برنامه مطالعاتی تابستان کنکور1401

برنامه مطالعاتی تابستان کنکور1401

مشاوران انسانی یار با توجه به استقبال شما عزیزان  در خصوص برنامه های مطالعاتی سال گذشته ، تصمیم دارند از 18تیرماه برنامه مطالعاتی هفته به هفته برای شما کنکوری های 1401 ارائه کنند و تا پایان شهریور همراه شما باشند. درباره منطق و ویژگی های این برنامه در ادامه مطلب توضیحات بیشتری خواهیم داشت.

امسال سعی کردیم که ویژگی های خوب برنامه را افزایش و نقاط ضعف آن را برطرف کنیم و برنامه بهتری در اختیار شما داوطلبان عزیز کنکور 1401 قرار دهیم.

ویژگی های کلی برنامه مطالعاتی تابستان کنکور 1401

ارائه برنامه هفتگی تابستان تا 26شهریور

مطالعه دروس رتبه ساز و پیش نیاز تا آخر تابستان

ساعت مطالعاتی کم

قابلیت شخصی سازی برنامه براساس ویژگی های خودتان

منابع

منابع برنامه تابستان امسال کتاب های جامع انتشارات مشاوران آموزش و کتاب های مبحثی هستند که هم برای دوستانی که با توجه به آموزش مجازی درس ها را خوب نتوانستند دنبال کنند و هم آن دسته از دانش آموزانی که در طول دو سال گذشته کنکوری نیز مطالعه کرده اند مفید خواهد بود.

حداکثر چند ساعت؟

در طول برنامه نهایت تلاش خود را کردیم تا بیشتر از 5 ساعت در روز مطالعه نداشته باشید و بتوانید باقی زمان را به فعالیت های دلخواهتان برسید. براساس همین ویژگی پیش بینی می‌کنیم تا هفته آخر برنامه بین 25تا30ساعت در طول هفته مطالعه مطالعه داشته باشید.

آزمونک

نکته بسیار مهمی که باید انجام دهید، آزمون زدن است. آزمون زدن باعث می‌شود مطالبی را که یاد گرفته اید استفاده کنید و زمانی که از مطالعه‌تان استفاده کرده باشید دیرتر فراموش می‌کنید. لزوما نباید برای اینکه مبحثی را بتوانید در خاطر نگه دارید، آن را بارها و بارها بخوانید؛ بلکه تست زدن و تمرین حل کردن است که باعث تثبیت مطالب در ذهن شما می‌شود.

( در مورد خواص آزمون و حل تمرین های مشابه امتحان مطلبی جداگانه نوشته و حتما لینک آن را قرار می‌دهم).

بعد از یک هفته مطالعه و تمرین و پرکاری تستی برای تثبیت مطالب و مباحثی که خواندید هم میتوانید آزمون های آنلاین شرکت کنید و هم راه کم هزینه تری را می‌توانید پیش بگیرید؛ در حین حل و پاسخ دادن به تست ها، هر تستی را با شک زیاد حل می‌کنید،غلط پاسخ می‌دهید، احتمال می‌دهید این تست فراموشتان شود و یا نکته ای که در تست هست برایتان مفید بوده و می‌خواهید دوباره به سراغ آن بروید را علامت بزنید یا در دفتری جداگانه سوالات را بنویسید و نام آن دفتر یا پوشه را آزمونک بگذارید.  در زمانی که پایان هر هفته برای آزمونک تعیین شده مانند امتحان آن تست ها را دوباره پاسخ دهید و پاسخ های خودتان را تصحیح کنید.

enlightened اگر حس می‌کنید حتی بعد از آزمون هفتگی ممکن است تستی را دوباره فراموش کنید، در آزمون دو هفته بعدتان هم دوباره آن سوال را قرار دهید. انجام دادن این کار در تابستان که کمتر درگیر مدرسه و تکالیف آن هستید بسیار راحت تر است تا در طول سال تحصیلی. سعی کنید دفتر را بر اساس ترتیب دروس در کنکور انسانی تهیه کنید (ادبیات عمومی، عربی، دین و زندگی، زبان انگلیسی، ریاضی و آمار، اقتصاد، ادبیات تخصصی یا همان علوم و فنون ادبی، تاریخ و جغرافی، جامعه شناسی، فلسفه و منطق و روان شناسی) و اگر در دفتری جداگانه یادداشت نمی‌کنید در زمان آزمونک بر اساس ترتیب دفترچه کنکور پیش بروید.

همش قرار نیست درس باشه!!wink

 

درست است که کنکور اهمیت دارد اما به این معنا نیست که کل زمان تابستان خود را مانند یک ربات درس بخوانید و تست بزنید. این کار نه تنها موفقیت برای شما ندارد، بلکه بشدت خسته و بی‌حوصله می‌شوید و دیگر دلتان نمی‌خواهد درس بخوانید و درست زمانی که باید نهایت انرژی خود را برای بهترین نتیجه به کار ببندید، دیگر به برنامه توجهی نمی‌کنید و از درس خواندن دست می‌کشید.

بهترین راه‌حل این موضوع ایجاد تعادل در برنامه مطالعاتی است. این برنامه ساعت های مطالعاتی کمی دارد _ مسلما از هیچ کس انتظار نمی‌رود در تابستان روزی 10 ساعت درس بخواندتا شما بتوانید در کنار استراحت تابستانه  برای کنکور آماده شوید و درس های مهم و رتبه ساز را شروع به خواندن کنید. یک روز هم کاملا آزاد هستید که هیچ درسی در آن روز نیست و می‌توانید کلاس های دیگر شرکت کنید و یا در خانه ورزش کنید، کتاب بخوانید، با دوستان و خانواده وقت بگذرانید و هر کاری که به شما انرژی دهد تا با حال خوب برنامه‌تان را پیش ببرید. آن یک روز تعطیل را می‌توانید بر اساس برنامه خود تغییر دهید؛ لزوما مجبور نیستید اگر در برنامه سه‌شنبه را روز آزاد قرار دادیم شما هم فقط سه‌شنبه ها آزاد باشید. خصوصیت برنامه ما قابلیت شخصی سازی آن بر اساس شرایط فردی شما است.

قراره همه دهم و یازدهم رو تو تابستان بخوانیم؟

 

  • خیر. اول از همه دروسی که رتبه ساز اند را قرار می‌دهیم که شامل اقتصاد و روان شناسی و منطق هستند. این درس ها به دلیل تک کتاب بودنشان مورد توجه اکثر داوطلبان کنکور انسانی است؛ پس مهم است که از همین ابتدا در برنامه باشند. سپس درس ریاضی، زبان، عربی و ادبیات و دین وزندگی را خواهیم داشت. این چهار درس به زمان بیشتری برای مطالعه احتیاج دارند و پیش نیاز پایه دوازدهم شما هستند؛ اگر اشکال پایه ای در این دروس داشته باشید یادگیری مباحث دوازدهم برایتان سخت خواهد بود.
  • اینکه در تابستان شروع کنید بسیار کمک کننده است زیرا شرایط مدارس هنوز مشخص نیست و اگر حضوری شود مسلما زمان کمتری برای مطالعه پایه در سال تحصیلی دارید.

اهمیت کتاب مبحثی برای رتبه برتر شدن

کتاب های مبحثی در واقع مباحث مهم، پرتکرار و پرسوال کنکور را پوشش می‌دهند. برای زدن تست های قرابت یا درک مطلب زبان و یا حتی آرایه های ادبی نیاز به تمرین مداوم و تست زنی زیاد دارید تا از پس پرسش های کنکوری آن بر بیایید. به همین دلیل این کتاب ها با عنوان کار مهارتی در برنامه شما جای داده شده است. حتی اگر قصد ندارید در تابستان برای کنکور و مطالعه کنکوری زمان بگذارید؛ پیشنهاد می‌کنم کار مهارتی ها را انجام دهید.

واحد مطالعه آزاد

در نهایت این واحد در برنامه برای کسانی است که قصد دارند در زیرگروهی خاص شرکت کنند و درصد آن درس را به بالاترین سطح ممکن در بین سایر دروسشان برسانند،( این بخش در هفته ی سوم یا چهارم به برنامه اضافه می‌شود)برای مثال می‌خواهید حقوق قبول شوید و ضریب درس عربی بسیار در زیر گروه یک تاثیرگذار است و هرچه قدر درصدتان بالاتر باشد احتمال قبولی شما افزایش پیدا می‌کند. در این بخش می‌توانید کتاب های دیگری که سطح تست هایشان بالاتر و مناسب پرکاری تستی هستند استفاده کنید. مانند؛ مجموعه کتاب های تیزشیم   برای آن درس بخصوص تمرین تستی داشته باشید و نت برداری و خلاصه نویسی و نکته برداری نیز فراموش نشود!laugh

یادآوری دوستانه

در طی انجام این برنامه مراقب سلامت جسمی و روانی خود باشید و هیچوقت فراموش نکنید که کنکور همه زندگی نیست و فرصت ها هیچوقت تمام نمی‌شوند و فقط دانشگاه رفتن آینده شما را تضمین نخواهد کرد.

حتما سوالات خودتان را راجب برنامه و روش مطالعه درس ها برای ما کامنت کنید تا در اسرع وقت پاسخگو شما باشیم.

با آرزوی بهترین اوقات تابستانی برای شما

نگار رفیقی شقایق ذکری امیر

(به فایل ضمیمه مراجعه کنید)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فایل های ضمیمه

برنامه مطالعاتی هفته اول تابستان کنکور1401

برنامه مطالعاتی هفته دوم تابستان کنکور1401

برنامه مطالعاتی هفته سوم تابستان کنکور1401

برنامه مطالعاتی هفته چهارم

برنامه مطالعاتی هفته پنجم تابستان کنکور1401

برنامه مطالعاتی هفته ششم تابستان کنکور1401

برنامه مطالعاتی هفته هفتم تابستان کنکور 1401

برنامه مطالعاتی هفته هشتم تابستان کنکور 1401

برنامه مطالعاتی هفته نهم تابستان کنکور 1401

برنامه مطالعاتی هفته دهم تابستان 1401

49 نظر

یکشنبه 20 تیر 1400

ممنون

یکشنبه 20 تیر 1400

یعنی هر هفته اول هفته برنامه را ارائه میدین؟؟

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 22 تیر 1400

هر هفته برنامه جدیدی بارگذاری می شود.

 

دوشنبه 21 تیر 1400

از این متن تحت تاثیر قرار گرفتم و مفید بود ممنون

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 22 تیر 1400

خیلی ام عالیlaugh

ﺳﻪشنبه 22 تیر 1400

تا پایان تابستان کل پایه دهم و یازدهم تمام میکنیم با این برنامه؟

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 28 تیر 1400

سلام به شما 
تلاشمون اینه که پایه دهم رو تموم کنیم و تا نیمه پایه یازدهم پیش بریم تا در طول سال تحصیلی فقط واحد های دوره و مرور دهم و یازدهم قرار بدیم براتون 
نگار رفیقی

ﺳﻪشنبه 22 تیر 1400

عذر میخوام این برنامه رو میتونیم براساس آزمون های آزمایشی شخصی سازی کنیم؟

پاسخ انسانی ها

شنبه 26 تیر 1400

سلام به شما 
بله میتونید تاریخ ازمون هاتون رو مشخص کنید و بعد براساس بودجه بندی اون آزمون درس ها رو در هفته بذارید 
نگار رفیقی

ﺳﻪشنبه 22 تیر 1400

سلاممیشه لطفا یه مقاله برای کسایی که کنکوری ۱۴۰۰ بودن و میخوان پشت کنکور بمونن در مورد اینکه تفاوتای کتاب ها کنکوری های ۱۴۰۰ با کتاب های کنکوری های ۱۴۰۱ بنویسیدتا ما بفهمیم کجای کتابامون نسبت به کنکور۱۴۰۱ تغییر داشته و با توجه به تغییرات مطالعه کنیمممنون🌹

پاسخ انسانی ها

شنبه 26 تیر 1400

سلام به شما 
بله حتما یه مقاله براتون مینویسیم

smiley

پنجشنبه 24 تیر 1400

هر آزمونک چن تا تست رو باید شامل شه؟

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 28 تیر 1400

سلام به شما 
بستگی داره که چند سوال رو علامت زده باشین و بخواین توی آزمونک قرار بدین ولی پیشنهاد میکنم از هر واحدی که طی هفته خوندین حداقل ۵ سوال توی ازمونک قرار بدین. 
نگار رفیقی

پنجشنبه 24 تیر 1400

سلام ایا منابع 1401 انسانی تغییر کرده ؟

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 28 تیر 1400

سلام به شما 
در حال تهیه لینک منابع ۱۴۰۱ هستیم که در سایت فروش کتاب ها قرار بدیم 
اما در حالت کلی کتاب های جامع انتشارات مشاوران آموزش منبع برنامه مطالعاتی هستند و اگه بخوام طبق کتاب درسی ها بگم : کتاب های چاپ ۹۸ پایه دهم کتاب های چاپ ۹۹ پایه یازدهم و کتاب های چاپ امسال(۱۴۰۰) پایه دوازدهم منابع کنکور انسانی ۱۴۰۱ هستند
نگار رفیقی

جمعه 25 تیر 1400

سلام داخل برنامه هست مثلا اقتصاد مطالعه رو به صورت یادآوری انجام دهید یعنی چی؟!

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 28 تیر 1400

سلام به شما 
شما در پایه دهم اقتصاد رو خوندین و امتحان دادین پس الان که تایم مطالعه براش میذارین در حد یادآوری نکات باشه و نمیخواد زمان زیادی بذارین بیشتر تست بزنید و مطالب رو با تست زنی یاد بگیرید. 
اساس این برنامه اینه که بیشتر در فرایند تست زنی یادگیری صورت بگیره چون در حافظه باقی میمونه 
نگار رفیقی

جمعه 25 تیر 1400

سلام من کنکور ی۱۴۰۰هستم و چند تا سوال دارم۱ از کتاب های مشاوران پارسال که تهیه کردم میتونم استفاده کنم یا نه؛ اصلا تغییری داره؟؟!!۲ من از کی شروع بخوندن کنم چون هنوز تکلیفم مشخص نیست، ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 28 تیر 1400

سلام به شما 
ویراست جدید داشتن اما تغییرات کتاب درسی ها طوری هست که بتونین استفاده کنید باز هم سعی میکنم چک کنم و براتون مطلب تهیه کنم
با توجه به اینکه تازه ۲۰ روز هست کنکور دادین و به احتمال زیاد درگیر مدرسه نیستین میتونین از شهریور شروع کنید و بیشتر زمانتون رو روی دروسی بذارید که ضعف داشتین 
پیشنهاد میکنم تا زمان اعلام نتایج صبر کنید شاید با رتبه ای که کسب کردین دانشگاه و رشته دلخواهتون قبول شید 
نگار رفیقی

شنبه 26 تیر 1400

این متن خیلی خوب و تاثیر گزار بود

شنبه 26 تیر 1400

سلام وقتتون بخیر ببخشید من الان برنامه مطالعاتی شما رو دیدم . به نظرتون از برنامه هفته پیش شروع کنم و یک هفته عقب باشم یا از همین هفته دوم شروع کنم ؟

پاسخ انسانی ها

شنبه 2 مرداد 1400

سلام به شما 
اگه میتونین از همین هفته شروع کنید و واحد های قبلی رو در قسمت واحد جبرانی بخونید 
اگر هم تایم مطالعه براتون زیاد میشه میتونین از هفته اول شروع کنید و پیش برید 
نگار رفیقی

شنبه 26 تیر 1400

برنامه کجا فرستاده میشه و اینکه مشاوزه ندارین؟؟

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 27 تیر 1400

سلام و عرض ادب برنامه در بخش انتهای مطلب برای دانلود به صورت رایگان قرار دارد

در صورت نیاز به مشاوره خصوصی با این شماره ارتباط برقرار کنید: 09396987020

 

شنبه 26 تیر 1400

الان برنامه رو از کجا بیارم

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 27 تیر 1400

در قسمت انتهای مطلب،در فایل ضمیمه برنامه مطالعاتی هر هفته وجود دارد

"شقایق ذکری امیر"

دوشنبه 28 تیر 1400

سلام وقتتون بخیر ببخشید من تازه برنامه شما رو دیدم از برنانه هفته اول شروع کنم تا آخر تابستون و یک هفته عقب باشم یا از همین الان با برنامه جلو برم ؟؟

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 5 مرداد 1400

سلام به شما 
اگر میتونید در واحد های جبرانی واحد های  هفته های پیش رو قرار بدین و مطالعه کنین از همین هفته شروع کنید اما اگر براتون سخت میشه و واحدهای مطالعاتی براتون زیاد میشه و نمیتونین بخونین از هفته اول شروع کنید. مشکلی نداره یه هفته عقب بیفتید حجم زیادی رو از دست ندادین . 
میتونین عقب افتادگی هاتون رو در واحد های جبرانی برسونین 
نگار رفیقی

ﺳﻪشنبه 29 تیر 1400

سلام من چاپ های 1400 کتاب جامع انسانی مشاوران رو همه رو دارم یعنی روی همش زده کنکور 1400 به جز جامعه12 و فلسفه 12 این دو رو هنوز نخریدم میخواستم بدونم کدوم منابع رو تغییر بدم و تغییرات اونقدر زیاد هست که مثلا اگه کسی ندونه خیلی تاثیر بزاره رو رتبش؟

پاسخ انسانی ها

شنبه 2 مرداد 1400

سلام به شما 
جامعه و فلسفه رو چاپ جدید تهیه کنید ولی از بقیه کتاب های ۱۴۰۰ میتونین استفاده کنین تغییراتش زیاد نبوده و مشکلی براتون پیش نمیاد 
نگار رفیقی

چهارشنبه 30 تیر 1400

سلام برای هر واحد مطالعاتی باید چند تست بزنیم؟ در واحد هایی که باید یک درس را بخوانیم همه تست های آن درس را باید بزنیم؟

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 5 مرداد 1400

سلام به شما 
برای هر واحد بستگی به میزان تست و سختی و آسانی اون مبحث برای شما باید تست بزنید. اما در کل سعی کنید حداقل ۳۰ تست رو در هر واحد مطالعاتی بزنین( توی دروسی که حل مسئله دارن مثل ریاضی و اقتصاد ۲۰ تست هم خوبه) 
راجب همه تست ها هم اگه تعداد تست های یک درس زیاد باشه و زمان کمی هم از واحد مطالعاتی تون مونده باشه میتونین تست ها رو مضربی جواب بدین ( مضرب ۳ یا ۴ ) در واقع سه تا در میان یا ۴ تا در میان. فرض کنید یک درس ادبیات ۶۰ تا تست داره و شما فقط ۳۰ دقیقه وقت دارین ؛ در این حالت اگه ۱۵ یا ۲۰ تست رو به صورت مضربی جواب بدین کافیه. 
نگار رفیقی

جمعه 1 مرداد 1400

سلام ببخشید واسه پشت کنکوری ها برنامه ندارید؟

پاسخ انسانی ها

شنبه 2 مرداد 1400

سلام به شما از برنامه تابستان کنکور ۱۴۰۱ میتونین استفاده کنین 
نگار رفیقی

شنبه 2 مرداد 1400

سلام خسته نباشید ببخشید برنامه هفته سوم چرا بارگذاری نشده ؟!

پاسخ انسانی ها

شنبه 2 مرداد 1400

سلام خسته نباشید،بارگذاری شده است.

laugh

شنبه 2 مرداد 1400

ممنون

پاسخ انسانی ها

شنبه 2 مرداد 1400

laughممنون از توجه شما

شنبه 2 مرداد 1400

ممنون

شنبه 2 مرداد 1400

ممنون

پاسخ انسانی ها

شنبه 2 مرداد 1400

yesyesسلامت باشین

 

شنبه 2 مرداد 1400

ممنون

پاسخ انسانی ها

شنبه 2 مرداد 1400

smileyممنون از انرژی خوبتون خوشحالیم ک راضی هستین

 

شنبه 2 مرداد 1400

ممنون

پاسخ انسانی ها

شنبه 2 مرداد 1400

خوشحالیم ک راضی هستینangel

شنبه 2 مرداد 1400

ممنون

پاسخ انسانی ها

شنبه 2 مرداد 1400

yesممنون از انرژی خوبی ک میدینlaugh

"شقایق ذکری امیر"

"نگاررفیقی"

شنبه 2 مرداد 1400

ممنون

پاسخ انسانی ها

شنبه 2 مرداد 1400

heart

شنبه 2 مرداد 1400

ممنون

پاسخ انسانی ها

شنبه 2 مرداد 1400

smileysmileysmileyخواهش می کنیم.

 

ﺳﻪشنبه 5 مرداد 1400

سلام خیلی ممنون بابت برنامه ، من برنامه رو تازه دیدم حالا که میخام ازش استفاده کنم از هفته اول شروع کنم یا هفته سوم؟؟

پاسخ انسانی ها

ﺳﻪشنبه 5 مرداد 1400

سلام به شما 
خوشحالیم که براتون مفید بوده 
اگه میتونین تو واحد های جبرانی واحد های مطالعاتی دو هفته پیش رو جا بدین و مطالعه کنین از هفته سه شروع کنین 
اما اگه سختتون میشه و زمان مطالعه براتون زیاد میشه از هفته اول شروع کنین و پیش برین چون زیاد نگذشته و میتونین با برنامه هماهنگ بشین 
نگار رفیقی

جمعه 8 مرداد 1400

سلام خسته نباشید ممنون از برنامه ی مطالعاتی خوب تونمن از شنبه ی این هفته میخوام طبق برنامه پیش برم هفته ی اول و دوم رو توی واحد جبرانی بذارم و از هفته ی سوم شروع کنم؟

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 15 شهریور 1400

سلام به شما 
خوشحالیم که براتون مفید بوده . بله این شروع خوبی هستش به همین شکل شروع کنید و پیش برید اما زیاد هم به خودتون سخت نگیرید و سعی کنید ساعت مطالعه تون خیلی هم برای اول کار زیاد نباشه که زده بشید. 
نگار رفیقی

دوشنبه 11 مرداد 1400

سلام ببخشید درسای علوم و فنون جامعه شناسی جغرافی تاریخ رو تو برنامه قرار نمیدید؟

پاسخ انسانی ها

جمعه 5 شهریور 1400

سلام به شما 
بله قرار میدیم اصلا نگران نباشید این دروس از اهمیت بیشتری از نظر پیش نیاز بودن دارن و همچنین حجم بالایی که و استمرار توی یادگیری اول از همه گذاشته شدن اما دروسی که میگین چون یه مقدار هم حافظه هستن از مهر ماه وارد برنامه میشه 
نگار رفیقی

دوشنبه 11 مرداد 1400

سلام ببخشید ی سوال ذهنمو درگیرکرده من تجربی نظام قدیم هستم اما میخوام انسانی نظام جدید کنکور بدم .کار خاصی باید بکنم؟ توی ثبت نام باید چیکارکنم که بدونن من نطام جدید میخوام کنکور بدم

پاسخ انسانی ها

جمعه 5 شهریور 1400

سلام به شما 
دیگه کنکور نظام قدیم نداریم اصلا 
ولی توی فرمی که باید پر کنید نیاز دارید هر جا که اطلاعات نظام قدیم رو خواسته پر کنید( معدل دیپلم، معدل پیش دانشگاهی، نظام آموزشی که توش درس خوندین) 
کار سختی نیست کاملا مشخصه زمان ثبت نام برای کنکور که اعلام میشه باید اقدام کنید 
نگار رفیقی

جمعه 15 مرداد 1400

سلام خسته نباشیدممنون از برنامه مفیدتونمن از امروز برنامه شمارو دیدم وتاالانم برای کنکور شروع نکردم ولی تمام کتاب های انتشارات شمارو دارم برای شروع از هفته چندم شروع کنم؟ممنونمدرضمن کتابهاتون که تهیه کردم نوبت چاپشون سال۱۴۰۰هست درست خریدم؟

پاسخ انسانی ها

جمعه 5 شهریور 1400

سلام به شما 
خوشحالیم که همراه شدید با برنامه و براتون مفید بوده 
از هفته اول شروع کنید، اگر سختتون نیست و خسته نمیکشید در واحد های جبرانی هم درس بخونید تا از برنامه عقب نیفتید ؛ اگه که فارغ التحصیل هستین و مدرسه ندارید از مهر ماه نیاز نیست عجله کنید و توی واحد های جبرانی درس بخونید اما اگه مدرسه میرید سعی کنید از جبرانی ها هم برای مطالعه واحد های جدید استفاده کنید . 
بله کتاب ها رو هم درست تهیه کردید 
هر سوالی داشتید در طی برنامه کامنت بذارید و برنامه رو به دوستانتون هم معرفی کنید 
با آرزوی موفقیت برای شما 
نگار رفیقی

شنبه 16 مرداد 1400

سلام. بعد از پایان تابستان، از اول سال تحصیلی جدید، برنامه برای مطالعه و مرور دهم و یازدهم و دوازدهم در سایت قرار میدهید؟

پاسخ انسانی ها

جمعه 5 شهریور 1400

سلام به شما 
بله حتما برنامه برای طی سال تحصیلی هم قرار میدیم 
فعلا ساختارش مشخص نیست که قراره از ادامه برنامه تابستون باشه یا از صفر شروع بشه اما نگران نباشید ما شرایط همه رو در نظر میگیریم و راهنمایی های لازم رو میکنیم 
نگار رفیقی

شنبه 16 مرداد 1400

سلام به همه مشاورین دوست داشتنی سایت، یه مشکلی دارم ممنون میشم کمکم کنید برنامتون خیلی راحته مخصوصا هفته اولش ، ولی من نمیدونم چرا نمیتونم درس بخونم کتاب تست اینا هم ندارم و فقط از کتاب درسی استفاده میکنم ،خیلی دوست دارم این تابستون درسامو بخونم ولی نمیدونم چرا نمیتونم، همش میگم فردا ، دو ماه گذشته من هنوز شروع نکردم ،خیلی نگرانم لطفا کمکم کنید

پاسخ انسانی ها

جمعه 5 شهریور 1400

سلام به شما دوست عزیز 
خب اول اشتباه میکنید کتاب تست تهیه نکردید خیلی مهم هستن توی توضیحات قبل از برنامه در مورد اهمیت تست زدن و تاثیرش روی یادگیری گفتم 
اینکه همش عقب میندازید بخاطر این میتونه باشه که عمیقا احساس نیاز برای درس خوندن نکردید یا اینکه اصلا شروع هم نکردید 
هر کاری شروعش سخته همین برنامه نوشتن کلی زمان میبره که شروع کنیم اما بعد توی هفته شوم و چهارم روی روال میفتیم و انجامش میدیم 
درس خوندن و با برنامه پیش رفتن هم همینه اتفاقا هفته اول و دوم به همین خاطر سبک چیده شده. 
سختیش شروع هستش 
پیشنهاد دوستانه من: اتاقتون رو مرتب کنید و یه جا برای درس خوندن آماده کنید و اولین واحد رو شروع کنید به روخونی کردن ، دومین واحد رو هم همین طور و تمام تلاشتون رو بکنید اگه نوشته شده ۷۵ دقیقه واقعا همون قدر پای اون روخونی ساده هم زمان بذارید 
نا خودآگاه واحد سوم رو دلتون میخواد خیلی دقیق و نکته ای بخونید 
و از هفته اول هم شروع کنید مشکلی نیست به خودتون فشار نیارید. 
و در آخر برای کاری که میخواید انجام بدید انگیزه و هدف داشته باشید این دوتا عامل شروع و ادامه دادن مسیر هستش 
حتما برامون کامنت بذارید و از احوالتون و پیش روی تون با برنامه بهمون بگید 
موفق باشید 
نگار رفیقی

چهارشنبه 20 مرداد 1400

سلام وقت بخیر من کنکوری 1400 بودم‌ الان قصد دارم 1401 شرکت کنم آیا می تونم از شهریور ماه این برنامه رو شروع کنم؟

پاسخ انسانی ها

جمعه 5 شهریور 1400

سلام به شما 
بله هیچ مشکلی نیست تا اون موقع استراحت کنید و از شهریور از هفته اول برنامه شروع کنید 
شما چون درگیر امتحانات و درس خوندن طی سال تحصیلی نیستین مشکلی ندارین و میتونید پیش برید نگران نباشید که عقب میفتید توی دی ماه جبران میکنید. 
نگار رفیقی

شنبه 23 مرداد 1400

سلام خداقوت ممنون از برنامه هاتون و ممنون از مشاوره هاتون فقط یک سوال دادم اینکه از چ تاریخی برنامه های نیمه دوم سالو میزارید

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 8 شهریور 1400

سلام به شما 
احتمال خیلی زیاد از هفته دوم یا سوم مهر شروع میکنیم به بارگزاری برنامه های سال تحصیلی ۱۴۰۱ 
اما توی پیج و کانال سایت اعلام میکنیم 
نگار رفیقی

شنبه 23 مرداد 1400

سلام من رشته تجربی بودم و اشنایی زیادی با انسانی ندارم الان من ی کتاب جامع عربی مشاوران نوشته سهیلا خاکباز و امینه کارامد دارم میخواستم بدونم این کتاب هم تخصصی هست هم عمومی ؟ و برای آزمونک و یا کنکور از کجا بدونم کدوم درسها عربی تخصصی هست کدوم عمومی؟

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 8 شهریور 1400

سلام به شما 
روی کتاب اگه نوشته عربی انسانی جامع کنکور برای کنکور انسانی میتونید مطالعه کنید ولی اگه عربی عمومی هستش نه( مباحث کمی توی عربی انسانی بیشتر هستن) 
کل سه کتاب عربی دهم و یازدهم و دوازدهم منبع سوالات عربی عمومی و عربی تخصصی کنکور انسانی هستند 
شما این سه کتاب رو بخونید هم عربی عمومی خوندید و هم تخصصی 
من لینک کتاب عربی انسانی جامع کنکور رو هم براتون میذارم اگه خواستین تهیه کنید

بر عربی انسانی جامع کنکور کلیک کنید.

نگار رفیقی

جمعه 29 مرداد 1400

سلام .من پشت کنکوری ام و قراره برای کنکور 1401بخونم میخواستم بپرسم آیا برای کنکور 1401برنامه خواهید گذاشت یانه؟؟واینکه اگر خواسته باشم کتاب تست مشاوران را برای کنکور 1401بگیرم هم دهم و یازدهم و دوازدهم جمعا چقدر خواهد شد وچگونه باید سفارش بدم؟؟

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 8 شهریور 1400

سلام به شما بله برنامه رو توی سایت قرار دادیم لینکش رو براتون میذارم ادامه این برنامه رو هم میذاریم نگران نباشید

این لینک برنامه بر  برنامه مطالعاتی تابستان کنکور1401 کلیک کردم.

 میتونید کتاب جامع ها رو برای کنکور ۱۴۰۱ از سایت بر"انتشارات مشاوران آموزش"  کلیک وخرید کنید.

نگار رفیقی

جمعه 29 مرداد 1400

سلام این برنامه مناسبه یازدهم به دوازدهم هست

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 31 مرداد 1400

سلام بله مناسب است. در صورت نیاز به مشاوره خصوصی برای شخصی سازی برنامه با این شماره ارتباط برقرار کنید :

09396987020

جمعه 29 مرداد 1400

سلام این برنامه مناسبه یازدهم به دوازدهم هست

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 31 مرداد 1400

سلام بله مناسب هست.

شنبه 30 مرداد 1400

سلام . الانم میشه با برنامه پیش بریم؟

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 7 شهریور 1400

سلام و عرض ادب بله میشه با برنامه پیش برین.

 

ﺳﻪشنبه 2 شهریور 1400

خیلی عالی ❤

پنجشنبه 4 شهریور 1400

سلام خسته نباشید من الان پشت کنکوری هستم و رشتم تجربی بوده امسال میخوام از انسانی کنکور بدم میتونم از این برنامه شما استفاده کنم؟

پاسخ انسانی ها

جمعه 5 شهریور 1400

سلام به شما 
روی کتاب اگه نوشته عربی انسانی جامع کنکور برای کنکور انسانی میتونید مطالعه کنید ولی اگه عربی عمومی هستش نه( مباحث کمی توی عربی انسانی بیشتر هستن) 
کل سه کتاب عربی دهم و یازدهم و دوازدهم منبع سوالات عربی عمومی و عربی تخصصی کنکور انسانی هستند 
شما این سه کتاب رو بخونید هم عربی عمومی خوندید و هم تخصصی 
من لینک کتاب عربی انسانی جامع کنکور رو هم براتون میذارم اگه خواستین تهیه کنید.

عربی انسانی جامع کنکور

نگار رفیقی

جمعه 5 شهریور 1400

درود بر شما بزرگوار بنده به تازگی با برنامه شما آشنا شدم و از اونجایی که خیلی عقب هستم انشاالله از مهر با شما همراه میشم .فقط خواهشی که دارم اینکه لطفا از ابتدای مهر برنامه مطالعاتی خود را در ادامه برنامه تابستان قرار ندید و از صفر شروع کنید تا ما هم انشاالله با شما پیش بریم و عقب نمونیم با سپاس فراااااااوان از شما و برنامه ی فوق العادتون

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 7 شهریور 1400

سلام و عرض ادب قطعا از مهرماه برنامه تازه ای پیش رو خواهیم داشت.

 

جمعه 5 شهریور 1400

انشاالله از مهر یک برنامه ویژه برای پشت کنکوری ها از صفر شروع کنید... تا با شما همراه شویدبا تشکر بسیار

پاسخ انسانی ها

یکشنبه 7 شهریور 1400

سلام و عرض ادب حتماsmiley

ﺳﻪشنبه 23 شهریور 1400

سلام من واسه کنکور تقریبا ۲ هفته است ک شرو ع کردم و همش میترسم ک از بقیه خیلی عقب باشم و نتونم به هدفم ک فرهنگیان هس برسم لطفا راهنماییم کنید

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 29 شهریور 1400

سلام به شما 
نه اصلا این فکر رو نداشته باشید خوشحال هم باشید که دو هفته اس شروع کردید و برای هدفتون دارید تلاش میکنید 
آدم ها باهم فرق دارن ممکنه شما با یک ماه مطالعه به موقعیتی برسین که فرد دیگری توی دو ماه مطالعه بتونه بهش برسه 
پس نگران عقب بودن نباشید و روی درس خوندن و هدفتون( فرهنگیان) تمرکز کنید و مقایسه انجام ندید 
با آرزوی موفقیت برای شما 
نگار رفیقی

ﺳﻪشنبه 23 شهریور 1400

سلام و درود امکانش هست یک برنامه صفر از اول مهر برای کنکور توی سایت قرار بدید خیلی ممنون میشم 💛💛

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 29 شهریور 1400

سلام به شما 
توی فکرش هستیم و امکان اینکه این کار رو بکنیم زیاده اما اگر نشه هم راهکار بهتون میدیم برای اینکه بتونید از ادامه این برنامه استفاده کنید و اون هایی که میخوان از صفر شروع کنن باهاش پیش برن و یا میتونید از برنامه کنکور پارسال هم استفاده کنید 
لینکش رو قرار میدم براتون

برنامه‌ ریزی هفتگی برای کنکور 1400 انسانی

نگار رفیقی

یکشنبه 28 شهریور 1400

سلام برنامه شروع از مهر ماه هم دارید؟

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 29 شهریور 1400

سلام و عرض ادب بله حتما داریم

 

یکشنبه 28 شهریور 1400

سلام من تابستان ۱۴۰۰ نخوندم برنامه برای مهر جدا میذارید یا ادامه برنامه تابستانه؟(پشت کنکوریم)

پاسخ انسانی ها

دوشنبه 29 شهریور 1400

سلام و عرض ادب حتما از مهرماه برنامه داریم

منتظر باشید

نظر شما چیست؟