکار کنیم  را بخوانید.

برای تهیۀ کتاب های کمک آموزشی با شمارۀ 02166975727 داخلی 203 تماس بگیرید. 

 

 

شنبه 1 شهریور 1399

سلام؛ متاسفانع من از اول تابستون شروع به خوندن مطالب سال دهم نکردم و امشب تصمیم به شروع گرفتم و الان حدودا پانزده روز تا سال تحصیلی جدید مونده میخوام همه مطالب سال دهم رو جمع بندی کنم و با شروع سال تحصیلی تمام تمرکزم رو بزارم روی دروس یازدهم و جدی بخونمشون میشه کمک کنید از چه راهی برم و این چند روز رو چطوری برنامه ریزی کنم؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 4 شهریور 1399

سلام خدمت شما. لطفا توضیحات برنامه را دقیق بخوانید و با مشاورتان در این زمینه مشورت کنید. 

در طول سال تحصیلی یازدهم، میتوانید مطالعۀ دهم را ادامه دهید.

به منظور تهیۀ کتاب‌های کمک درسی خود با شمارۀ با شمارۀ 02166975727 داخلی 203 الی 205 تماس بگیرید.

چطور تهدید کرونا را به فرصت آموزشی تبدیل کنیم؟

جمعه 16 آبان 1399

سلام من امسال دهمم میخام شروع کنم ب خوندن و قصدم به امید خدا دانشگاه فرهنگیان هست بعد به من گفتن که زبان خارجه هم مهمه ولی در دروساتون هیچی دربارش گفته نشده بعدم من برنامه ریزی قراره بکنم و میخام بدونم حداقل تا چند ماه کافیه تا دهم رو تموم کنم ت تابستون؟

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 19 آبان 1399

سلام به شما 
زبان خارجه کنکور جدا داره اما میتونید ثبت نام کنید و شرکت کنید 
شامل دفترچه عمومی و اختصاصی میشه که عمومی ها :ادبیات عربی دینی و زبان انگلیسی هست که چون این ۴ تا درس مشترک بین همه رشته هاست پس میتونید جواب بدین دفترچه تخصصی هم بسته به اینکه بخواین چه زبانی رو امتحان بدید متفاوته میتونید خود زبان انگلیسی رو انتخاب کنید یا فرانسوی یا روسی 
در مورد تموم کردن دهم هم بستگی به خودتون داره ولی بهترین حالت اینه که تا پایان آذر ماه تمومش کنید 
برای مشاوره بیشتر میتونید سوال هاتون رو کامنت کنید و سی دی پرواز انسانی ها رو تهیه کنید .

نگار رفیقی

ﺳﻪشنبه 31 فروردین 1400

باسلام و خسته نباشید لطفا برنامه ریزی برای جمع بندی دروس دهم و یازدهم بزارین ممنون

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 7 اردیبهشت 1400

سلام به شما 
قراره از تابستان امسال برای کنکوری های عزیز برنامه گذاشته بشه برای دهم و یازدهم 
نگار رفیقی

چهارشنبه 16 تیر 1400

عرض سلام و خسته نباشید ببخشید ادامه برنامه ریزی رو کی داخل سایت قرار میدید؟!خیلی وقته منتظرشیم🥲

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 23 تیر 1400

سلام و عرض ادب بر لینک زیر کلیک کنید تا برنامه مطالعاتی کنکور1401 رابتوانید دانلود کنید

برنامه مطالعاتی تابستان کنکور1401

در صورت نیاز به مشاوره خصوصی با این شماره ارتباط برقرارکنید

09396987020

جمعه 18 تیر 1400

سلام خسته نباشید ببخشید انگار گفتن دروس عمومی در کنکور حذف میشه و میتونیم جواب ندیم اگه اینجوری باشه یعنی تاریخ زبان جغرافیا وقت نزاریم بیشتر تمرکز روی درستی اختصاصی باید باشه؟؟

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 28 تیر 1400

سلام به شما 
بله خبر رو شنیدم فعلا مشخص نیست که دقیقا منظور از حذف دروس عمومی به چه نحوی هست اما اگرم بخوان دروس عمومی رو حذف کنن منظور ادبیات، عربی، دینی و زبان هست و در نتیجه تاریخ و جغرافی دروس تخصصی رشته انسانی هستند و باید مطالعه بشن. در حال حاضر به فکر حذف هیچ درسی نباشید خبر ها رو پیگیری میکنیم و حتما براتون قرار میدیم 
نگار رفیقی

دوشنبه 11 مرداد 1400

سلام خسته نباشید.. ببخشید ی سوال داشتم: من نابینا هستم و به جز کتابهای درسی کتابه تست تهیه نکردم چون کتابهای تست به خط بریل وجود نداره, به نظرتون اگر فقط کتابهای درسی را مطالعه کنم نمیتونم رتبه ی خوبی در کنکور داشته باشم??? و با توجه به شرایطی که من دارم میشه راهنماییم کنید که چه طور برای کنکور درس بخونم???و یه سوال دیگه مطالبی که شکلی یا نمودار و جدول یا تصویر هست.. چون نیاز به دیدن داره من نمیتونم به این سوالات پاسخ بدم, میشه راهنماییم کنید که برای کنکور چه طوری به مطالب حفظیه کتابها کاملا مسلط باشم???و ی سوال دیگه: من دارم توی یک مدرسه ی عادی درس میخونم و توی دانشآموزها فقط من نابینا هستم.. معدله سال دهمم شد هجده با این که من روزی 12 ساعت درس میخوندم, اما معدلم شد 18, حالا من میخوام معدله سال یازدهمم بیشتر بشه باید چی کار کنم???

پاسخ انسانی ها

چهارشنبه 20 مرداد 1400

سلام دوست عزیز و خوبم، برای مطالعه دروسی که در بودجه بندی کنکور میاد، مطالعه کتاب خوب هست و تقریبا میشه گفت ۶۰ الی ۷۰ درصد بودجه بندی کنکور رو شامل میشه اما تست زنی فراوان و مرور اون تست ها خیلی می تونه به شما کمک کنه که بیشتر برای کنکور آماده بشید.
اما این مطلب را فراموش نکنید که شما توانایی تست زدن را دارید.
راه اول به فرض اگر مادرتون، خواهر، برادر یا رفیقی کسی هست که در کنار شما و پا به پای شما درس بخواند می توانید از وجود ایشان استفاده کنید و تست بزنید و باهم رفع اشکال کنید اما خب داخل کنکور از همان بودجه بندی دروس سه سال آخر دوره متوسطه دوم می آید و جای نگرانی نیست اما خب کار شما کمی سخت می شود ولی ممکن است
راه دوم اینکه می توانید از کتب تستی که فایل صوتی به همراه دارد استفاده نمایید یعنی با خواندن هر یک تست شما پاسخ مربوطه رو باتوجه به صوتی که خوانده شد بزنید کار کمی سخت هست اما شدنی می باشد.
شما باید چندین بار این کتاب ها را مرور کنید؛ نکات کلیدی و مهم را از داخلش در بیاورید، عبارات و جملاتی که فکر می کنید خیلی مهم هستند و دبیر
شما روی آن ها خیلی تاکید داشتند تمرکز کنید و یک جزوه ای از تمام نکات و خلاصه برداری ها و جملات و عبارات مهم رو در قالب فایل صوتی در بیاورید و مدام مرور کنید.
این کار را برعهده مادر یا از دیگر اعضای خانواده خود قرار دهید به آن ها بگوئید براتون به شکل صوتی ضبط کنن و شما مدام به شکل موسیقی در خانه گوش دهید. یادتان باشد تمام نکات و کلید واژه ها در فایل صوتی قرار بگیرد و حتی در صورت امکان متن کتاب کامل به شکل فایل صوتی در بیاورند که فکر می کنم در نت هم وجود دارد اگر سرچ کنند.
اگر‌ رشته تون انسانی هست در کامنت های بعدی بگید تا همکاران بنده لینک یا آدرس سایت رو برای شما قرار بدن تا با شیوه مطالعاتی دروس انسانی آشنا شوید و بهتر بتواند کمک تان کند.
فقط یادتان باشد با برنامه ریزی منظم جلو بروید و چون شما تنها کتاب و فایل های صوتی ضبط شده را دارید باید خیلی مرور کنید و حتما خلاصه نویسی هم انجام دهید تا ماه های آخر کنکور همان فایل های صوتی جزواتی که ضبط کردید را گوش دهید و مدام تکرار و تمرین کنید.
برای دو پرسش آخر من پیشنهاد می کنم سری به سایت کانون قلم چی بزنید زیرا آنطور که مشخص است به افراد داری شرایط خاص بسیار اهمیت داده شده پس پینشهاد می کنم برای دریافت کتاب هایی که دارای فایل صوتی هستند و بقیه پرسش هایی که دارید به این سایت مراجعه نمایید : 

بر برنامه‌های ویژه گروه نابینایان بنیاد قلم چی برای نوروز 98 کلیک کنید.

زینب سماورچی طهرانی ✨

شنبه 23 مرداد 1400

سلام خسته نباشید.. واقعا از راهنماییهای شما متشکرم.. و امیدوارم همین طور که مشکله من را حل کردید خدا هم همیشه یار و نگهدارتان باشدو این که گفته بودید در کامنتها بگم رشته ی تحصیلیم چیه? رشتم انسانیهو در آخر به شما و همکارانه گرامیتون خدا قوت میگم

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 31 مرداد 1400

smileysmileysmiley

نظر شما چیست؟